Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

hm takze poistka by podla vicka vysoka byt nemala a ta kombinacia 2.5 + automat, ratam s vysokou spotrebou ale odrazda ma predstava ze by to nemalo byt zive :feve: a co kombinacia 2.5 + manual??? je to o nieco lepsie? ;)

2,5TDi v automatu má Sejda ne?ten ti poví a myslím že je docela spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......já jsem spokojen a co se týče názorů,5 lidí -5 názorů,otázka je co od toho očekáváš,pokud komfort,pak volba supa 2.5 nafta 120 kw v automatu je dobrá,někdo psal,že to je líné na rozjezd ?!? co je to líné,policajt pokolena v dlaždičách když se rozjíždím i to je možné,je to přeci jenom tiptronic,tak si můžeš řadit dle libosti sám.............

co se týče spotřeby ,je vyšší,ale je to opět dan komfortu k danému segmentu,pokud budu chtít šetřit,koupím si Smarta v elektrice .........

jenom dovětek,s kolegou Žralokem máme stejně 199 koníků a jednoho poníka /čip 145 kw- 199,68 koní/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ti to zdražili Víťo ? Triglav mám taky, ale přecházím k český. Triglav má prý dost velký potíže s úhradama v servisu...

No je to každoroční zdražení.Respektive dva roky jsem měl klid a asi prostě jejich zvýšené náklady vedly ke zdražení.I tak se ale myslím že cena je více než dobrá.Co se týče úhrad v servise tak to nemůžu sloužit.Tam nejezdím víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím se sejdou.Kolega má A6 s 2,5 litrem,350.000 a krom olejů se s motorem nic nedělo a jede super.

Takové žvásty mám opravdu rád.jedna baba povídala.Vzniká to tak,že někdo koupil auto už 2×staženým tacho a pak si myslí,když mu odejdou vačky,že je to nějak brzy na 150.000km a auto má 400.000 a víc.Tak to bohužel je.

Ty 2,5,pokud se o to člověk stará jsou super motory a 400.000km není pro ně problém vcelku bez větších nákladů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak je to s tym 6kvaltom? daval sa do 96kw ci nie???

V Supikovi 1.9 96 kW se 6. kvalt nedaval nikdy (no da se ale vymenit za 6. kvalt z Pasika). U novejsich motoru 2.0 103 kW uz byli automaticky 6. kvalty. U motoru 2.5 at 114 nebo 120 kW byli vzdy 6 kvalty.

Ano do Octy i do Fabie 1.9 96 kW se davaly vzdy 6 kvalty.

U Supika je to proto, ze byl primy konkurent Pasika - delsi, coz znamena vice mista vzadu, ofuky vzuchu i vzadu aj. ( podle vice lidi dokonce i to, ze je Supik hezci nez Pasik) a do Pasika se daval jak 5 tak 6 kvalt. Kdyby mel Supik v te dobe s timto motorem 6 kvalt mohlo dojit k tomu, ze by byl vetsi zajem o Supa nez o Pasika a to nemohl dopusit koncern VW aby mu kvuli toho poklesl prodej u jeho VW Passat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale mel tam zrovna rozebrane Audi Allroad 2,5TDi a Superba 2,5TDi a oba motory najeto +- kolem 132t km a na obou oprava za cca 30000t, ted presne z hlavy nevim co s tim bylo,ale vim ze neco vetsiho...

Tak jen proto sem to psal,nebylo to nic ze by jedna baba povidala...

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asua: a do 74kw sa 6kvalt daval??? ved to je uplny nezmysel...je z toho riadny guláš :feve:

Kdyz mas z toho gulas tak sedni k netu a poradne si to prostuduj co kde se davalo. Myslim ze jsem ti to popsal dost jasne - nevim co na tom nepochopis ze do Supa 96 kW se 6 kvalt proste nedaval a tecka. Ted z toho budes jeste vice zmateny kdyz ti jeste napisu ze do 74 kW se to taky nedavalo.

Proste je to tak jak jsem popsal a koncer VW vlastni Skodu a tak si diktuje podminky a proto to tak je.

Dnes je to mozna uz jinak protoze do noveho Supa se uz 6 kvalty davaji tak jak do noveho Pasika. Tenkrat to tak bylo - nenii to z me hlavy ale je to po ruznu vycetno z netu o duvodu proc nedavali do supa 96 a 74 kW 6 kvalt.

Pokud ma nekdo jine vysvetleni tak at to tady napise rad se dozvim neco noveho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mas z toho gulas tak sedni k netu a poradne si to prostuduj co kde se davalo. Myslim ze jsem ti to popsal dost jasne - nevim co na tom nepochopis ze do Supa 96 kW se 6 kvalt proste nedaval a tecka. Ted z toho budes jeste vice zmateny kdyz ti jeste napisu ze do 74 kW se to taky nedavalo.

Proste je to tak jak jsem popsal a koncer VW vlastni Skodu a tak si diktuje podminky a proto to tak je.

Dnes je to mozna uz jinak protoze do noveho Supa se uz 6 kvalty davaji tak jak do noveho Pasika. Tenkrat to tak bylo - nenii to z me hlavy ale je to po ruznu vycetno z netu o duvodu proc nedavali do supa 96 a 74 kW 6 kvalt.

Pokud ma nekdo jine vysvetleni tak at to tady napise rad se dozvim neco noveho.

sorry len som chcel mat v tomto prehlad, nechcel som sa robit sprosty a nechcel som nikoho nasrat, pytal som sa len preto ze kazdy mi tvrdil nieco ine, ale teraz uz mam vtom uplne jasne, diky asua ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj superbáci :), měl bych na vás dotázek co se týká tohoto tématu.

Známý prodává Superba 4,5 roku starého, najeto 35 000 km (měl ho pouze na delší cesty po republice), motor 1.8T, základní výbava, garážováno, servisováno. A mě by zajímalo, kolik bych mu za to měl nabídnout :)

Díky moc za rady a odpovědi :). Petr.

Editováno: , autor: inzpat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj superbáci :), měl bych na vás dotázek co se týká tohoto tématu.

Známý prodává Superba 4,5 roku starého, najeto 35 000 km (měl ho pouze na cesty na delší cesty po republice), motor 1.8T, základní výbava, garážováno, servisováno. A mě by zajímalo, kolik bych mu za to měl nabídnout :)

Díky moc za rady a odpovědi :). Petr.

A výbava ? ESP, Xenony, kůže,... Myslím že cca 200 max. Má sice pouze 35 najeto, ale je to přecijenom 4,5let stare auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A výbava ? ESP, Xenony, kůže,... Myslím že cca 200 max. Má sice pouze 35 najeto, ale je to přecijenom 4,5let stare auto.

Výbava co vím tak nic (myslím že to je classic) ESP ne, kůže také ne.

Vpodstatě se ptám, protože ojetých aut tohoto stylu moc není a nevím, jakou si udělat cenovou představu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj superbáci :), měl bych na vás dotázek co se týká tohoto tématu.

Známý prodává Superba 4,5 roku starého, najeto 35 000 km (měl ho pouze na delší cesty po republice), motor 1.8T, základní výbava, garážováno, servisováno. A mě by zajímalo, kolik bych mu za to měl nabídnout :)

Díky moc za rady a odpovědi :). Petr.

tych 35 tisic za 4.5 rokov sa mi zda ako "podvod" na taketo auto, rad by som sa ale mylil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...