Přejít na obsah

Turbo ??


octaviatdi

Doporučené příspěvky

Nefunguje :(

Nemám bohužel možnost to nakódovat. Vlastní zapojení a nakódování je jen třešnička na dortu.

Na rozebírání nic není.

Kdybych to chtěl udělat echt správně tak bych musel táhnout napájení od E-boxu, ale to by obnášelo:

vymontovat baterii, vzduchový filtr, centrální řídící jednotku a spoustu dalších zbytečností :)

Rolbař mi poradil, že to můžu vzít na konektoru rádia. Tak jsem si práci ulehčil, ale trochu mě mrzí, že to není úplně dokonalé...

Jsem pro to, aby se věci dělaly tak jak mají.

Jo a navíc ještě musím měnit gateway aby mi to chodilo...

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje :(

Nemám bohužel možnost to nakódovat. Vlastní zapojení a nakódování je jen třešnička na dortu.

Na rozebírání nic není.

Kdybych to chtěl udělat echt správně tak bych musel táhnout napájení od E-boxu, ale to by obnášelo:

vymontovat baterii, vzduchový filtr, centrální řídící jednotku a spoustu dalších zbytečností :)

Rolbař mi poradil, že to můžu vzít na konektoru rádia. Tak jsem si práci ulehčil, ale trochu mě mrzí, že to není úplně dokonalé...

Jsem pro to, aby se věci dělaly tak jak mají.

Jo a navíc ještě musím měnit gateway aby mi to chodilo...

Tak na to bych si netroufl ! Ježte že já už to tam mám zabudované :) BT fuguje super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu,znal jsem asi před 2lety co měl tatův známí 2.0TDi a bez problému,záleží na jaký kus narazíš,někdo má určo 1.9TDi a má stím zas ejiné problémy,já musím říct,že jsem měl ten čip a 350nm a spojka to vydržela a měl jsem to rok..

Kdo da 350nm na slabou spojku u 77tdi tak je blazen....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli s emi to zdá,já koupil auto po jedné firmě a tajá to líp než tatova 81KW,udělám ho na rozjezd..dává v serii i trochu do sedačky,no a když to bylo načipované to bylo jak urvané ze řetězu,to teprv byla jízda,chtěl bych se projet v 77KW jestli to nemám už nějak upravené..nezdá se mi to že by to odpovídalo 77KW

77micky maji bezne 85kw oproti starsim O1 81kw maji vetsinou malicko navrch..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to potom odpovídá,tak to zas čipnu a bude,jinak máte pravdu stím 6kvaltem,kolikrát pojedu 200,že ? Ani na dálnici tolik nejedzím ;)

To budou asi vyhozené prachy...

100% to nejsou vyhozene penize, s 5g se to vubec neda srovnat, jak spotrebou, tak sviznosti razeni, stejne tak akustika uz pri 140tacho to je neporovnatelne...nejvetsi nevyhoda 77micky je prave jen 5g..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% to nejsou vyhozene penize, s 5g se to vubec neda srovnat, jak spotrebou, tak sviznosti razeni, stejne tak akustika uz pri 140tacho to je neporovnatelne...nejvetsi nevyhoda 77micky je prave jen 5g..

jj už jsem mu psal, že se to dělá spíš kvůli snížení hluku.

že 5g je to nevýhoda 1.9TDI PD o tom žádná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...