Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Ahojte ludia riesim zapeklity problem.

 

Na skoda e/schope prebieha akcia na FLASH original disky na OC2 17". Problem je ,ze mam letne gumy na 16 tky original elektrony. 

Ked som pozeral 17 tky gumy sa podla niektorych na fore rychlejsie deru a rovnako su o 1/3 drahsie ako 16tky... pritom povoleny rozmer v VTP  mam 205/50 na diskoch 17 6J ET 45. Oplati sa to ? Elektrony su lacne (275e)

Nemate niekto fotku striebornej OC2 FL na FLASH origo diskoch ?

 

Rozmyslam aj nad inou znackou, nie original. Co si mam pytat od predajcu. Cital som ze cinske disky predavaju na SR hromadne a su nekvalitne, praskaju a v konecnom dosledku je aj nelegalne ich pouzivat na autach. Preto sa bojim kupovat vobec nejake co niesu od skody.

Zobral by som mozno len 16" kde su lacnejsie gumy a mozem si teda kupit kvalitnejsie. 

Editováno: , autor: Majchel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 7. 3. 2017 na 21:19, Pawlisko napsal:

Já bych šel jedině do originálu. Kdyby si chtěl inspiraci, já se těchto 17" originálů nemůžu stále nabažit :)

 

 

autooo.jpg

To jsou 17 kola Twistrer  7,5J x 17“, ET 49? Jak jsi je dostal do technicaku? Ja tam dle VTP muzu dat jen 7,5J x 17“, ET 54 a to jsou snad jenom Pegasus ktery se mi moc nelibi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si taky rikal ze bych to taky neresil, ale kdyz jsem byl na pojistovne kvuli havarijku, kdyz me nekdo tuknul a videl jsem jak si foti uplne vsechno a predevsim kola, tak nevim jestli je to uplne dobry napad. To uz ti to havarijko je potom skoro k nicemu, protoze ti skodu nemusi uznat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 pojistný události za posledních 14 měsíců a žádný problém. Nesmíte z toho tak šílet, protože pokud vás pojišťovna pošle do háje, určitě vám kdejaký znalec bez problému napíše potvrzení, že v situaci, které jste boural by ani ty 3mm nepomohly :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja to beriem zasa tak, ze nevidim dovod davat na auto rovnako velke kolesa ako original, ktore tam od vyroby neboli a su sirsie.

Ked chcem 17" kupim Pallas, Pegasus a je to origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LEDky, mračítka, spojlery, nárazníky, dokódování funkcí, tmavá okna,.. lidi si upravují auta podle sebe a ne podle "výroby". Neřeknu, pokud mám v techničáku 17" kola a nahodím tam 19" z audiny abych byl frajer, tak si říkám o průser. Ale jestli se mi líbí kola, která jsou o 3mm zapuštěnější/vyčnívají, tak tohle prostě řešit nebudu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám AEZ se stejným rozměrem jako Pawlisko akorát ET je myslím kolem 40. Do TP je nezapíšu už jen z důvodu toho že nemám typový list. Ale když jsem dělal novou pojistku v létě tak si auto fotili i s kolama a jediný na co pojišťovák kouknul byl rozměr pneu, který sedí s TP. Takže to zatím rešit nebudu, snad jedině že bych kupoval někdy úplně nový kola(pokud nebudou origo na OII).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pneumatiky bez debat ty, co jsou v techničáku, o tom žádná. Navíc jak píše Ovce, to si přečte každý, ale studovat běžné 17" kolo? :) To by při každé pojistné události mohli lítat kolem auta hodiny a hodiny jestli tam náhodou není něco, co tam být nemá. Třeba led žárovka v potkávačkách, bílá ledka v mlhovkách.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jen ke kolum a VTP vs. pojistna udalost,

na predchozim fiat brava jsem mel 195/50R15 na disku 7,5 a ET ale 30, jen chci napsat ze disky nebyly urcite podle VTP, ale pneu jo proste 195/50R15 podle VTP, pak jsem boural, ve sprave od policie bylo proste ze pneu byly s dostatecnou hloubkou dezenu a rozmer. Bo neco v tom smyslu, Pojistovna ani policie potom neresila ,ani sirku rafku ani ET.A uz vubec neresili sportovni podvozek(predek byl rozstrelenej a byly videt i cerveny pruziny) ani kridlo(upraveny) ani podspoilery(ale ty byly decentni, zadny extrem) ani vyfuk domaci vyroby,

proste chci jen napsat ze kdyz tam nemas jiny rozmer kol (ve VTP 17" a na aute 18" bo19") bo jiny rozmer pneu, tak to asi nokdo resit nebude.

Stejne je legracni, ze pred "par" lety byl clovek frajer kdyz mel 15 litaky, a ted se davaj v zakladu 16" a neni problem sehnat 20"

ale to jen takovy muj postreh:D

 

jinac prelakovani jsem resil taky, pac sem je mel odrbany a jeste sisaty, 

vzal jsem je ale 1200 pod vodou a pak sem je strikal a zalakoval, ale vydrzely jen pres leto nez sem boural:wacko:

 

joo to byly casi, ted uz bych z toho asi nic nedelal:lol:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky přidám, za poslední 2 roky 2 události přes pojišťovnu, jednou trefeny zadní disk a po druhé přední, jelikož sem chtěl nové disky tak pojišťovnu zajímalo co to je a zdali to podle TP mám dobře. Takže pokud ti netrefi kolo, tak asi dobrý, ale jak to budeš vysvětlovat, že chceš disk a on na tom autě být nemá?

K dotazu na lakování, ano nechal sem lakovat origo hliníky a v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sumar: tak to asi nebo spis urcite budou kontrolovat, ale zas na druhou stranu pokud vim ze tam mam neco co tam byt nema, tak to nebudu resit pres pojistovnu ne??

to sami kdyz budes mit na klasice naraznik RS tak asi taky nebudes resit(ikdyz tady nevim jak je to presne se zamenou origo dilu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...