Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dolezelk

D-DOT s parkovacím asistentem

Doporučené příspěvky

Takze firnware se do nej povedlo uspesne nahrat? To vypada teda ze funguje a chyba bude nekde jinde.
    Na osciloskop mrkni na DSO138. Stoji par kacek. Mam neco podobnyho, sice to neni zadnej zazrak, ale me uz docela pomohl

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Aby to nebyl jen placebo efekt, zkusím provést upgrade bez D-Dotu protože mě to připomnělo klasický upgrade po seriové lince.
    Což je tento případ, sice virtuální ale stejný princip otevřu Com port pošlu tam data. Řeknu úspešně odesláno což ale vlastně nic neznamená bez potvrzení z obousměrné komunikace.
    O tom osciloskopu vím, zatím jsem ho nepotřeboval ;-)
    A v tomhle případě by mě to stejně jen potvrdilo že posílá blábol. Připojit se ho nebojím protože voltáž je v toleranci...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No doufam ze se povede ho rozchodit, resp ze je to jen otazka FW. 
    Dyztak informuj, bud tady nepo pres SZ...jsem zvedavej co a jak...i ohledne vyvoje, i kdyz uz to nemam do ceho dat. Maximalne kamosovi do Sharana :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Určitě dám vědět ;-)
    Jinak co mě nesedí je ten Firmware pro Fabii.
    Žádný takový jsem nezaregistroval a podle mě ani nikdy neexistoval. Tudíž nemá ani smysl přehrávat firmware leda na vyšší verzi.
    Vím že v základu je jen CAN a třídrát verze. Myslím že už Audi třídrát něměli tak bych si typnul že kvůli Fabii a rychlosti zobrazení vytvořil CAN verzi.
    Dál mě nesedí ani ty páčky UP, DOWN podle tvrzení co tu proběhlo má Fabie páčky CAN ale RES je pořád zapojeno.
    A Octavia má 100% páčky analogové a v zapojení nejsou taky použity, leda že by budíky posílali potom CAN příkazy něco takového je použito u komfortu.
    No každopádně Octavie má další CAN jednotku pro MF volant, což mě vnáší další zmatek ale nějak se to komplikuje...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Muzu ti poslat vsechno co doma mam ohledne DDotu. Nebo jestli ti to Jochanan daval(tomu jsem to taky posilal).
    Ja ho tenkrat koupil do fabie ale tam nefungoval, tak jsem k nemu jel a v dilne mi to rozhejbal a pak uz to fungovalo i pro Fabie. Uz si ani nepamatuju jestli mel dve rozdilne verze na F a Octavii nebo jestli to bylo spolecny. Musel bych se vecer doma podivat.
    Jinak s tou packou si myslim ze ten RES je zapojen schvalne analogove kvuli updatu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jestli k tomu máš cokoliv tak určitě pošli. Budu vdečný.
    Firmware určený pro Fábii se taky nikde neobjevil.
    S tím RES to dává smysl ale zapojení v Octavii jen na RES?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako ze v Octavii je jen tlacitko RES? Zbytek je branej po CANu ne?...teda u CANove verze, kde byl maxik pres tridrat tak se zapojovaly i ostatni tlacitka.

Vecer az budu doma tak ti to nekam poslu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Logicky třídrát potřebuje vědět jak mačkám tlačítka tak to je napojeno ale v manuálu verze CAN a CAN Fabia 1 je napsáno že nezapojovat?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 1. 11. 2017 na 1:17, DiKey napsal:

První funkční test zobrazování na MaxiDotu, ještě tak 1000 kroků a mám to :-Dbdccc006ce4b6dca4bb6ca7ecd2df5f4.jpg

ZDRAVÍM :)  tohle jede po canu nebo po 3drátu ? :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Třídrát, CAN jsem pár funkcí našel ale nerozchodil jsem zobrazování už budu zkoušet jen na Supu2.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Napsal by jsi mi do SZ nějaké Ty Can funkce ? :) mám to jen pro sebe :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se