Přejít na obsah

(F) maxidot


Aischylos

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl sem se zeptat jestli by někdo nebyl ochotný, schopný vyndat budíky, namontovat ručičky a ještě pár věcí...prostě sundat plexi...můj bejvalý servis škoda s tím problémy neměl a dělal to levně, teď sem změnil působiště, i servis a tihle se vymlouvaj, že by museli sundat celou palubovku....kdo by to platil....:-((( plz, dejte někdo vědět...leží mi to v garáži...přirozeně za patřičnou cenu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, kdo se ozvali :-)) no je toho celkem hodně co by bylo třeba...nasadit ručičky, lemy budíků, vyměnit volant s bagem a pokud by to šlo ještě nasadit CD měnič....ten co je místo šuplíku..já vím, je toho hodně...ale byl bych fakt moc rád, kdby se to povedlo...nevidím totiž moc do těchhle věcí...pracuju úplně v jiném oboru (lékařství) tak sem fakt dost mimo...:-)) jinak sem od Zlína, ale přijedu kamkolivěk...díky fakt moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravim, hledam nekoho kdo by byl shopnej me vymenit rucicky plus asi polep budiku a nakodovat klice tak aby me sli zavirat okinka kdyz podrzim cudlik :-)

Chtel bych tenhle polep ale nevim kde ho koupit RI8hd.jpg

Mozna bych jeste koupil budiky na F1 s maxidotem za dobrou cenu :-)

Nejlepe nekdo ze severu pripadne boleslav atd.

Za odvedenou praci samozdrejme nabizim odmenu!

Diky moc za vase tipy a doporuceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...