Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

Já sem měnil na RSu při 120.Tak pak fakt nevim,proc to nekdo meni treba pri tech 110

Já bych Jirko na RSu, kdybych ho do těch km měl, udělal klidně taky rozvody dříve, tak o 10-15tis km, jen pro dobrej pocit. Ale vim, u cizího to pak vypadá všelijak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zpět. Auto mělo nějaké chyby na počítači, ale vypadalo to, že snad ok. Je v pytli otvírání kufru (nechce odskočit zámek). Loketka je kouslá (dá se otevřít, ale ne úplně dovřít), prostřední tlumič výfuku byl otevřenej, vybranej a znovu zavařenej (takže určo špatný Emise a asi vyšší spotřeba), světla lehce klepou, a to co nevím co je, tak jde hukot od pravýho předko. Takže buď ložisko, nebo kloub nebo v nejhorším skříň (tedy, nevím jaká skříň, ale prej to může být skříň). hodně odřený kožený bok řidičova sedáku. Ostatní vypadá vcelku ok.

Tož zkusil jsem, že za to všechno chci ještě 10 dolu nebo odstranit to hučení (možná bych na tom vydělal, možná prodělal). Zítra uvidíme.

V tuto chvíli je cena 270.

A teď raďte :) Bejt to o dva roky novejší, tak neváhám. Jo a jak se někde řešilo, tak zadní sedák je na pevno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tenhle jsem volal a dokonce bych i ukecal cenu na 255, ale není vedena serviska (i když to inzeruje) navíc když jsem se ptal na rozvody, tak dle majitele by ještě jezdil 20tis km a pak by je udělal....což nesedí k udávaným KM. No a samo dodělat zámek řazení a alarm. Jinak vypadá nádherně.

tady je to zase bez servisky plus montáž alarmu a zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak se dá najít ještě jeden v Brně za 260, ale ten je z venku tak poničenej, že je zralej na novej lak.

ten jak jsem se byl podívat včera tento tak krom toho co jsme našli, toho, že budu už asi 4 majitel a je to 03, tak nádherný auto. Ale prostě furt mi příjde cokoliv nad 250tis za RV03 dost, ale asi se s tím budu muset smířit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mifi má hezkou káru, o tom žádná! Rád bych však mladší a s míň KM, a preferuju 4vál. Navíc píšu, že mi přijde moc dát za 03 270tis, prostě máme rok 09 (tím neříkám, že bych se choval jinak v roli prodávajícího). Ale myslím si, že kdyby mě netlačil čas, tak za měsíc a půl by třeba konkrétně ten sup z 03 o kterém přemýšlím byl za max 230 tis. Teď je přesně ta chvíle, kdy ještě lidé chtějí loňské ceny, které ale zaplatí jen někdo jako já, který to auto potřebuje rychle a nemůže čekat. Možná se pletu, ale to je můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mifi má hezkou káru, o tom žádná! Rád bych však mladší a s míň KM, a preferuju 4vál. Navíc píšu, že mi přijde moc dát za 03 270tis, prostě máme rok 09 (tím neříkám, že bych se choval jinak v roli prodávajícího). Ale myslím si, že kdyby mě netlačil čas, tak za měsíc a půl by třeba konkrétně ten sup z 03 o kterém přemýšlím byl za max 230 tis. Teď je přesně ta chvíle, kdy ještě lidé chtějí loňské ceny, které ale zaplatí jen někdo jako já, který to auto potřebuje rychle a nemůže čekat. Možná se pletu, ale to je můj názor.

Nevím,ale je to na pováženou,rok sem rok tam,pokud mám určitou jistotu,že ten vůz je vymazlený a v super stavu a relativně od známe osoby /osobně si myslím,že lidé zde na foru,potažmo v klubu nejsou podvodníci a nemají plečky asi bych volil auto od něko z nás,ale to můj názor/

Jaká si" krize" pohnula s cenami vozů a jak dlouho to vydrží ??? Škoda opět najela na 100% výrobu.Pokud bych prodával svého Supa,tak cena by byla kolem 380 a dolu bych nešel,každá věc má svého kupce.

Já jsem raději volil plnou nálož,než abych potom blbnul a dodával tam věci,stejně by při prodeji byl vidět základ a co se dodádávalo ,nikdo to nezaplatí a málo ocení !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...