Přejít na obsah

Bolero


Majk

Doporučené příspěvky

nn, to Bolero.. Nejdřív si mysleli, stejně jako já, že tam pasovat nebude, ale nakonec tam sedí. Akorát má jedinou chybičku a to je, že se musí vypínat a zapínat vzlášť. Že prej FII má jiný spínání než SII. Ale to se dá přežít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypíná se normálně,jen ho musíš mít správně zapojený,tj. přes převodník kterej se používá pokud je v autě namontovaná origo navigace.

Jinak musím říct že ten zvuk je super,tam kde Dance už nestíhal tohle hraje super a to mám seriové repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čo som počul, tak v rámci FL sa vraj dosť zmení aj elektrika FII/R - malo by dôjsť k upgrade na podobnú úroveň, ako má nová Ibiza 6J a nové Polo 6R. To by znamenalo napr ujednotenie BSG a komfortky do jednej jedinej RJ a ďaľšie "pikošky". Aj keď sa do elektriky moc nevyznám, môžem zodpovedne povedať, že schémy pre FII a Ibizu 6J sú dosť odlišné :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj hele nedávno sem dával bolero do FII a skoro všechno vcajku...měl sem Dance a pouze se to přepojí..nic sem neměnil..každopádně je pravda, že bolero musíš zapínat a vypínat sám..maxidot nemam takže stim neporadim...každopádně já mam jen menší problém v tom, že cca po hodině se mi rádijko vypne, tak ho zase zapnu a hraje dál parádně :)

Editováno: , autor: foromen
NECITUJ předešlý příspěvek. VIZ PRAVIDLA.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě momentálně žádné radio nemám, jen přípravu... Vypadá to že by se tam vešlo jen Beat, je nějak možné tam dát dance nebo dokonce lepší, např zde zmiňované Bolero?

Preboha, tak nekupuj takéto sračky! Kúp nejaké Alpine a si za vodou! Ja mám Dance iba preto, lebo bolo vo výbave, ináč by som ho nekupoval ani žiadne koncernové!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Fousky: podle toho, co jsi napsal soudím, že si tam nedal ten převodník. Protože já mám Bolero a vše funguje tak jak má tzn. zapíná se a vypíná po vložení a vyjmutí klíčku a to že se ti rádio po cca 30min vypne je tím, že ho nemáš napojené na ten převodník, nemá CAN.

Editováno: , autor: Fan!s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě momentálně žádné radio nemám, jen přípravu... Vypadá to že by se tam vešlo jen Beat, je nějak možné tam dát dance nebo dokonce lepší, např zde zmiňované Bolero?

Nedej na názory jiných. Origo rádio je origo, prostě to tam patří a nekazíte design interiéru. Když vidím neoriginální rádio, tak se mi chce :ble , to je jako pěst na oko, prostě se to tam nehodí. Jinak podle toho co píšeš budeš potřebovat k montáži Dance kastlík 5J0 858 089A cca 500Kč a k Boleru budeš potřebovat ještě převodník zde hodně zmiňovaný 5J0 035 751 cena je cca. 1500Kč. Kdyby měl někdo Dance k prodeji, tak ho koupím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry,ale ty sa chceš na rádio pozerat, alebo ho počúvať! Neviem čo by pokazil, keby tam dal neorigo 2 Din a nehovoriac o tom, keby bol predný panel dotykový lcd. je to neporovnatelná kvalita posluchu a funkcií oproti origo

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steve: No ak chceš predný panel dotykový lcd, tak tam daj Bolero a máš to B) Na lepšiu kvalitu posluchu stačí vymeniť reproduktory a prípadne doplniť zosilovač a subwoofer, výmenu rádia by som nechal ako úplne poslednú vec. Originálne rádio, konrétne mám na mysli Dance, má všetky potrebné funkcie - jediné, čo chýba, je AIM a USB konektivita. Neviem si predstaviť, akú užitočnú funkciu navyše môže mať nejaké 2DIN rádio Alpine (blikajúci farebný displej nepovažujem za užitočnú funkciu).

Možno som nahluchlý, ale počuteľný rozdiel pri posluchu v tom istom aute som vnímal jedine medzi rádiom Roadstar za 1900 Sk a Pioneerom za 24tisíc Sk... Ale či tam bolo Sony za 10tisíc, Alpine za 16, bolo úplne jedno. Jednalo sa o Fabiu I osadenú 8 reproduktormi JBL GTO, žiaden subwoofer ani extra zosilovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry Igor. ja nechcem meniť Dance za iné, lebo sa mi to neoplatí, ale jedná sa človeka, čo nemá zatial žiadne radio v aute. V tomto prípade dať jednoznačne neorigo. Ja mám v aute repro Jbl a Dance autoradio, ale kebyže dance nie je vo výbave Sport, tak by som ho nekupoval a ani Bolero. Škodováci pýtajú za Dance 14 litrov a za Bolero 30. Tak si zober Bolero a porovnaj ho s týmto Alpine, je v tej cene:

http://www.autohifishop.sk/index.php/autor...e-va-w505r.html

Tie rádia sa nedajú v jeden deň ani spomenúť

Je tro smutné, ale automobilky predražujú audio výbavu na dvojnásobok reálnej ceny. Asi tolko k tomuto. Keď rádio nie je vo výbave, tak jednoznačne neorigo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...