Přejít na obsah

Turbo ??


octaviatdi

Doporučené příspěvky

jo takhle, jako v souvislosti s tou výměnou převodovky. a to se musí měnit i poloosy? jsem nevěděl. ono máš 2.0TDI a 2.0TDI. některý jsou dobrý, některý špatný. osobně bych v nachipovaným 1.9TDI PD taky nehledal spolehlivost jako v sérii

Máš pravdu,znal jsem asi před 2lety co měl tatův známí 2.0TDi a bez problému,záleží na jaký kus narazíš,někdo má určo 1.9TDi a má stím zas ejiné problémy,já musím říct,že jsem měl ten čip a 350nm a spojka to vydržela a měl jsem to rok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný. je ale pravda, že statisticky to vypadá, že ty dvoulitry PD jsou míň spolehlivý než 1.9ky. zas ta 1.9ka je líná jak prase

nevím jestli s emi to zdá,já koupil auto po jedné firmě a tajá to líp než tatova 81KW,udělám ho na rozjezd..dává v serii i trochu do sedačky,no a když to bylo načipované to bylo jak urvané ze řetězu,to teprv byla jízda,chtěl bych se projet v 77KW jestli to nemám už nějak upravené..nezdá se mi to že by to odpovídalo 77KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud muzes mit vse za 9tisic tak to je dobra cena,ale zalezi jak budes moct casto s nekym zavodit...pro nornalni jezdeni si myslim,ze investice je docela zbytecna,ale je to vec nazoru....ja mam rok 2004 jedna z prvnich chip od bitpoweru najeto na chipu 70tisc bez broblemu a da se zavodit i s dvoulitrem,ale jak jsem uz psal pouze do rychlosti 215.......vic uz nemuzu kvuli otackam...ale i tak kolikrat potrebujes jet takovou rychlosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já už se vidím (6kvalt) budu mít dodělaný,pak budu chtít komplet RS exteriér,pak RS Interiér - musel bych dát digi klimu (mám Climatic),pak zadní el.okna,maxík,volant, (17" kola Zentich) a už se nedoplatím...nepočítám RS sedačky,otázka jestli se to vyplatí,nebo radči počkat a pak koupít další auto v plné palbě,toužím po Superb II :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti můžu říct hned - nevyplatí se to.

A předělání klimatizace už je vůbec úlet. Práce na několik hodin jen pro elektrikáře.

SII za 650k v dobré výbavě nový od Nexuse.

To si myslím,že bude rozumější,nebudu to toho vrážet prachy,až to budu prodávat,nikdo to neocení ! Takže počkám a uvidím jak to bude dál s financema :) Sice bylo by to hezký mít takový RSko,ale to by vyšlo sakra draho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, já měl taky na začátku eleganci v základu, dostrkalo se do toho spousta věcí, že kdyby se to sečetlo, tak jsem moh mít tenkrát rovnou supa. nj, člověk se učí...

Jenže zase,ono to neni jen tak,já mám vůz na splátky a nevyplatí s emi to ted prodat,chtěl bych supa až tak za 2 roky,to bude super cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé věci se vyplatí dodělat, ale většinu ne.

Třeba tempomat jendoznačně. Možná ještě parkovací čidla, navi nebo rádio a pár dalších drobností.

Pravda,já když jsem to před rokem kupoval,byli tam 3 octi 1.9TDi Ambiente a žádně jiné a měl jsem to 800KM tam i zpět a nechtělo se mi jet s prázdou a cená byla slušná,byla tam bílá barva a tá s emi moc libyla,tak jsem ji vzal hned,kdyby tam byla jiná a měla 2.0TDi,tak nebudu rešit poruchovost a byla by v Eleganci,na 100% ji vemu,protože by mě to lákalo jak svina :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda,já když jsem to před rokem kupoval,byli tam 3 octi 1.9TDi Ambiente a žádně jiné a měl jsem to 800KM tam i zpět a nechtělo se mi jet s prázdou a cená byla slušná,byla tam bílá barva a tá s emi moc libyla,tak jsem ji vzal hned,kdyby tam byla jiná a měla 2.0TDi,tak nebudu rešit poruchovost a byla by v Eleganci,na 100% ji vemu,protože by mě to lákalo jak svina :palec2:

Každý koupí auto v té chvíli podle možností. Pak se možnosti změní a člověk začne litovat a říkat si co mohl udělat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý koupí auto v té chvíli podle možností. Pak se možnosti změní a člověk začne litovat a říkat si co mohl udělat jinak.

Souhlasím !! Máš pravdu :) Začínám vymýšlet,RS styl a takové kraviny,radči na to kašlat,nechám to předělat a pak to někdo čohne :kuk: ,to už jsem četl,myslím do konce tu,kluk měl 1.9TDi Octvia I Ambinete,nechal to předělat na RS komplet a na druhý den mu ho čohli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...