Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

No, nechci áčka obhajovat, ale zřejmě o tom nevěděli, protože kdyby jo, snažily by se vymluvit z autorizovanýho servisu, když by věděli, že se na to přijde. Ale těžko říct. Jinak bylo to zdarma, 800 měla stát ta prohlídka, ale po tom co mi tohle ukázali jsem jel pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V áčkách to vědí moc dobře, historii vozu si vyjedou, to je to první, co dělají.

Mají dokonce v jejich systému interní poznámky ke každému autu. Např. PIG znamená, že auto vlastnilo "prase", nebo silný kuřák a interier je špatný

Při výkupu jako první odsajou pohonné hmoty na rezervu a maximálně "očesají" veškeré doplňky, vč.např. koberečků. Pokud jsou dobré pneu a na skladě jsou horší, ihned přezujou

Si všimněte, 90% všech vozů v AAA svítí rezerva a koberce fuč

Při testovací jízdě je v autě přifazetkovaná serviska (většinou za madlo nebo bezp.pás) a pokud si ze zájemcem plácnou, serviska najednou zmizí a pokud se o ní kupec nepřihlásí, už ji nedostane. Stejně tak je to tam s klíčema (na oko kvůli bezpečnosti s plombou), atd.

Takže na toto pozor, je to součást jejich interní politiky, mají na to dokonce manuály a školení :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj kluci,

dnes jsem se tu zaregistroval, protoze zvazuji koupi Superba 1.9TDI 96kw...

 

Muj dotaz je jestli do tohoto motoru uz cpali filtr pevnych castic??

 

Trosku konkretneji je to rok 2006 (vyroba 11/2005)

VIN: TMBDU 63U7691 09678

 

Dekuji za jakoukoliv radu

Shreg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar, mám možnost koupit Supa 1.9 TDI za třicet, ALE má najeto přes půl melcku (konkrétně myslim nějak 520 000). Auto bylo koupeno v ČR, celou dobu jediný majitel a servis v autorizáku, všechno co bylo potřeba udělat, se udělalo. Majitel je tátův kamarád, takže by mi ho nechal na týden na vyzkoušení. Stejně jsem se ale chtěl zeptat, jestli má i přes ten servis smysl kupovat auto s takovým nájezdem. Ghostbuster nademnou píše, že je třeba hledět na stav a ne kilometry a plně s tím souhlasím, ale přeci jen půl melounu, já nevím no. Co myslíte? Díkec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkal to stejný no, tady je nakonec ještě výhoda, že přesně vím na čem jsem a ještě to budu mít za míň, protože to nikdo nebude chtít :D Zkusím ho a uvidíme. Jen škoda, že je to jeden z prvních a nemá sklápěcí sedačky, celkem často vozím kolo, ale za ty prachy nemůžu mít všechno, to se nějak vymyslí. Každopádně díky ;)

Editováno: , autor: ddanda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Tomu říkám kousek.:-) Za devět litrů, má to smysl? Vypadá to jako Laurin a Klement, ale nemá to boční plaketku. Nevybavuju si, že by taková výbava byla v Elegance. 

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/skoda-superb-uzsvm-prodej-aukce-hrebcin-kladruby.A210226_123122_pardubice-zpravy_lati

Editováno: , autor: radlat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...