Přejít na obsah

Výška podvozku


tommm

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Vie niekto aka je vyska podvozku na novej OII? Snazim sa to najst, ale zatial som nasiel len vysky 4x4 a RSky...

Objednal som si pred 2 tyzdnami novu OII FL s 1.8TSI DSG a dufam, ze ten podvozok bude aspon o malinko vyssie nez mam teraz na Mazde 6. Mam totiz problem s pristupom do podzemnej garaze pod barakom, kde je dost brutalny sklon :( Vacsinou teda parkujem vonku, no rad by som Octavku parkoval uz v garazi...:)

Trosku ma ale prekvapali ceny OII u vas v CZ. Keby som skor vedel ako to tam kupit a importovat do FR (kde zijem), tak do toho idem...usetril by som par tisic euro. Tu vo FR totiz nedavaju L&K na motor 1.8TSI (len na 2.0 TDI 136k) a vybavy Elegance & Ambiante su tu v opacnom poradi a s dost odlisnym vybavenim. Nabuduce budem uz snad mudrejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za odpovede. Zial, tu vo FR paket pro spatny cesty nemaju ;) Oni tu totiz ani tie spatne cesty nemaju :) Ale vazne...tu je oktavka velmi oblubena a ma dobre meno (rovnako aj v UK), no predava sa vyhradne len s TDI motormi. Dealer trosku nechapal, ked som si vybral TSI...vraj to budem mat problem predat :)

Co sa tej ceny tyka, je sice o dost vyssia, ale myslim, ze tam do seriovej vybavy dali toho viac. Stale sice nechapem, preco prehodili ten ambience a elegance...no ambience som nechcel kvoli zbytocnym doplnkom, o ktore nemam zaujem. Aj ten packet confort som bral len kvoli duo sedackam a nie kvoli streche...no samotne duo sedacky sa priplatit nedali ;( V nemecku to mozne je...ja to nechapem, ako to Skoda prisposobuje pre kazdu krajinu uplne inak...

Sportovy podvozok som si nedal...vedel som totiz, ze by bol este znizeny....no tych 140mm nie je najlepsia sprava. Uvidime...je dost mozne, ze do tej garaze zase nevleziem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to cenovo nevyzeralo zase tak velmi zle, tak by som mal dodat, ze mi dal nastastie dealer 15% zlavu, plus neplatim DPH (19.6%)...takze celkovo skoro 35% ceny dolu. No stale sa mi to zda dost drahe, ked vidim za ake ceny ste niektori kupili L&K s rovnakym motorom v CZ! :) Mali by ste to zacat vozit do FR...kupcovia by sa urcite nasli. Na FR fore sa frantici stazuju najma na stupne vybavy pri FL verzii a chcu kupovat auta radsej v BE alebo v ESP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 10 let později...

Standardni podvozek: 391, 398.

Sportovni podvozek: 376, 386.

Podvozek se zvysenou svetlosti: 416, 419.

 

Prvni hodnota je pro predni napravu, druha hodnota pro zadni. Hodnoty jsou v milimetrech. Tolerance ± 10 mm.

 

Edit: Jeste dodam, ze merit bys to mel s veskerou vybavou a provoznima kapalinama na maximu (vcetne paliva). Bez ridice.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...