Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

tak to je mi taky  jasný....

 

...

a těch lidí, co by o to měli zájem by bylo určitě víc, aby se to vyplatilo udělat, obzvlášt dneska, kdy Octa nebo golf IV  v 1,8T

už je poměrně cenově dostupný auto a i ty maxidot budíky nestojí takovej ranec co třeba v tom roce 2008, kdy bylo tohle vlákno založený... 

a na AGU kterejch je fakt hafo..prostě nic jinýho nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se opravdu mýlíš!!! pro AGU existuje normální canová jednotka motoru a to dokonce i s tempomatem!!!

 

jo to vím  :kol-44:  a nebudu tady dělat mazanýho jsou to jednotky:

bez tempomatu: 06A997020X,06A906018CG

s tempomatem: 06A997019TX, 06A906018CH

 

jenže já tu řeším převodník za dejme tomu 3000, kterej umí ten maxidot posunout funkcema někam dál...   :rtfm: 

jak už těma věcma který přináší D-DOT jako takovej...tak CANovejma funkcema komfortu 3gen... kterej např umí na tom maxidotu zobrazovat "autíčko" a otevřený dveře, počítat dojezd na nádrž, umí se rozsvítit ručičky hned po vložení klíče a otočení, bez ohledu na zapnutý světla atd.......

 

když  vyměním  řídící jednotku za CANovou...tak za ní dám 4000...dalších 10tis za přepsání software = chipu v sportmotoru, kde mám udělanej chip....5tis za budíky..... a budu skoro tam kde jsem byl s necan budíkama.... :kol-32:  jen v CAN provedení... :kol-44: 

dostanu komfortní autíčko( po přestavbě na komport III.gen)..to taky není zadara... ,  rozsvícený ručičky, dojezd na nádrž.......ale nic víc....

trošku hodně peněz za málo muziky.... rozměj...že dáš de facto 10 až 15 tis..jen kvůli tomu, aby ti to ukazovalo aktuální a průměrnou spotřebu..

 

 

to si můžu  sehnat necan maxidot, .... a budu  na tom  skoro  stejně... :kol-44: 

nemusím nic kromě přizpůsobení budíků a klíčů upravovat...  budu mít maxidot, nebudou mi svítit ručičky... nebudu mít komfortní autíčko ani dojezd na nádrž...ale hlavně že mi to bude počítat spotřebu.... :kol-44: 

Editováno: , autor: vtuni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Uvedte me prosim do spravnych koleji pokud se pletu...

Jak poznam jestli by mi sel d-dot(kdybych ho sehnal) CAN nebo tridrat? + bych zrejme musel vymenit budiky za maxidot (vetsi display nez mám ted+nakodovani maxiku).

Ted mam pocitac, prumernou a aktualni spotrebu + dojezd na nádrz mi to nyni pocita take. Je jeste jina investice kterou jsem opomnel aby mi to fungovalo? DIky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...