Přejít na obsah

Predne sklo - vymena


Franta 1

Doporučené příspěvky

Možná jste někdy narazili na podobný problém. Kamínek mi trefil čelní sklo a prorazil svrchní vrstvu. Sklo zatím dále n nepraska, avry se nachází naštěstí na jeho dolní hraně mezi stěrači. Nevadí ve výhledu.Dá se to nějak zalepit,zamaskovat....?

Dá sa to zalepiť,robia to bežne v autoskle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla ake je to velke. V autoskle to zalievaju. :) ak to je iba prasklina, tak to nejako na konci praskliny navrtaju, aby sa to nepraskalo dalej.

Ja som mal predtym na favorite dubanec od kamena a mal som to vo vyhlade vodica. Bol som v autoskle a povedali ze sa to da spravit za 500sk ;) tak som to nechal tak. Za 500 som mohol kupit sklo dobre pouzite z vrakaca :-)

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dva pukance vo vyhlade uz asi rok. su velke asi ako mucha. Ako su na toto haklive poistovne??? preplacaju cele sklo? alebo ako to je??? a co ak si necham vymenit predne sklo a mam na nom dialnicnu znamku?

Tak tam do skla treskni poriadnym kamenom a mas istotu lol Ze si isiel okolo Strecna a padol kamen hmm... ;)

Znamku odlepis jemne ziletkou a nalepis na nove sklo. Robil som to ked som kupil nove auto a stare islo prec :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dva pukance vo vyhlade uz asi rok. su velke asi ako mucha. Ako su na toto haklive poistovne??? preplacaju cele sklo? alebo ako to je??? a co ak si necham vymenit predne sklo a mam na nom dialnicnu znamku?

To jestli to proplaci, je samozrejme jenom na tom jak mam pojistene auto,jestli havarijko tak samo,pokud povinne a pripojisteni pred skla tak taky,ale jinak zapomen!A s dubancem jak moucha muzete hosi zapomenout,ze projdete technickou!!!!! fuck Nemel jsme skoro nic jenom dubanec a typek me vyhodil!NO je taky mozne,ze to zalezi na tom co je tam zrovna za cypa!!!!!!!! :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo v nejhorsim pokud nemate pripojistene sklo tak jak pojede nejaky kamion tak ho predjet a rict ze mu odletel kaminek a jde to z pojistky a ty velke podniky to vubec neresi a zaplati to, ale nesmite rict ze ten kaminek mu odletel z nakladu to pak plati ridic a to se jim moc nechce, odzkousene mnoha okny;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dva pukance vo vyhlade uz asi rok. su velke asi ako mucha. Ako su na toto haklive poistovne??? preplacaju cele sklo? alebo ako to je??? a co ak si necham vymenit predne sklo a mam na nom dialnicnu znamku?

Tak tam do skla treskni poriadnym kamenom a mas istotu lol Ze si isiel okolo Strecna a padol kamen hmm... ;)

Znamku odlepis jemne ziletkou a nalepis na nove sklo. Robil som to ked som kupil nove auto a stare islo prec :p

Taky jsem měnil auto a tím pádem byl problém se samolepkou, ale stačilo vzít Fén a nahřát to zvenku a potom zevnitř a šlo to úplně v pohodě.

