Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

Za mě jednoznačně ne.Prvně ti tvrdili že 110tkm a teď o 200 tkm to je první problém.Neserioznost.Jinak v pořádku že auto je servisované,ale pokud to měl někdo chipnuté,tak nemůžeš vědět jak s tím jezdil a jak to točil.Může to ještě chvíli vydržet a pak bude malér.Za tu cenu seženeš superba s podstatně nižšími km a doplňky si tam můžeš dát sám.

Toliko můj názor.Rozhodnutí je na tobě.Uvidíš co ti tu napíšou jiní.

Děkuji. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jasně víto že 1,9, 96 kw. Ale furt mě leží v palici ten sup s Těma 310 tkm.

Kdybys to viděl, krasavec největší......

Ale kdyby mě ty km nepřiznal stejně bych houby poznal. :huh:

kilometry jsou to nejmenší.Tak pokud máš někoho dobrého kdo se v tom vyzná tak ho vem ať na to koukne.Zaráží mě spíš na tom,že ti zatajili kolik to má nalítáno a ten chip no nevím nevím,ale můžu se mýlit.Vzhledem k tomu ale že na trhu je toho opravdu fest tak jak jsem řekl,kouknul bych jinam.Tu zadej co všechno chceš aby to auto mělo+barvu+cenu a můžem se každý kouknout jestli někde něco takového není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kilometry jsou to nejmenší.Tak pokud máš někoho dobrého kdo se v tom vyzná tak ho vem ať na to koukne.Zaráží mě spíš na tom,že ti zatajili kolik to má nalítáno a ten chip no nevím nevím,ale můžu se mýlit.Vzhledem k tomu ale že na trhu je toho opravdu fest tak jak jsem řekl,kouknul bych jinam.Tu zadej co všechno chceš aby to auto mělo+barvu+cenu a můžem se každý kouknout jestli někde něco takového není

Mám dobré zkušenosti s touto stránkou. Našel jsem tam i toho svého.

http://www.vyzkouseno.cz.

Po zadání parametrů požadovaného vozu je tam spousta supů na výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez rozmyslam nad kupou Supa, len sa neviem dostat ku niecomu, co by vyhovovalo a s cim by som vnutorne suhlasil... Jedna vec je to, ze ako auto vyzera na foto a druha vec je, ze tie udaje o kilometroch a servisne knizny su vacsinou cisty fake... Nasiel som jeden pekny Superb, mozete ho pozriet na:

http://skoda-superb.autobazar.eu/19-tdi-el...-id1046856.html

Len neviem neviem, ci su tie kilometre skutocne, mne to pride, ze to auto musi mat cez 300t nabehane, pretoze hned na foto motora su tam tie dve hadice skorodovane a teplom "zdeformovane"... Predsa 138t musi byt auto len v zanehu a nie taketo prejavy... Pripajam aj foto... Mozno sa mylim, ale podla mna ide niektore veci rozoznat aj z foto. Chcem sa spytat, aky mate na to nazor vy skuseni borci, co mate takuto karu uz v garazi. Diki vsetkym!

post-21991-1249057688_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to dovoz, tam to aj pise, na export sa robili vselijake verzie.

a kedze je to dovoz tak kludne si pre take auto mozes napocitat co rok to cca 35 tisic km.

ja sam robim cca 50 tisic po slovenskych cestach kde ani dialnice nemame.

chod radsej na mobile, tam za tu cenu najdes ovela lepsi rocnik, a kupuj zo showroomu.

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Taky jsem jen ze zvědavosti dneska koukal na ceny aut a po ani ne 5ti měsících, co jsem kupoval svýho Supa, je to zase úplně někde jinde.

