Přejít na obsah

Nelze povolit srouby u kol predniho kola


onza

Doporučené příspěvky

Zdravim,

koupil jsem nove zimni gumy, v servisu zadni kola sly dolu jak po masle ale predni nejdou. Zkouseli dva srouby na kazdem kole a nic. Dali na to 2m lesenovku a nic. Byl to maly servis a bylo videt ze to kluci nechteli urvat. Zkousel jsem to dnes doma, nakonec jsem po tom dupal ale taky nic. Driv me to vzdycky pomohlo. Kola me tak utahli kdyz me menili nove predni kotouce (cca 4mesice). Mam ted paniku ze to nepujde vubec sundat. Mate nejaky tip co s tim... Nahrat a zkusit to pres trubku zarvat fest nebo to radsi hodit do nejakeho lepsiho servisu.

Diky vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,boucnutí z čela pomáhá - třeba přes oříšek a nástavec ( vím že do nářaí se nebouchá,ale někdy musíš..) taky jsem auto přivezl z D a bylo to utáhlý že jsem skákal na 3 metrový tyči abych to povolil..

MAZAT,MAZAT a MAZAT ! ! ! a ne jen závity,ale i kuželovou dosedací plochu která dokáže udělat pěkný zli když přirezne k ráfku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

koupil jsem nove zimni gumy, v servisu zadni kola sly dolu jak po masle ale predni nejdou. Zkouseli dva srouby na kazdem kole a nic. Dali na to 2m lesenovku a nic. Byl to maly servis a bylo videt ze to kluci nechteli urvat. Zkousel jsem to dnes doma, nakonec jsem po tom dupal ale taky nic. Driv me to vzdycky pomohlo. Kola me tak utahli kdyz me menili nove predni kotouce (cca 4mesice). Mam ted paniku ze to nepujde vubec sundat. Mate nejaky tip co s tim... Nahrat a zkusit to pres trubku zarvat fest nebo to radsi hodit do nejakeho lepsiho servisu.

Diky vsem.

potřebuješ k tomu 3 lidi..,nasad na to normální "tečko"povolovák,na to pořádnou trubku z každě strany a třetí bude během povolování potom tečku velkou palicí bouchat,musíto povolit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...