Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Bude fungovat jako klasické HF, takže přijmeš hovor, zavoláš si i ty (třeba pomocí hlasového ovládání), ale neuvidíš seznam, toť vše.

!!!!!!! Mam take OII a Nokia 6230. Kdyz dam telefon do drzaku originalni sady tak to nacita VZDY jen telefonni seznam ktery je ulozen na SIMce, z pameti telefonu to neukaze nic, podle mne je to stejny problem jako u BT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to nie je Symbian, tak by to malo chodiť.

Ohľadom môjho odpájania, v servise, kde to riešia si na mňa spomenuli, technik volal oblastného technika, že už dávno nič nebolo s tým mojim HF. V 22 k.t. sa začnú vyrábať RJ pre telefón s novým FW a tie by sa už nemali odpájať. Tak pokiaľ to napokon dopadne výmenou RJ (alebo aspoň prepálením FW), tak samozrejme poinformujem, ako je to s tým odpájaním prípadne, či sa nezlepšila podpora Symbianov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to nie je Symbian, tak by to malo chodiť.

Ohľadom môjho odpájania, v servise, kde to riešia si na mňa spomenuli, technik volal oblastného technika, že už dávno nič nebolo s tým mojim HF. V 22 k.t. sa začnú vyrábať RJ pre telefón s novým FW a tie by sa už nemali odpájať. Tak pokiaľ to napokon dopadne výmenou RJ (alebo aspoň prepálením FW), tak samozrejme poinformujem, ako je to s tým odpájaním prípadne, či sa nezlepšila podpora Symbianov.

Pokud by to šlo řešit novým SW,taky by to stálo pak za pokus.. Jinak právě ta Nokia 6131 nikde v žádném seznamu nefiguruje..a nerad bych měnil telefon, aby zas mohl jen přijímat hovory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Jirik.DC: Ta N6131 funguje bez problemu, tzn. komplet to nacte seznam, atd... Ma ji moje pritelkyne, vcera jsem to vyzkousel, funguje to paradne. Mel bych ale jeste jeden dotaz pro "znale" a to lze-li nejakym zpusobem (zrejme v servisu pres kabel) kompletne vymazat, resp. resetnout tu ridici jednotku? Aby byla uplne cista bez sparovanych telefonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pomozte prosím.

Měl jsem udělanou přípravu na telefon. Sehnal jsem si HF II jednotku a zapojil. Telefon mi funguje tak, že při telefonování se rádio vypne a mohu telefonovat. Telefon se ale nedá ovládat podle návodu pravou páčkou a nezobrazuje se ani nic na maxidotu. Když jsem byl ve škoda servise, tak mi řekli, že se nic v jednotce nemusí povolovat. Pomoooooc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak jsem si prave dodelal org. HF Bluetooth do sve Octavie II a sparovano s MDA HTC Tytn ( Windows Media 6 ) od O2 a vsechno funguje naprosto skvele ... ( nacita tel.seznam , neprijate , prijate .... proste bomba ) :p

Tak jsem taky připojil HF Bluothooth. V maxidotu se telefon zobrazí, ale telefonní seznam to nenačte. Mám N 73. A když chci s telefonu poslat kontakty do HF, tak to vyhazuje chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si prave dodelal org. HF Bluetooth do sve Octavie II a sparovano s MDA HTC Tytn ( Windows Media 6 ) od O2 a vsechno funguje naprosto skvele ... ( nacita tel.seznam , neprijate , prijate .... proste bomba ) :p

Tak jsem taky připojil HF Bluothooth. V maxidotu se telefon zobrazí, ale telefonní seznam to nenačte. Mám N 73. A když chci s telefonu poslat kontakty do HF, tak to vyhazuje chybu.

A nepoužívá ten tlf jako systém symbian?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si prave dodelal org. HF Bluetooth do sve Octavie II a sparovano s MDA HTC Tytn ( Windows Media 6 ) od O2 a vsechno funguje naprosto skvele ... ( nacita tel.seznam , neprijate , prijate .... proste bomba ) :p

Tak jsem taky připojil HF Bluothooth. V maxidotu se telefon zobrazí, ale telefonní seznam to nenačte. Mám N 73. A když chci s telefonu poslat kontakty do HF, tak to vyhazuje chybu.

