Přejít na obsah

LADENY VYFUK NA F1 1,4 16V 74kw?


LADIS AMBROS

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem hledal jsem tady na foru docela dlouho a nasel jsem jen jedno tema na ladeny vyfuk a moc jsem se z toho nedovedel proto zakladam nove. Zajimalo by me jaky ladeny vyfuk mate kdo na fabii a jaky je zvuk jak jste s tim spokojeni a co byste mi poradili. Nemam rad kdyz to rve jak kdyby tam vyfuk ani nebyl jen takove decentni brumlani baryton nebo jak bych to nazval. Mate nekdo ladak primi na 74kw?A asi to bude mit jinej zvuk na HajTaPce a jinej na tech 74 kW. Pokud nekdo ma video se zaznamem zvuku uvital bych odkaz. Na you tube jsem neco nasel ale zas nevim znacku . A jak to je s vyfukem sporotvnim ladenym kdyz ma atest a s emisema?Myslim treba kdyz jsou dve koncovky. Jestli mi ty emise zmeri i tak a kdyz na tom bude ates 8SD jestli me s tim vyhodi nebo ne. Diky za info kol100 AMBRI LADIS :kol-125:kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je o tom zde už něco málo napsáno ale tak tedy znovu...

Sám mám tento výfuk http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/u...ne/rov-175.html

Tak 2-3roky..nevím.... Tlumič mám do 1600ccm, ač mám jen 1.4 16V AUA 55kw (63kw). Nechtěl jsem aby to dělalo moc randál.

Na 74kw si myslím, že to bude to samé.

Na výfuk je samozřejmě ATEST.

Na EMISE jsem šel cca pul roku zpátky a žádný problém. Slovy technika "emise jak u nového auta"....

Laityng můžu jen doporučit a nejsem rozhodně sám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, výfuk se kupuje do obsahu, nikoliv na kw. Mám sice HTP, ale výfuk je stejný, jako pro 1,4. Laityng bych taky doporučil ;) ALe s tím atestem je to složitější. Dle slov přímo Laityngu, nemohou mít tyto výfuky atest a to z důvodu, že pokud jsou i o pár dB hlasitější, jako origo, atest jim nikdo nedá. Avšak zatím prý si nikdo nestěžoval, že by kvůli jejich laďáku neprošel STK, nebo měl problémy při zastavení hlídkou :) Sám ho mám rok a půl....kolikrát jeli policajti za mnou, nebo jsem je potkal jak kontrolovali auta....dva krát mě stavěli skrze alkohol a nikdo ani jedno slovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaa čekal jsem na tebe Peťo -_-

Mě čéče snad tenkrát tvrdili, že to ATEST má..co mi ale tvrdili s 100% jistotou, že výfuk nesmí přesahovat obrys vozu. Tedy nesmí být výfuk "poslední bod" vozu. U mě je to tak tak....

BTW zkušenosti mám stejné...stavěli mě benga x krát a nikdy nic. Na STK mi davali čočku ale za jiný věci na výfuk ani slovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, taky jsem slyšel, že žádny sportovní vyfuk nemá ATEST, poněvač : když přesahuje hlasitost o nějaky ten decibel, nedostane ATEST.

Libilo by se mi neco takovehleho :

Kouknete na to ma to peknej brumlavej zvuk zadnej randal ale nevim co to je za vyfuk??Nevito nekdo z Vas??Diky_?A da se to namontovat normalne ? Myslim klasicky odpojit zadni dil vyfuku a misto nej namontovat jinej ? Nebo se musi rezat vyfuk potrubi???dIKY za info

Editováno: , autor: LADIS AMBROS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrubí je v celku...musí se to říznout a navařit...mě to dělali v Brně a dal jsem za celou montáž cca 800kč...

Druhá varianta říznout a nějakou svorkou, sponkou to dát do kupy..ale raději bych doporučoval to svařit..

Bohužél žádné video nemám..jediné co mám je když ode mě odjížděl kamarád..

1.4 mpi 44kw výfuk Layting... http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/u...ovne/rov1d.html

byl poměrně hlasitější než můj..bylo to způsobeno tím, že měl tlumič do 1400ccm já mám nad 1400ccm..

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrubí je v celku...musí se to říznout a navařit...mě to dělali v Brně a dal jsem za celou montáž cca 800kč...

Druhá varianta říznout a nějakou svorkou, sponkou to dát do kupy..ale raději bych doporučoval to svařit..

Bohužél žádné video nemám..jediné co mám je když ode mě odjížděl kamarád..

1.4 mpi 44kw výfuk Layting... http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/u...ovne/rov1d.html

byl poměrně hlasitější než můj..bylo to způsobeno tím, že měl tlumič do 1400ccm já mám nad 1400ccm..

