Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

 No tak ne ze by si mne potesil, pac jsem je dneska rano fakt objednal, ale zase na druhou stranu, u R19 co jsem ho mel predtim jsem mel taky mensi ET a vysunuty kola a po cele dobe co sem s nim jezdil jsem nemel problem. A na skodovence 120ci sem taky mel podlozky a loziska odchazeli jak klasicky. Je fakt ze co do kvality zpracovani se OII s tema predeslejma srovnavat mocka neda :) je horsi :) ale snad ne tak moc ze by tento malej rozdil ET mohl udelat nejakou paseku, no uvidim, necham si udelat geosku a pak se po roce mrknu na to jak to vypada. Snad to bude dobry. Kazdopadne dik za info, pak poreferuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak panove, je to doma, mrknete sami, ja jsem nadsen, k cernymu autu se to bude suprove hodit aspon doufam, jen doufam ze to bude pekny kdyz to jsou jenom 17tky ale snad jo. Pristi tejden jdou na auto, jsou tam i foto tech pneu Nexen N8000 tak se mrknete, na prvni dojem maji strasne siroky drazky, tak doufam ze se brzo nesjedou.

post-43178-1270245560,4669_thumb.jpg

post-43178-1270245591,414_thumb.jpg

post-43178-1270245624,3088_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ČAU CHCI SE TĚ ZEPTAT JAKÉ TAM MÁŠ NA TĚCH LITAKÁCH ET? PROTOŽE NEVÍM S JAKÝM ET MÁM DÁT 17.MAJÍ NA VÝBĚR ET 35 NEBO ET 48,ALE NA TY ET 35 BYCH MUSEL ČEKAT AŽ DO ČERVENCE A TO NEMUŽU PROTOŽE BYCH SJEL CELE NOVÉ ZIMÁKY.DÍKY ZA ODPOVĚD

Editováno: , autor: MEKYS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim ....byl jsem u mechanika na výměnu zadního ložiska a ten mi říkal, že používám špatný šrouby na hliníková kola PEGAS 17 palců. Že se prý opírají malou částí.

Mám tam originální šrouby od výroby s pojišťovacím šroubem.

Jaký používáte šrouby na ALU kola vy??

Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiez skrutky (+ bezpecnostne) co som dostal k Pallasom od vyroby :) Ale v pneuservise mi pri prehadzovani zimnych diskov za letne povedal, "ze po tom, co prejdem na letnych 50 - 100 km, tak nech si ich este raz skusim podotahovat, lebo vraj pri alu diskoch obcas zvyknu povolit..."

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

mne sa pacia :palec2: ale asi by to chcelo o nejaky mm vyssie ET

no tu som niekde cital ze ET 38 bez problemou niekto dava aj 35 ale...., tak som xcel ET 38 na komplet alebo este 40 ET tieto kola sa robia bud 35,42,45 co pozeram xcem ich mat po blatnik nie do vnutra stlacene

- tak neviem aka vec preto sa pitam aj to 7J alebo 8J len to robia na ten vzor disku ....

- vopred vdaka za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...