A nepoužívá ten tlf jako systém symbian?

ano, má symbian. Je to nějaký problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera první cesta s HF BT a noou Nokií 6131 (do Liberce na sraz bývalých Liazáků). Seznam to načetlo, jenom to neumí háčky a tak..je to nějak řešitelné? A docela mně dostávalo,že celou cestu tam se to pořád odpojovalo a připojovalo..už jsem nevěděl co s tím,tak jsem to musel odhlásit,jak to bylo protivný.Cestou zpátky jsem něco zkusil..jak jsem tuhle přetahoval čísla z původního tlf,měl jsem nastavené aktivní spárování, takže při jízdě včera byla nastavena aktivní spárování 2. Na HF a na ten pův.telefon.Tak jsem nechal na cestu zpátku nastavené párování jen na HF a to druhé jsem smazal. Vypadá to,že to bylo tím..máte někdo zkušenost? A co ty nešťastné háčky..nechce se mi opravovat kontakty bez nich..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Fosfor - ja mám N73 ož od októbra, len traba čítať. Proste to má Symbian a nechodí to. Čakám na novú RJ MR2008, tak keď mi ju vymenia, tak to odskúšam a napíšem, ako som dopadol. Ako som už na viac miest písal, výrobca u tejto novej RJ (ona je to tá istá, len s novým SW) už deklaruje aj podporu niektorých Symbian telefónov, N73 tam ale nie je. Sú tam len nejaké E-čka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fosfor - ja mám N73 ož od októbra, len traba čítať. Proste to má Symbian a nechodí to. Čakám na novú RJ MR2008, tak keď mi ju vymenia, tak to odskúšam a napíšem, ako som dopadol. Ako som už na viac miest písal, výrobca u tejto novej RJ (ona je to tá istá, len s novým SW) už deklaruje aj podporu niektorých Symbian telefónov, N73 tam ale nie je. Sú tam len nejaké E-čka.

doufám že nebude problém nahrát ten nový SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si prave dodelal org. HF Bluetooth do sve Octavie II a sparovano s MDA HTC Tytn ( Windows Media 6 ) od O2 a vsechno funguje naprosto skvele ... ( nacita tel.seznam , neprijate , prijate .... proste bomba ) :p

Cece tak te asi nechapu...

Org BT chapu - proste ta blazniva digitalni kocka.

HTC TyTN chapu...

Windows Media 6 je mysleno asi Windows Mobile 6 = zrejme beta, kterej release ?

Od O2 muzes mit maximalne zelezo + WM 5 a taky velkej ucet o))

Takze si nedodelaval zadnej SW do TyTN ? Jakou mas kvalitu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vážení,

jak jsem tady psal někdy zjara ohledně Symbianu a GSM II BT, že Škoda to chystá na pololetí zprovoznit, tak mám dnešní vyjádření customer servisu:

"Jak jsem našel v archivu odpovědí, v lednu jste používal mobilní telefon Nokia E61.

Při náběhu modelového roku 2008 u vozu Octavia byl inovován hardware i software handsfree sady GSM II ve vozech Octavia, avšak i přesto existují neustále velké potíže při komunikaci prostřednictvím bluetooth s telefony vybavenými operačním systémem Symbian.

Výrobcům mobilním telefonů je ponechána velká benevolence při vývoji bluetooth protokolu a pro výrobce automobilů je velmi obtížné vytvořit takový systém, který by komunikoval se všemi telefony na trhu. Odvětví mobilních telefonů je navíc jedno z nejprogresivněji se rozvíjejících a neustálé přizpůsobování HF sad je problémem nejedné automobilky.

Je nám líto, ale ani inovovaná HF sada GSM II není schopna vyčítat telefonní seznam z telefonu Nokia E61. V tuto chvíli nejsme schopni Vám sdělit, kdy proběhne další aktualizace softwaru HF sady tak, aby bez problému komunikovala se zmiňovanými telefony."

Vzhledem k tomu, že neexistuje ani žádné utilitární řešení ze strany Nokia (ani SonyEricsson na své Symbian UIQ) v koncernových vozech VW je se Symbianem zameteno - zatím!

Tonda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tonda, to je veľmi zlá správa. Tak mi asi neostane nič iné, len počkať, až Nokia vyrobí telefón bez Symbianu ale s podobnými funkciami ako N73 (ktorú mám teraz).

Ale inak tie ich kecy sú pekné. Ako je ale možné, že napr. Parrot komunikuje so všelijakými telefónmi, keď je to tak neštandardné a dynamicky sa rozvýjajúce? A tiež nechápem Nokiu, prečo ešte stále nevyrobili pre Symbian nejakú app, ktorá by hoci aj jednorázovo preniesla tel. zoznam do auta. Na nete ste nenašli nič?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...