Přejít na obsah

nesvítící palubovka už nevim co s tim


radekkk

Doporučené příspěvky

A čo tak zistiť v ktorej časti vypínaču je problém či je to v tej úplne spodnej kde sú spínacie kontakty alebo to je v plošaku kde je potenciometer na reguláciu osvetlenia ak by bol v starom vypínaču problém v spodnej časti teda kde sú spínacie kontakty tak potom si za pomoci nového a starého vypínača poskladáš jeden funkčný ako potrebuješ rozoberieš ho ako je foto vikšie od kolegu a do toho nového by si si dal akurát ten plošak zo starého vypinača + plastový vrch by si zamenil aby si mal aj čudlík lebo tie spodky kde sú kontakty sú presne identické, osobne som už niekoľko krát takto bol nútení prerobiť vypínač z facelift na predfacelift a opačne, v prípade že by si mal v starom vypínaču problém iba v tom plošaku s led diodamy a regulátorom stačí ti zohnať iba plošak a vec je vyriešenia (da sa to poslať aj v obálke preto netreba platiť drahé poštovné) ja osobne mam jeden doma ak by si moc potreboval ale s červenými diodami tak sa ozvi cez sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak mi ode dneška nesvítí palubka ani okolní cokoliv včetně radia, jen kontrolka světel blikrů apod. ... zdá se jakoby odešel okruh na podsvětlení, že by vypínač? Tipoval bych to na pojistky, ale zdají se být v pořádku (ty co mají kablík viditelný jsou v pořádku, ty ostatní menší budu muset proměřit ...). Jinak včera svítila bez problému a bez náznaku vady, dnes ráno nastartuju a nic?! Vag mi asi nepomůže co? Nesetkal se s tim někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak nějak doufám, že po face jak už někdo psal, by měl něco vydržet ... myslíš že odejde jakože komplet? Předpokládal bych, že odejde třeba postupně, asi tam bude nějakej potenciometr kterej přeci neodejde najednou celej, mi spíš přijde jako kdyby tam nešla šťáva vůbec, ale když připustim toto, tak proud musí přes něj a pokud by byl v háji, tak neprojde zhola nic ... takže mě čeká rozdělání proměření a uvidíme co kde jak ... dík za směr, kam úsilí poslat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak som vcera zacal mat problem s podsvitom,ako sa tu riesilo.

Dnes som to rozobral,potenciometer to nebude,sice pri nule to trochu skrka so svetlom,ale otvoril som spinac a nasiel som par opalenych kontaktov,ocistene ,jemnym smirglom prebehol,komplet vystriekal kontoxom,tak isto vonkajsie kontakty do svorkovnice a pohoda, Vsetko zatia fachci jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Takže problém u mě byl vyřešen, pujčil jsem si ovladač světel od kolegy, tim to nebylo ... nechal jsem to být, až jsem cca týden na to spravoval popelník, tak jsem přišel na to, že mi světýlko pod popelníkem nejen vyhořelo, ale dále mi zkratovalo okruh, nevim jak je to možný, ale po demontáži žárovky, (protože nová origo stojí dle mě moc, než jsem ochotný za obyč žárovku dát), palubka svítí bez problému ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...