Přejít na obsah

Bolero


Majk

Doporučené příspěvky

čau potřebuji radu, po roce jsem se rozhodl, že si zakopím nakonec ten převodník ( ve Škoda servise), pan elektrikář mi to zapojil vše funguje, jen mam menší problém s tím, že se mi nic neukazuje na maxidotu, nevíte čím by to mohlo být? Máte s tím někdo zkušenost? Díky za každou radu. Jediné, co mě napadlo, že by to mohlo být Maxidotem, které jsem nechával dodělávat a nebo rádiem, jinak nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chci se zeptat, kde se dá sehnat ten převodník can bus 1.6 - 2.0.

Koupil jsem Bolero a chci aby to bylo jak ma

a ukazovalo i na maxiku. A ještě jestli je to složitý zapojit

a nebo to zvládnu i já?? Zas tak levej snad nejsem.

Dík za info :-)

Ahoj, převodník zakoupíš ve Škoda servise, katal. číslo najdeš viz výše...myslím, že 5J0 035 751 ale raději se podívej. Zapojení neni asi zrovna jednoduché pokud nejsi elektrikář.

Editováno: , autor: k.o.c.i.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

mam tiez zaujem o Bolero len ako citam tak to niekomu ukazuje a niekomu nie na Maxiku tak sa pýtam jak to vlastne je ??????

Dalsia vec co ma zaujima ci bude zobrazovat cuvacie senzory ako radio Dance

Dakujem za odpovede ;)

Editováno: , autor: LujdziL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

mam tiez zaujem o Bolero len ako citam tak to niekomu ukazuje a niekomu nie na Maxiku tak sa pýtam jak to vlastne je ??????

Dalsia vec co ma zaujima ci bude zobrazovat cuvacie senzory ako radio Dance

Dakujem za odpovede ;)

Ahoj, pokud máš senzory přímo ze Škodovky tak ano, pokud jsou doděláváné tak ne ( pouze starší model 07) pak už tam prý dávají nový kabely, takže to jde..(tohle mi říkal elektrikář, co dělá ve Škoda servise)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud máš senzory přímo ze Škodovky tak ano, pokud jsou doděláváné tak ne ( pouze starší model 07) pak už tam prý dávají nový kabely, takže to jde..(tohle mi říkal elektrikář, co dělá ve Škoda servise)

Ahoj

senzory su dorabane ale ako orginal na radiu Dance vsetko funguje Fabka je r.2009 tak neviem :feve:

Dakujem za odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zobrazovat na maxi-dotu nebude,to je problém Bolera ve FII.Někdy bude ukazovat ale je to spíš náhoda.

Senzory zobrazovat nebude,jedině že máš facelift.

Ahoj

nuz neviem ako to je teda, dnes som bol pozret u kamosa Roomster pred facelift kde ma namontovany Colombus a ide mu vsetko pekne len vravel, ze sem tam sa mu stane ze neukazuje na Maxiku ale hned to nabehne akurat neviem tie parkovaky lebo ich nema namontovane. Bolero a Colombus je jedna a to iste akurat Colombus ma navigaciu a DVD prehravac. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, tak uz mam bolero namontovane ve f2 pred faceliftem a musim rict, ze na klic to funguje, ale ten maxidot nic nezobrazuje. Zobrazil asi 2krat, ale spis neukaze, fakt to musi bejt nahoda. A kdyz startuju, tak se radio vypne a hned zapne. Ted nevim jestli mam slabou baterku a nebo to Bolero normalne dela? A mam to Bolero ze Superba. Dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že se můj předchozí příspěvek zobrazil 3x, ale psal sem to z mobila a asi to nak blblo. Ještě se chci zeptat, že kdybych místo Bolera tam dal CRUISE, popřípadně NEXUS, tak jestli pasuje rozměrově a jestli to bude na maxíku zobrazovat. Ten převodník tam mám, tak snad jo. Akorát mě štve, že Cruise nemá sd nebo tak. A kupovat nějakej MDi za x tisíc, se mi fakt nechce.

Editováno: , autor: Krtek7788
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info, ale zas Nexus nemá ani mp3, tak radši toho Cruise. Ale Bolero se mi fakt líbí, hraje hodně slušne a bere Sd karty. No netuším, proč mi neukazuje info Bolero na Maxidotu. Převodník tam mám, na klič to faká. Fakt snad jen za tu dobu ukázal 2krát. Ale přeci, když ukázal, tak proč neukazuje? Udájně se musí nejprv zapnout rádio a pak zapalování. Jo, takhle se mi to povedlo teda horko težko, ale jakmile jsem nastartoval, tak se radio vyplo, zaplo a udaje z radia na Maxiku fuč. Zřejmě softwarová chyba. Vim, že ten přdvodník je určen pro autoradio Cruise. Kdyby tam nedávali ty navigace Cruise, tak by nebyl převodník a tím pádem radio Bolero by nám bylo k prdu. A bylo tedy fajn, že to psalo na maxiku id3 tagy. U autoradia Dance, to psalo pouze track1 atd. Tak kdo poradi nebo spravi?????

