Přejít na obsah

LPG


pet

Doporučené příspěvky

Jo jo, jak mi došel plyn tak se to ihned přeplo na benzín a přepínač začal pískat tak jsem jen přepl na provoz jen benzín a ztichl.

To nastavení na přepnutí LPG už při volnoběhu nemám ale toto znám z tchánova Renaultu Kanga 1,2 s origo fabrickou zástavbou LPG. Taky mu to přepíná i na volnoběh.

Editováno: , autor: milix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, prosil bych o vaše zkušenosti s LPG v octávách 1,6/74 KW a 1,6/75 KW. Chystám si nechat namontovat LPG do 75KW octavy, akorát bych potřeboval poradit jaký zvolit typ sekvenčního vstřiku, jestli Landirenzo Omegas za cenu 35000,- nebo Magic2 za cenu 30000,- Firma tvrdí že s Landirenzem moter lépe chodí a jde lépe seřídit atd. oproti Magicu 2. Proto bych byl rád za každou vaši zkušenost.

LPG jsem měl vždy klasické takže se sekvencem nemám žádné zkušenosti, ročně najedu cca 22 - 25tis. km

Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosil bych o vaše zkušenosti s LPG v octávách 1,6/74 KW a 1,6/75 KW. Chystám si nechat namontovat LPG do 75KW octavy, akorát bych potřeboval poradit jaký zvolit typ sekvenčního vstřiku, jestli Landirenzo Omegas za cenu 35000,- nebo Magic2 za cenu 30000,- Firma tvrdí že s Landirenzem moter lépe chodí a jde lépe seřídit atd. oproti Magicu 2. Proto bych byl rád za každou vaši zkušenost.

LPG jsem měl vždy klasické takže se sekvencem nemám žádné zkušenosti, ročně najedu cca 22 - 25tis. km

Díky za reakce

V sekci Fábia 1-Motor-LPG je celekm slušný seznam LPGčkařů jak s fábiemi tak i s octama, tak se tam mrknia zkus někoho kontaktovat podle týpů zařízení :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Nazdar...nedávno jsem si dovezl domu leona r.00 s výše uvedeným motorem a malinko mě děsí spotřeba. Cesta Olomouc Brno po dálnici rychlost 120-130km/h za průměr 8,3l. Tak špekuluju jak z toho a napadá mě LPG. Nemáte někdo tento motor předělaný na LPG? Jaké jsou zkušenosti? Vyplatí se to (servis,životnost,výkon,pořízení atd.) ??? Moc dík čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám O1, 74 kW, sekvenční vstřik Tartarini. Výkonově je to k mé spokojenosti stejné s benzínem, ale žere to jako prasátko cca 12l. A to se snažím jezdit co nejvíce ekonomicky. Jestli je taková spotřeba normální nevím, každopádně nedávno mi čtečka vyplivla chybu "spodní doraz lambda sondy", takže možná to má souvislost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

průměr 8,3l LPG je solidní zvlášť po dálnici. Mám najeto přes 30tkm s Octou sekvenc LPG a spotřebu mám podle stylu jízdy. Poslední tankování 7,5 l. předposlední 8,4 l ale klidně si vezme při svižné jízdě po dálnici s rodinou a plným kufrem i 10 l. Rozdíl mezi jízdou na benzín nebo LPG nepociťuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...