Na toho tveho kamarada jsem uz koukal a prislo mi to bud spatne nahrane nebo se mi to zdalo a moc to nebylo slyset. A co kdyz tam dam na tu moji 1,4 74kw tlumic do 1400??myslis ze v tom zvukovem projevu bude problem?No ja vyfuk uz jendo montoval a resil jsem to tak na min aute ze jsem nariznul zacatek vyfuku vlastne tu trubku co vede do tlumice a nariznul ji naproti sobe abych to mohl trosku roztahnout pak jsem to napasoval na vyfuk potrubi a dali jsme tam tesnici nejakej tmel nebo co to bylo a stahli zeleznou paskou a vyfuk drzel. Nevypadalo to zrovna ze spoda moc hezky ale nidke zandej unik aspon to nebylo citit a emisema jsem prosel bez problemu. A ten vyfuk jezdi do tedka. A jen jeste jeden novackovskej dotaz ten vyfuk kdyz budu chtit rozriznou tak ho musim sundat celej z auta nebo se to da nejak sikovne riznout na aute??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nazdar LADIS AMBROS: co tu dal link na to

z youtube, tak to je priamo moja fabia..... pisal si mi aj na youtube... no ked sme v tom istom klube poradim ti tu.... Je to univerzalny koncovy tlmič nejakej poľskej firmy nesom si teraz isty ako sa vola ale nieco ako WM sport... mam ho tam priamo navareny... a stay diel vyfuku mam odrezany nad napravou ..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel na cervenym sestnactiventilu taky WM Sport, zvuk tak akorat, nejlepsi tak v 3000 otackach, jen treba pri jizde po dalnici (delsi) uz mi to celkem vadilo... Atest samozrejme nemel ;)

P.S.: je to univerzal, ne primo na tohle auto a motor...

post-5841-1229048419_thumb.jpg

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toho tveho kamarada jsem uz koukal a prislo mi to bud spatne nahrane nebo se mi to zdalo a moc to nebylo slyset. A co kdyz tam dam na tu moji 1,4 74kw tlumic do 1400??myslis ze v tom zvukovem projevu bude problem?No ja vyfuk uz jendo montoval a resil jsem to tak na min aute ze jsem nariznul zacatek vyfuku vlastne tu trubku co vede do tlumice a nariznul ji naproti sobe abych to mohl trosku roztahnout pak jsem to napasoval na vyfuk potrubi a dali jsme tam tesnici nejakej tmel nebo co to bylo a stahli zeleznou paskou a vyfuk drzel. Nevypadalo to zrovna ze spoda moc hezky ale nidke zandej unik aspon to nebylo citit a emisema jsem prosel bez problemu. A ten vyfuk jezdi do tedka. A jen jeste jeden novackovskej dotaz ten vyfuk kdyz budu chtit rozriznou tak ho musim sundat celej z auta nebo se to da nejak sikovne riznout na aute??

Ten vyfuk musíš říznout na autě, jenak ho nesundáš, je to vedene nad nápravou a jineč než to říznout na autě to nejde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsi ho kupoval nekde v poslku nebo nejaka firma v cr to prodava? A co EMISE tema si s tim vyfukem prosel v poho???Ja po dalnicich moc nejezdim dela mi to tak 1/5 celkove co najezdim zbytek mesto a okresky tedy mezi mesty. Takze jestli jsem to dobre pochopil odriznout stary tlumic na aute a dat misto nej ten wk poslkej navarit a melo by to pekne bublat tak jak to bubla tobe ale jelikoz mas slabsi motor tak by to me melo bublat vice ze???Jinak moc diky za Vase odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
proč je tema o vejfuku v podvozku??, dejte to do motoru..

já ti nevim..ale já jsem taky hledal výfuk v podvozku :D ..nevim jak ty....

btw...mimo hru....když bych si nechal udělat nějakej "brumláček" a pak chtěl nasadit náraznik např RS...musel by se ten vyfuk nějak upravovat nebo je to přesně vyměřeny, že se docvakne enem ten naraznik????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud chceš výfuk s atestem 8SD, tak ten vyrábí jen česká firma soieta ... největší problém je ho od nich koupit, protože čekačka je 1-6 měsíců dle toho kolik mají zakázek .... druhá možnost je výfuk od polské firmy montii, tyto výfuky mají evropskou homologaci E8 .... od firmy montii mam na dieslu a po 2,5 letech zatím spokojenost .... obě firmy vyrábí z nerez oceli cely vyfuk a je dvouplášťový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti nevim..ale já jsem taky hledal výfuk v podvozku :D ..nevim jak ty....

btw...mimo hru....když bych si nechal udělat nějakej "brumláček" a pak chtěl nasadit náraznik např RS...musel by se ten vyfuk nějak upravovat nebo je to přesně vyměřeny, že se docvakne enem ten naraznik????

co nevim jak ty :kuk: , prostě vejfuk patří do motoru, tak doprdele nechápu proč to je kuva furt tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pokud si člověk koupí laďák od kvalitní firmy a není to žádnej samoděl,co od prvního pohledu vypadá nebezpečně,nebude mít člověk problém :)

Zajímalo by mě, má někdo zkušenosti s koncovým dílem od Laityngu + tímto středovým dílem??

http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/l...i/cfabsdbt.html

a nebo tímto:

http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/l...i/cfabsdsd.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pokud si člověk koupí laďák od kvalitní firmy a není to žádnej samoděl,co od prvního pohledu vypadá nebezpečně,nebude mít člověk problém :)

Zajímalo by mě, má někdo zkušenosti s koncovým dílem od Laityngu + tímto středovým dílem??

http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/l...i/cfabsdbt.html

a nebo tímto:

http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuky/l...i/cfabsdsd.html

Hlavně cena :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím. Nevím jak je toto téma aktuální ale hodím sem video se svým výfukem od firmy Soieta. Cca tři měsíce jsem měl na autě pouze samotný tlumič, který byl slyšet opravdu jenom decentně. Poté jsem přidal střední díl od Laityngu místo středového tlumiče a je to podle mých představ. Kvalita zvuku ve videu nicmoc páč je to točený na mobil ale tak aspoň pro představu to sem hodím:-) jo a je to HTP...

video zde: http://www.youtube.com/watch?v=rL3dILuM8PI

Editováno: , autor: Štamfy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...