Editováno: , autor: Krtek7788
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za info, ale zas Nexus nemá ani mp3, tak radši toho Cruise. Ale Bolero se mi fakt líbí, hraje hodně slušne a bere Sd karty. No netuším, proč mi neukazuje info Bolero na Maxidotu. Převodník tam mám, na klič to faká. Fakt snad jen za tu dobu ukázal 2krát. Ale přeci, když ukázal, tak proč neukazuje? Udájně se musí nejprv zapnout rádio a pak zapalování. Jo, takhle se mi to povedlo teda horko težko, ale jakmile jsem nastartoval, tak se radio vyplo, zaplo a udaje z radia na Maxiku fuč. Zřejmě softwarová chyba. Vim, že ten přdvodník je určen pro autoradio Cruise. Kdyby tam nedávali ty navigace Cruise, tak by nebyl převodník a tím pádem radio Bolero by nám bylo k prdu. A bylo tedy fajn, že to psalo na maxiku id3 tagy. U autoradia Dance, to psalo pouze track1 atd. Tak kdo poradi nebo spravi?????

Ahoj,

jsem na tom úplně stejně a taky už nevim, co stim. Byl jsem ve Škoda servise a nevěděli, pak u jednoho člena tady z fora, tak bez úspěchu :( Tedka si píšu s jednim členem ale taky to vypadá špatně...Asi to opravit nejde..ale přeci jenom vždycky to musí jít sakra!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem na tom úplně stejně a taky už nevim, co stim. Byl jsem ve Škoda servise a nevěděli, pak u jednoho člena tady z fora, tak bez úspěchu :( Tedka si píšu s jednim členem ale taky to vypadá špatně...Asi to opravit nejde..ale přeci jenom vždycky to musí jít sakra!!

No myslim si,že by to nějakým způsobem mělo jít, ale nikdo neví. Prostě si buď na to musíme zvyknout nebo tam dát Dance, Cruise nebo Nexus. Ale ani jedno nebere sd karty a ani nema usb. A poslední možnost je koupit nový auto, ale na to není v dnešní době dostatek financí. Jen mi nejde do hlavy, že skoro všichni tady psaly, že bez převodníku jim to vybíjelo baterku. Já to měl bez něj tak tejden a baterku mi to nevybilo. Ale jak se říká Naděje umírá poslední, tak musíme doufat, že někdo na něco přijde. Pak je ještě možnost, že by se ten převodník rozdělal a nějakým způsobem upravil. Stejně nechápu co na tom převodníku je, že to stojí takový prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem na tom úplně stejně a taky už nevim, co stim. Byl jsem ve Škoda servise a nevěděli, pak u jednoho člena tady z fora, tak bez úspěchu :( Tedka si píšu s jednim členem ale taky to vypadá špatně...Asi to opravit nejde..ale přeci jenom vždycky to musí jít sakra!!

Jo a taky sem byl ve škodovce u nás a dělá tam kámoš a taky jakoby nic neví. Je to zapeklité. Ještě mě napadlo vyměnit přistrojovku za tu novější, co je ve faceliftu,

ale s tím jsou spojené další věci a kdoví, jestli by to fungovalo a kolik by to stálo :-(

Editováno: , autor: Krtek7788
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem na tom úplně stejně a taky už nevim, co stim. Byl jsem ve Škoda servise a nevěděli, pak u jednoho člena tady z fora, tak bez úspěchu :( Tedka si píšu s jednim členem ale taky to vypadá špatně...Asi to opravit nejde..ale přeci jenom vždycky to musí jít sakra!!

Jk budeš něco vědět, tak dej vědět, já už fakt nevim :-(

Editováno: , autor: Krtek7788
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu jak v blázinci,NIKDY vám nebude ukazovat na Bolero na maxidotu.Pokud chcete navi tak Cruise nedoporučuji,je to hrůza.Nexus udajně funguje na maxidotu.Měl jsem Bolero 2roky a zobrazení na dotu bylo spíše dílem náhody,Cruise byl hroznej jak designem tak grafikou.Nakonec mám Amundsena a ten funguje dobře a zobrazuje všechny udaje na maxidotu.Takže pokud chcete něco co bude fungovat tak jen Amundsen.Columbus taky nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu jak v blázinci,NIKDY vám nebude ukazovat na Bolero na maxidotu.Pokud chcete navi tak Cruise nedoporučuji,je to hrůza.Nexus udajně funguje na maxidotu.Měl jsem Bolero 2roky a zobrazení na dotu bylo spíše dílem náhody,Cruise byl hroznej jak designem tak grafikou.Nakonec mám Amundsena a ten funguje dobře a zobrazuje všechny udaje na maxidotu.Takže pokud chcete něco co bude fungovat tak jen Amundsen.Columbus taky nefunguje.

Dík za info, ale dnes jsem pravě koupil Cruise. Není to žádnej hit, aldm má mp3 a zobrazuje na maxiku. Navi vyuziju jen zřidka, tak mi o grafiku ani moc nejde. Akorát mám problém, že mám jen cd s německem a hlavníma tahama a to mi je k prdu, takže bych potřeboval někde sehnat Čechy. Ale ten Amundsen mě láká a nebyl jsem si jist, zdali ukazuje na maxiku. Takže určitě zapřemýšlím a do budoucna bych ho koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...