-----------------------------------------------

Octa 1.6 /75 kW, MR 2001, modrá metla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám tady svůj zážitek s čelním sklem.Měl jsem ho prasklé,auto(OI)mám pojištěno havarijně i s připojištěním čelního skla.Byl jsem ho nechat vyměnit v autosklech-slezská u nás v Ostravě.Již před rokem jsem ho zde bez problému měnil(s pojišťovnou si vše vyřídí a protože pracuji v Ostravě,tak i rychlost a dostupnost O.K).Jenže letos mám menší problém a to ten,že po výměně jsem auto vyzvedl a záhy jsem zjistil,že mám sklo před spolujezdcem zvlněné asi v šíří 40cm(prý vada při výrobě).Jel jsem to reklamovat.Bez problému mě objednali a jak si jdu auto vyzvednout,tak mi technik říká,že mají asi vadnou celou dodávku skel,že i toto je zvlněné a že budou muset objednat jinou várku skel.Samozřejmě si toho všimli až už bylo sklo na autě nalepené.Myslel jsem,že mne omejou. :aggressive: Dneska,jak bylo domluveno, tam volám kdy mohu přijet s autem.Dostal jsem info,že nákupčí objednal jedno sklo na zkoušku,a že ho musí vyzkoušet.Mne si zavolají až si budou jistí 100% stavem.Na můj dotaz,jak to sklo chcou zkoušet,mi nebylo odpovězeno.Pochopil jsem to tak,že ho budou zkoušet na jiném autě.Jednalo se o značku skla Splintex.Jen Bůh asi ví,kolik takových skel je na autech namontováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám tady svůj zážitek s čelním sklem.Měl jsem ho prasklé,auto(OI)mám pojištěno havarijně i s připojištěním čelního skla.Byl jsem ho nechat vyměnit v autosklech-slezská u nás v Ostravě.Již před rokem jsem ho zde bez problému měnil(s pojišťovnou si vše vyřídí a protože pracuji v Ostravě,tak i rychlost a dostupnost O.K).Jenže letos mám menší problém a to ten,že po výměně jsem auto vyzvedl a záhy jsem zjistil,že mám sklo před spolujezdcem zvlněné asi v šíří 40cm(prý vada při výrobě).Jel jsem to reklamovat.Bez problému mě objednali a jak si jdu auto vyzvednout,tak mi technik říká,že mají asi vadnou celou dodávku skel,že i toto je zvlněné a že budou muset objednat jinou várku skel.Samozřejmě si toho všimli až už bylo sklo na autě nalepené.Myslel jsem,že mne omejou. :aggressive: Dneska,jak bylo domluveno, tam volám kdy mohu přijet s autem.Dostal jsem info,že nákupčí objednal jedno sklo na zkoušku,a že ho musí vyzkoušet.Mne si zavolají až si budou jistí 100% stavem.Na můj dotaz,jak to sklo chcou zkoušet,mi nebylo odpovězeno.Pochopil jsem to tak,že ho budou zkoušet na jiném autě.Jednalo se o značku skla Splintex.Jen Bůh asi ví,kolik takových skel je na autech namontováno.

Tohle přesně znám z Felicie, kdy táta objednal 20ks a všechny měly stejnou vadu a co čert enchtěl, tak se to zjistilo až při montáži několikátýho kusu. Prostě tohle si nikdo nedokázal předtavit, že by sklo mohlo mít a hlavně Splintex :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, každému co je mu bližší.

1.Buď máš možnost to "svést" na náklaďák a nechat si to zaplatit od pojišťovny (autoskla nybízej výměnu zdarma s tím že za tebe všechno vyřídí)

2. Nebo to nechat zalepit v autoskle (myslím že spíš kolem 700.-Kč a více).

3. U pojištění skla není co řešit.

Každopádně to udělej co nejdřív, mně se totiž z původně malé "ďubky" postupným provozem vytvořila prasklina přes 15 cm a tu už mi zalepit nechtěli.

Dálniční samolepku ti v autoskle přenesou.

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Samozřejmě si toho všimli až už bylo sklo na autě nalepené.Myslel jsem,že mne omejou. :aggressive: ...

:) No pokial ti zakazdym neuctuju nalepenie a odrezanie vadneho skla tak je to dobre :p

No neplatím samozřejmě nic,ale mám obavu,zda nemůžou vyřezáváním skla narušit lak na káře v místech kde to řežou.Na firemním Renault Kango nám ho měnili za 6let už asi 5x a kolegovi to nahoře nad sklem už rezaví.Takže k nějakému narušení tam muselo dojít.

