Přejít na obsah

TDi 81kw octavia bere olej


boss

Doporučené příspěvky

Možná to tu bylo ale Mám škodu octavia 2002 81kw tdi. Najeto něco málo přes 200 000km a bere mi olej už dosti .mam tam olej castrol long live 10w 30. Jákí byjste mi doporučili olej a čím může bít spotřeba oleje a není nákí přípravek co se naleje do oleje a on jako utěsní vše-a zmenší se tím spotřeba oleje?????? dík za radyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím přesne mám tam longlife na 30000km mam na nej najeto asi 24 000km a po 15000 si to vzalo půl litru .A ted po těch 9000+- si to vzalo přes litr..

A tomu jako říkáš, že žere olej. Koukni do manuálu jaká je udávaná spotřeba oleje.

Vy si ty závady opravdu vymýšlíte :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco podobného:

OI 81 kW brala olej moc nejela. Po jízdě s VAGem zjištěno že turbu se moc nechce. Dívám se kraj pravýho podběhu omaštěn. Sundám plasty pod chladičem vzduchu a chladič ze spodu prasklej. Výměna intercoleru a od té doby turbo tlačí hned, auto nepokuřuje a jede. od té doby najeto cca 8tis a ubytek oleje v pořádku.

Jinak s tím long life tomu motoru děláš podle mě pěknou radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...