Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

Tak se taky přidám.

Dneska jsem si byl projet TOTO :

supík v bazaru :)

Auto se chová podvozkově i motorově skvěle. Na nic jsem jako laik poučenej servisákem nenarazil. KM jsou poctivý, vedený v PC servisu. Auto je bohužel před velkým servisem a to včetně rozvodů a myslím, že i předních kotoučů (minimálně jsou zvlněné).

Co je divné: Kombinace výbavy - komfort, ale má: Bixeny, výhřev předních sedáků, červené diody v lampičce v intru, lampičky v zrcátkách, automatický stěrač, park asist v zadu, ESP. 3 ramený volant (asi RS bez ovládání), Chrom lišty asi komplet?

Stav chybí zámek zpátečky, alarm, letní kola. Kastle má strašně moc kosmetických vad (poškrábání od klíčů, od kamínků, parkování apod) - fakt jich je hodně na každém kousku auta. Taky to vypadá, že má snížený podvozek ..... Jo a madlo ve dveřích řidiče (uvnitř) tak je taky zedřené

Počítám-li investice, tak cca 10-15tis servis, 15 tis alarm a zámek zpátečky, 15tis letní kola.., takže jsem přes 300 a to už mi přijde za toto a ty km přehnaný.

Co vy na to?

Co se ještě asi tak bude měnit do 200tis km?

Díky všem

Doufám, že se brzo přidám k majitelům čuper limuzíny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na foru jsem s rocni pauzou 4 roky (posledni rok jsem mel mazdicku), takze vim a chapu, ale znas to, co je tam hned, nemusis doplacet pozdeji (i kdyz za super ceny).

dvere, spary urco, na zamkach nevim jak kontrolovat (jsou tam zaslepky a ma k tomu dva klice)

Jinak mi to pride dost drahé...ceny padaj ...jenze ja musim auto resit do 14 dnu nejpozdeji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nekoukal ses třeba na tipcars.cz na jiné kousky za lepší cenu?Myslím si,že určitě budou.Koukám na to každý den,ale na větší obsah,tak nevím jak si stojí 1,9.Ale rozhodně bych se kouknul na více inzerátů a pak je porovnat.Jinak rok je dobrý,kilometry jsou v poho,jen mě překvapuje,že když měl dotyčný servisní knížku,tak že ještě rozvody nedělal.pokud se nepletu tak 1,9 nemá prodloužený interval,tak dle mého už přesluhuje.Pokud to je hodně odřené,jak říkáš,tak se fakt koukni jinde.Za ty kačky seženeš určo v lepším stavu,ikdyby byl starší.

Můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam 15tis interval (ještě, že tak...já výměně oleje po 30 tis nevěřím, ať si říká kdo chce co chce)..

Servisák co ho znám (přímo z aut. škoda), tak říkal, že pokud vypadaj v 90 ok, odkládaj to na 120tis km. Jinak já ci právě 96kw a momentálně jsem nic lepšího nenašel. Krom toho, vždycky říkám, že ojetina se nevybírá podle barvy, ale ta černá je prostě bomba limuzína!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo to je pěkné že to odkládají na později,ale to by asi neměli.Jednak je to předepsané a jednak to teď vyšlo na tebe.Představa že u zánovního auta se jim po 90tkm líbí rozvody,které ale můžou za dalších 20tkm rupnout je děsivá.To se nevyplácí.Zrovna teď jsem to viděl na vlastní oči.

Ale jinak samozřejmě ti držím palce.Ale žeby těch 96kW bylo na trhu málo to se mi nezdá.Schválně na to zítra kouknu.Zajímá mě to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo neříkám že je škaredé.Černá je slušivá a kola jsou cool,ale on sám říkal,že auto mám hodně kosmetických vad a tím pádem mu to nedá a bude se snažit to nějak eliminovat,proto jsem psal že ať koukne i jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moc prosím, kdo je z Náchodska, nezná někdo toto auto?

elegance

Co na to řikáte? Sice starší, ale vypadá moc pěkně, navíc měněný díly jsou prej v kufru, takže snad není bouraný. Akorát při dotazu na původního majitele, kdy byly dělány rozvody odpověděl, že by jezdil tak ještě 20tis a pak by je udělal (jinak co si vedl servisku, bez razítek po 50.tis km, tak asi v 97 má napsáno ozubený řemen, ale nic víc)

A ted babo raď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi je to od znameho.. nebo to auto proste vzit a zajet s nim do servisu kde bylo servisovano, potvrdi ti kilometry atd. Sice to nebude zadarmo, ale je lepsi mit jistotu, nez kupovat zajice v pytli.

Znamej ted prodaval golfa, ktereho kupoval pred rokem v domeni, ze ma nalitano 100 tis. Najezdil na nem cca 20. Prijel si pro nej chlapek, vzal ho do servisu a tam zjistili, ze ma nalitano skoro 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...