Editováno: , autor: karel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jen tak naokraj, už jste někdo chytil šutr, který byl mezi tuplákama na náklaďáku cca 4-5cm v průměru?

Já to chytil na tehdá ještě Felinu a měl jsme jí asi 5. dnem a ťaflo mi to i stěrač. To je pak k posrá*í fuck

Mě se podařilo chytit šutry od sekačky, která v protisměru sekala trávu a ty šutry nabrala nožema.

Na předním nárazníku po zásahu špóny málem jak od vrtačky, jeden šutr prakticky prošel čelním sklem a zarazil se o palubovku těsně nad VINem. Střípky skla jsem si z vlasů vyklepával ještě na policii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, každému co je mu bližší.

1.Buď máš možnost to "svést" na náklaďák a nechat si to zaplatit od pojišťovny (autoskla nybízej výměnu zdarma s tím že za tebe všechno vyřídí)

2. Nebo to nechat zalepit v autoskle (myslím že spíš kolem 700.-Kč a více).

3. U pojištění skla není co řešit.

Každopádně to udělej co nejdřív, mně se totiž z původně malé "ďubky" postupným provozem vytvořila prasklina přes 15 cm a tu už mi zalepit nechtěli.

Dálniční samolepku ti v autoskle přenesou.

jak říká alibaba na nic nečekat a hned malé ťupky řešit, narychlo připojistit sklo a výměna. Často se pojišťovák ani na auto nejde podívat, ale je lepší použít fintu, která vždy zabere jet se připojistit když krásně prší, prasklinu uvidí ale kamímky nenajde i když to setřeš pochopitelně né novejma stírátkama a není ten člověk oběť svého chlebodárce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak naokraj, už jste někdo chytil šutr, který byl mezi tuplákama na náklaďáku cca 4-5cm v průměru?

Já to chytil na tehdá ještě Felinu a měl jsme jí asi 5. dnem a ťaflo mi to i stěrač. To je pak k posrá*í fuck

No me jednou v zime jeste na mem starem aute priletel na predni sklo vic jak pulmetrovy kus ledu... mozna mohl mit i 60 nebo 70 cm. Je to dva a pul roku, fakt uz nevim. Ten Aviatik to mel na navesu, vubec sem to netusil ze tam takovy "darecek" muze vezt. Bylo to rano, ja jel za nim, on vjel na slunicko a uz to bylo... Pecka jaxfina, ja jak to videl tak sem se za jizdy povedome schoval pod volant. Nastesti to odneslo jen sklo, nic jineho.

Maly soukromnicek, nedostal sem z neho nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim ja bych taky prispel do debaty malou radou.pokud se vám nechce lepit dirky ve skle nebo se dohadovat s řidičem nakladaku ze vam tu dirku udelal prave on,pak mam pro vas radu,sežente si kamoše co ma karku a není problem napsat opravu na pov.ručení kary.( treba vezl furu kameni a litalo mu to ztoho)To tolik nestoji takze pripadny majitel neprijde o bonusy jako na osobaku. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

AHojte,

stal sa mi taky problem, isiel som za autom a trafil mi kamienok ani nie velkou silou do okna, okno puklo a ta praslňklina sa zvacsuje. Nemate nejake skusenosti s niekym v okoli bratislavi alebo kludne zajdem aj do brna kto by mi to vymenil. Bol by som za rady velmi vdacny ... :palec2:

//edit: popripade ci mate skusenosti s tymto shopom: http://www.lacne-autoskla.biznisweb.sk/cen.../octavia-97-04/

Editováno: , autor: Swingal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, mám teď taky ťuklý sklo (kamínek od náklaďáku), ale nemám ho připojištěný a tak se chci zeptat, šlo by připojistit a např. po 2 měsících to sklo na tu pojistku vyměnit? Nezkoumají to sklo při tom připojištění jestli je v pořádku? Díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...