Přejít na obsah

svetla oktavia


chat tre

Doporučené příspěvky

mam taky problem svietia mi iba parkovacky hmlovky a svetelna truba,nesvietia stretavacie a dialkove .ked sa mi to stalo prvy krat zapol som hlmlovky a presiel po jamach tak sa rozsvietili aj stretavacie ale uz to tak nieje,v com moze byt problem?: oktavia 98

no taze bol som za jednym 5minutovka a povedal ze je prepinac svetiel vadny novy 1800sk,nema niekto navod ako ho rozobrat a precistit alebo nejako prepojit ze ked uz mam klucik otoceny tak mi budu svetla svietit stale?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ho rozobrat je tu v beduinovom navode na zmenu podsvietenia, sekcia rady-navody a tiez v sekcii OI elektrika je vyvesena tema o zmene podsvietenia. V oboch su aj fotky.

Keby sa Ti ho nechcelo rozoberat, tak bud tu, alebo na skodaforum slovensko mas bazar.

Posledna moznost je kliknut si na autobazareu a najst si niekde blizko predajcu rozobranych aut (autobazar a spol) a od neho ho kupis za par stokorun. ;)

PS: necituj bezprostredne predchadzajuce prispevky, zneprehladnuje to temu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud není napětí na vývodu 56 vodič žluto červenej tak asi bude ten spínač světěl na palubovce špatnej.

no tam napatie nieje to som uz pisal ale rozobral som ho a nechapem kde moze byt chyba ved tam dokopy nic nieje a vsetko je ok vsetky kontakty este dnes ho beriem do prace a skusim ho tam presvietit ak mozes tam mi prosim porad cislo kontaktu hl.privodu resp staleho prudu dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tam napatie nieje to som uz pisal ale rozobral som ho a nechapem kde moze byt chyba ved tam dokopy nic nieje a vsetko je ok vsetky kontakty este dnes ho beriem do prace a skusim ho tam presvietit ak mozes tam mi prosim porad cislo kontaktu hl.privodu resp staleho prudu dik

Přívod by měl byt na kontaktu č.1 barva černo červená ozn. X2,potom je už spínací skříňka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...