Nejvíc mě zaujal tenhle kousek, co na něj říkáte? Podle mě nemá chybu, až na chybějící navi. :palec2:

Moc pěkný.Je to určitě dovoz z Německa si myslím.Už jen podle těch airbagů a toho telefonu.No každopádně krásný.Lepší se už ani nedívat.Ceny padají jak švestky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute ;) chcel by som vas poprosit o vase nazory, rady, pripomienky, kritiku - mam zalusk na nove auto a jeden z mojich favoritov je aj sup. Jednoznacne by to mal byt dizel, momentalne mam 1.9tdi 74kw takze uz chcem nieco silnejsie, ci uz 96kw alebo by som isiel aj do 2.5ky (len ta poistka :feve: ) Momentalne by som mohol mat kusok striebornej farby, rv. 2005, najazdenych 95000km po prvom majitelovi (nepoznám ho) a je to 2.5tdi vo vybave elegance...jediny problem je, ze je to automat, takze by som chcel hlavne postrehy, vyhody pripadne nevyhody kombinacie 2.5tdi + automat, kedze som mal zatial len auta s manualnou prevodovkou, najradsej by som ju mal aj v dalsom aute ale novym veciam sa nebranim ;) chcem len vediet ci sa toho netreba nejako extra bat, ci sa to castejsie nekazi alebo nejake ine problemy...za kazdu vasu radu a skusenost vopred vdaka :palec2:

Editováno: , autor: hitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute ;) chcel by som vas poprosit o vase nazory, rady, pripomienky, kritiku - mam zalusk na nove auto a jeden z mojich favoritov je aj sup. Jednoznacne by to mal byt dizel, momentalne mam 1.9tdi 74kw takze uz chcem nieco silnejsie, ci uz 96kw alebo by som isiel aj do 2.5ky (len ta poistka :feve: ) Momentalne by som mohol mat kusok striebornej farby, rv. 2005, najazdenych 95000km po prvom majitelovi (nepoznám ho) a je to 2.5tdi vo vybave elegance...jediny problem je, ze je to automat, takze by som chcel hlavne postrehy, vyhody pripadne nevyhody kombinacie 2.5tdi + automat, kedze som mal zatial len auta s manualnou prevodovkou, najradsej by som ju mal aj v dalsom aute ale novym veciam sa nebranim ;) chcem len vediet ci sa toho netreba nejako extra bat, ci sa to castejsie nekazi alebo nejake ine problemy...za kazdu vasu radu a skusenost vopred vdaka :palec2:

Co se týče pojistky tak ta je stejná jak u 1.9 tak u 2.5.Teda aspoň u té pojišťovny kde jsem já.Platím za 2.5 TDi 3900kč/rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute ;) chcel by som vas poprosit o vase nazory, rady, pripomienky, kritiku - mam zalusk na nove auto a jeden z mojich favoritov je aj sup. Jednoznacne by to mal byt dizel, momentalne mam 1.9tdi 74kw takze uz chcem nieco silnejsie, ci uz 96kw alebo by som isiel aj do 2.5ky (len ta poistka :feve: ) Momentalne by som mohol mat kusok striebornej farby, rv. 2005, najazdenych 95000km po prvom majitelovi (nepoznám ho) a je to 2.5tdi vo vybave elegance...jediny problem je, ze je to automat, takze by som chcel hlavne postrehy, vyhody pripadne nevyhody kombinacie 2.5tdi + automat, kedze som mal zatial len auta s manualnou prevodovkou, najradsej by som ju mal aj v dalsom aute ale novym veciam sa nebranim ;) chcem len vediet ci sa toho netreba nejako extra bat, ci sa to castejsie nekazi alebo nejake ine problemy...za kazdu vasu radu a skusenost vopred vdaka :palec2:

Tak sám za sebe bych řekl, že jsem s kombinací 2,5TDI+automat nerad jezdil a byl zklamán. Oproti DSG je ta převodovka neskutečně pomalá a dost zabíjí výkon motoru. 1,9 s manuálem mi připadá při předjíždění živější. A spotřeba byla u 2,5 dost vysoká. Jezdit pod 7 je pomalu zázrak a při svižné jízdě není problém 9 a více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem taky slyšel, že starší 2.5 TDI 114 kW v automatu jsou naprosto tragický na rozjíždění, jestli to platí i u 120 kW nevim. A obecně o 2.5 TDI se musíš dobře starat. Já mám třeba 2.5 TDI manuál a když nejsou zácpy, tak je to paráda, ale do města je samozřejmě pohodlnější automat.

Vyzkoušej obojí na vlastní kůži, to je myslim nejlepší řešení. :)

Editováno: , autor: Zer0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...