Přejít na obsah

Zamlžování oken


Hany

Doporučené příspěvky

Romčo, ty máš asi na mysli vyhřívání předního okna, že? jestli se nepletu, to měl S I. ;) jinak ty zamlžený zadní okna mě serou, protože když se sjíždí pruhy, nebo na takový tý křižovatce ke je větší úhel spojení, tak tam musíš koukat přes boční zadní okno... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda párkrát koupil pylový filtr s aktiv.uhlím a už bych to neudělal.......Po pár týdnech a pár.tis.km se mi ventilátor vždy začal dusit a bylo to pak ještě horší než s klasickym filtrem po 40.000km používání........Je teda pravda že to bylo ještě u Passatů kde se výkon ventilátoru s ventilátorem v OII nedá ani srovnat,OII ho má sakra výkonější....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo, tenhle pylovej filtr se má měnit po 60 tis. km... ale jak už jsem psal, zdálo se mi, že se mi nějak mlží zadní okna a taky kousek bočních předních oken u toho výdechu co tam je... kdyžtak přidám foto, kdyby jste to nepochopili, protože já to moc vysvětlit neumím! :) jinak ten filtr byl plnej takovejch lístečků co padají z břízy... parkuji pod břízou na chalupě... no... :feve: ... a měnil jsem ho po 34 tis. km a 14 měsících a stál cca 380,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

a uz ste niekto skusali aj cistit sprayom tu klimu?ja som to skusal s tou penou v spreji,ale v octavii 1 to asi ide lepsie tam je filter pod stieracom a pri striekani peny to ide dnu a pri oct 2 je filter dole pod spolujazdcom a tam ked som to daval tak vsetko fukalo von na podlahu-nemate niekto skusenost ako to je ?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Fsem ;) ,

mam prosbu, vim, ze se to tady uz resilo, ale par tydnu se mne v aute, z niceho nic zamlzuji okna.

Parkuju venku, sednu do auta, nastartuju ho a zamlzi se okna, ale opravdu velmi, tak, ze na prednim skle mam potoky vody...stava se mne to i uprosted cesty, treba na dalnici, coz je extra neprijemne...

Zkousim kde co, foukat na to teply vzduch, studeny vzduch, zatim se mne nejvice osvedcil hadr a utrit to...:)

O II, mam skoro 3 roky a tento problem se mne zacal stavat az tuto zimu...

Mam v ni vymenene predni okno, prasklo od kamane na dalnici, ale to je tak cca 2 roky, tedy jednu zimu jsem s tim uz jezdil... a zadny trabl...

Pamatuju si, ze se to tady nekdy resilo, ale nenasel jsem to...doufam, ze se na mne Diamant ci jiny admin nebude zlobit, kdyz se ptam znovu.

Diky za pomoc.

H.

Tiez mam obdobny problem s octaviou II combi 2 TDI rocnik 2007 najazdene 16000

Ked je chladnejsie tak proste mi niekedy v priebehu par sekund zarosi vsetky okna ... najhorsie ze aj celne.... mozem fukat vzduch ako chem ale trva to hodne dlho kym sa daco zacne diat. A FILTRE? su nove = ciste. V servise si nevedia rady.. pisal som na centralu skodovky.... uz neviem co s tym. V lete konci zaruka a stym autom sa v zime neda jazdit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdarec tak sem konečně dovezl svoji vysněnou holku octavii 2 r.v 2008 ,1.9 TDI 77 kw ,je s francie takze je jako nova,jen sem přišel na to že hrozně málo chladí klima a ještě mi přijde že dost narazově třeba chvíli zavane studeno,ale pak pri mensich otackach motoru to kolisa a celkove to chladi tak jen minimalne ..Já si myslím že problém bude jen v nepřiřtomnosti chladícího media takže stačí dopustit a bude ,,nebo myslíte že by třeba kompresor ???jak se chová když je ko....

ještě mám taky jeden dotaz když prší šíleně se mi mlžili okna nemohl sem to vyfoukat ....a to šlo vše jen na okna ...Poradíte prosím jaký mate postupo za deště apodobně jestli foukate s klimou teplo studeno apodobně ,???díky jinak klimu mám manuální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se ti mlží zvenku nebo zevnitř. Jám mám problém s mlžením zvenku. Právě taky když prší nebo pršelo a je dusno, tak se mlží čelní sklo zvenku na straně spolujezdce. Je to hodně otravný, nevíte někdo co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ondra: Nevím jak u manuální, ale tronic odmlží sklo rychle i na polohu auto (klima obecně vzduch vysušuje), takže mít zapnuté AC (nebo vypnuté Econ), příp. zvýšit otáčky ventilace, a jak píše šulda vnitřní cirkulace by měla být vypnutá...

007: Nemáš nějakou chemii na skle? Mně se to stalo s nějakým nerozlešťným "nano čističem či odpuzovačem vody", jen jsem to umyl, vyjel z chládku na slunce a sklo se orosilo. Když se to rozleští mikroutěrkou (jak je to v návodu) problém nenastane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...