Přejít na obsah

Zatékání do kufru OI


djvlada

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Mám také problém se zatékáním do auta, a to v pravo v zadu. Dnes jsem profoukl všechny hadice na odtok vody ze střešního okna, na zadních zadních dveřích vyměnil igelit, vyčistil odtokový kanálak před předním sklem, a do auta teče pořád. Myslíte že ty odtokové hadičky od střešního okna se musí protáhnout nějakou strunou, nebo to sračí jenom profouknot. Už si nevím rady, prosím poraďte, kdo má nějaké skušenosti. Díky moc Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám také problém se zatékáním do auta, a to v pravo v zadu. Dnes jsem profoukl všechny hadice na odtok vody ze střešního okna, na zadních zadních dveřích vyměnil igelit, vyčistil odtokový kanálak před předním sklem, a do auta teče pořád. Myslíte že ty odtokové hadičky od střešního okna se musí protáhnout nějakou strunou, nebo to sračí jenom profouknot. Už si nevím rady, prosím poraďte, kdo má nějaké skušenosti. Díky moc Martin.

Ahoj, zkus ještě pohledat, je tu toho určitě hodně. Má zkušenost z kufrem je, že jsem vytrhl nakonec těsnění kolem dveří, protože už jsem opravdu nevěděl co, nacpal ho silikonem a znovu ho přitlačil a od té doby je klid. Ale než sem na to přišel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravim vas chalani...uz si neviem vobec rady so zatekanim do auta na soferovej strane...ako ono to nezateka moc,ale zistil som po dazdi,ze mam vzdy vlhky ten filc,co je pod kobercom...vlhke to je hlavne tam v rohu ako su poistky za tym odhlucnovacim kobercom,ci filcom...neviem odkial to tam uz moze tiect...prechodka na lanko vyzera v poriadku a keby to tieklo cez skrinku kablov,tak by to kvapkalo si myslim priamo na koberec...ak by vas nieco napadlo,dajte vediet dakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie dierky sa nachadzaju pod tym plastom ako su stierace a tie mam uplne ciste ziadny bordel tam nemam...a dnes som mal cas po praci,tak som presilikonoval krabicu kade idu kable do vnutra a aj tu prechodku lanka,tak sa uvidi...a uz neviem kade by to mohlo tiect...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj mám takový problém se zatýkáním do kufru octavie kombi 2003 a nevím na co se zaměřit: na levé straně mě zatéká do kufru kolem lampy ok těsnění kufru taky ale v levo nahoře jak je spoj tak se mě tam objevují kapičky a nevím kudy by se to tam mohlo dostat a na co se mám zaměřit nafotil jsme to a děkuji za všechny rady a nápady

post-23689-0-29386100-1339350890_thumb.j

post-23689-0-70129100-1339350935_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Taky jsem v klubu zatekacu...

Take prava strana v kufru. Reseni se silikonem a tesnenim vyzkousim, ale presto mam pocit, ze mi tece nekudy pravym C sloupkem vevnitr. Mate na to nejake napady? Puvodne jsem myslel, ze to je povolenou vzperou, ale tu jsem pritahl a porad tam tece...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj mám takový problém se zatýkáním do kufru octavie kombi 2003 a nevím na co se zaměřit: na levé straně mě zatéká do kufru kolem lampy ok těsnění kufru taky ale v levo nahoře jak je spoj tak se mě tam objevují kapičky a nevím kudy by se to tam mohlo dostat a na co se mám zaměřit nafotil jsme to a děkuji za všechny rady a nápady

ahoj zjistil jsem ze obstrikovac v patych dverich je divoky,vetsinou to je v tom husim krku, ale u moji octavie l kombi jsem mel malo pritlacenou provodovou hadicku od odstrikovacu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...