Přejít na obsah

Octavia edice 100motorsport


sEVIGE

Doporučené příspěvky

Zdravim, mohl by mi někdo z vás, kdo má dílenskou příručku poslat popis + návod na lepení polepu, který se dávali na 100 ks bílých RSek.

Potřebuju to pokud možno co nejdřív a nechce se mi kvůli tomu stahovat celou DP.

Díky sEVIGE

e-mail: M.Severin@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli toto je v DP ale na tohle se budeš muset obrátit až na škodovku do Boleslavi,jednou jsme to skolegou sháněly a bohužel jsme se dál než na obchodní do Bolky nedostaly,po několika telefonátech a jejich slibů že to zjistí v motorsportu tehdy ještě u pana Janebi a nic,potom jsme se na to vyflákli.

kdyby si nepochodil takpísni mám tam krátce známého třeba to někde sežene!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v dílenské příručce: Montážní práce začíná to stranou 66-13.

Ten soubor v kterém to je má 36MB takže na poslání naprd.

edit: tak jsem ti to sem naházel. Monžná by to stálo za to dát do instalačních materiálů

censored - odkaz na konkurenční web.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
mě by se líbila ta 100 na kapotě a na dveřích a ten zadní nárazník,jenže dnes už je to téměř zapomenuté téma,málokdo ví o co go a to i škodováci a mně neba to někomu dokola omýlat,měl jsem to kdysi symbolicky na okně svého fava,každej blb se na to ptal :o:doh

Ahoj jsem vlastníkem vámi debatované edice a vše se dá zjistit na obchodním oddělení v M.Boleslavy a ani u prodejců není problém polepy zakoupit v jednotlivých sadách.Horší je to s cenou je poměrně vyšší jak tomu bývá u originálních dílů.Jinak kolega si je i nechával dělat u kamaráda co má stroje na výrobu ale problém je ten že to opravdu nikdo nedokáže udělat v barvách co je originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...