Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

mifii: bejt to 1,9 tak máš zájemce :(

Jinak právě toho se bojím, člověk neví a nezjistí nic :(

kdo se sveze se 6valcem tak nic jineho nechce ja kdyz shanel supe tak taky sem furt vybiral 1,9 a pak prijel PAVEL KDYNE co ma 6Valce jako ja svezl sem se a je to proste uzasne zatah a nejuzasnejsi zvuk.Hned sem zmenil nazor.Kdybys chtel prijd se podivat musis to zkusit sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chápu, že 6vál je super, ale trochu se bojím toho motoru ať co se týče spolehlivosti, tak rozeřranosti.

Teď zrovinka řeším toto

JE TO PŘESNĚ JAK ŘÍKÁŠ strašnej motor,nejhorší co znám 6 válec hnusnej,pořád na tom něco opravuji,žere to 20 litrů na sto děs a hrůza občas to tlačím a ták,...................................vlastně kecám,mám automat již 5x po opravě....................

A ted vážně,neber to osobně,ale občas mi tady leze na nerv,jedna paní povídala !!!!!

Pokud ti to trochu usnadním ,upozornuji nelobuji,tak mám Supa třetí rok /2005 2.5 TDi automat v plné náloži/najeto 110 000 km a za celou dobu jsem do něj nevrazil ani korunu,CO SE PORUCH TÝKÁ ,naprosto spolehlivé a řekněme na tento segment luxusní svezení ! spotřeba v průměru 9litrů..........

Myslím,že mi za život prošlo víc než dost vozů pod rukama.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JE TO PŘESNĚ JAK ŘÍKÁŠ strašnej motor,nejhorší co znám 6 válec hnusnej,pořád na tom něco opravuji,žere to 20 litrů na sto děs a hrůza občas to tlačím a ták,...................................vlastně kecám,mám automat již 5x po opravě....................

A ted vážně,neber to osobně,ale občas mi tady leze na nerv,jedna paní povídala !!!!!

Pokud ti to trochu usnadním ,upozornuji nelobuji,tak mám Supa třetí rok /2005 2.5 TDi automat v plné náloži/najeto 110 000 km a za celou dobu jsem do něj nevrazil ani korunu,CO SE PORUCH TÝKÁ ,naprosto spolehlivé a řekněme na tento segment luxusní svezení ! spotřeba v průměru 9litrů..........

Myslím,že mi za život prošlo víc než dost vozů pod rukama.....................

Taky nemám rád jedna paní povídala. Právě proto chodím sem a zároveň to konzultuji se servisáky (mimo jiné i přímo ze škoda). Každopádně ty my právě radí, že pokud vůz měl dobytek, tak u 2,5TDi to bude mnohem víc znát. No a spotřeba, to je jednoduchý, dostali jsme v práci limit do 8L, takže asi tak. Kdybych vybíral pro sebé nové, tak určo o 2,5TDI budu přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka3: Mno to taky nevypadá špatně, ale už má víc najeto... Rád bych se vešel kilometrově do 120tis...

Jinak u té elegance z Podbaby jsem zvědavej jak to bude, ale buď má někoho v servisu a nebo je falešná serviska.... Pač v servisu to oficiálně bylo jen po koupy a pak loni na výměnu skla, jinak žádná faktura...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejis: rozdíl kubatory proto, že mám info, že 6válu trvá déle se zahřát a proto více škod při popojíždění apod

Dobrá otázka:

Takže vůz bude dělat cca 50tis km ročně, spíše dlouhé trasy a to na dálnici. Jezdím rychle, takže v rychlostech okolo cca 180km/h.

Limit je daný odběratelem, takže by byla škoda si doplácet za ropu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moc prosím, kdo je z Náchodska, nezná někdo toto auto?

elegance

Co na to řikáte? Sice starší, ale vypadá moc pěkně, navíc měněný díly jsou prej v kufru, takže snad není bouraný. Akorát při dotazu na původního majitele, kdy byly dělány rozvody odpověděl, že by jezdil tak ještě 20tis a pak by je udělal (jinak co si vedl servisku, bez razítek po 50.tis km, tak asi v 97 má napsáno ozubený řemen, ale nic víc)

A ted babo raď :)

Ahojky tohodle supa znam kol5 psal jsem tu nekdy na foru jestli ho nekdo nezna nebo jestli neni zde na foru :) Jezdil obcas pres Chrudim :)

Driv ho mel snizeneho a mel na nem pecky kola :) vzdycky kdyz jsem byl ve meste a videl ho tak jsem z nej nemohl sundat oci :):palec2:

Vzdycky nalestenej :) apod :) mooc peknej :) samozrejme to nevypovida o stavu vozidla,ale vim,ze to je peknej Superb :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka3: Mno to taky nevypadá špatně, ale už má víc najeto... Rád bych se vešel kilometrově do 120tis...

Jinak u té elegance z Podbaby jsem zvědavej jak to bude, ale buď má někoho v servisu a nebo je falešná serviska.... Pač v servisu to oficiálně bylo jen po koupy a pak loni na výměnu skla, jinak žádná faktura...

A tenhle je fakt luxusní

http://skoda.sbazar.cz/prodam-skoda-superb...l-o2247452.html

Ale asi to bude nejakej dovoz,tak bych taky daval majzla.Inzerat muze byt dobre napsanej a pak z toho vyleze nejak levarna.

Ale na fotkach vypada dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč se každý bojí kilometrů? Zrovna u takovýho auta, někdo koupí auto co má 200 tis. nalítáno a dalších 200 najezdí bez problémů. A naopak třeba můj známej kupoval 4 roky starýho superba 1.9 jak novýho, měl najeto 27 tis. byl to referenční vůž v německu. Auto jsem viděl když ho kupoval a byl fakt jak když sjel z linky jak ve vnitř tak venku a teď po 11 měsících mu odešlo turbo, tak o vyměnily za nový to mu odešlo za 2 dny prej tam vlítnul nějakej bordel a na konec prý že mu auto furt kouří a teď mu řekli že zřejmě bude muset dát nový motor :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, známej je fakt smolař. to bych nepřál nikomu a to vím, co to znamená po záruce oddělat motor :(

Pro mě je rovnice jednoduchá, čím víc km, tím větší opotřebení všech dílů, rozvrzání všeho možného. JInak ten motor chci právě proto, že ho budu snad mít třeba do 300 tis km.

Je jasný, že podělat se může kdykoliv cokoliv, ale je to o pravděpodobnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vick: pohybuju se v rozmezí 250-300tis max. Preferuju eleganci, do 120tis km, zámek zpátečky, alarm, zimní obutí (ideálně i druhá sada kol). Pokud to něco z toho nemá, tak beru cenu vozu, dopočítám cenu toho co chybí a pak buď ok a nebo smolíček.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicku, to máš recht, není boha :) Každopádně jak píšu, zítra jdem prověřit se servisákem a s vagem jednoho a jestli bude ok, tak asi sem novým majitelem.. :)

Je fakt krásnej, černej, rv03, elegance 96kw, 5kvalt. najeto cca 110 po výměně rozvodů. bohužel má navi DX, takže se mi tam asi hned někdo podívá. No ale co, shrábnu prachy, dám tam normální rádio a snad bude klid :) Jediný co mě napadá, tak odřená kůže od nastupování, zaseklá loketní opěrka (úplně se nazavírá) a nemá druhou sadu na léto. Jinak si myslím ok. Tak uvidíme. cena 270tis. Hned by to šlo na folie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...