Přejít na obsah

Bolero


Majk

Doporučené příspěvky

Souhlasím že origo radia z fabriky jsou předražená ale než si kupovat za desetitisíce neorigo radia tak určitě sáhnu po něčem originálním.Kvalita zvuku mi přijde dobrá a navíc pasují designově ke zbytku interiéru.Nehledě na to že dát 20000 za Alpine když za 15000 máš Columbus který umí to samý a ještě tě dovede kam potřebuješ mi přijde zvláštní.Já mám v autě Bolero s origo repro a hraje skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to majk: takze par aktualit - vzali jsme to na VAS a zkusili nakodovat nexus, porad to sice hlasi chybu, nicmene navi se korektne zobrazuje na maxidotu bez nutnosti prevodniku, funguje vse, vcetne telefonu a telefonniho seznamu, hlasoveho vytaceni apod., vse na maxidotu, jedine co je problem, ze uplne horni radek maxidotu defaultne stale zobrazuje napis RNS Cruise a to pri jakekoli funkci (k odstraneni tohoto problemu nepomaha ani prevodnik, naopak jeste vice blbne telefon)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec,

tak jsem také "podlehl" a nainstaloval jsem do FII Radio Bolero včetně převodníku (kvůli maxíku).

To že občas na maxíku v horní části neobjeví info z rádia jsem si už pomalu zvyknul. :aggressive:

Mám jednu otázku, a zatím jsem tady nenašel odpověd, a to zda a jak funguje park assistent. na Boleru.

Chtěl bych provést montáž parkováku, ale nejsem si 100% jist jak to bude šlapat.

Je lepší nainstalovat parkovák určený pro FII (Can 1,6) a pak to asi hnát přes převodník do rádia a nebo pořídit parkovák určený pro OII (Can 2) a hnát to přímo do rádia? :help:

Pokud jej někdo mám nainstalovaný a rozchozený, může jsem dát nějaký tip či info.

Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj Boleraci, mam na vas jeden dotaz, neviem na Bolere nastavit cas. podla prirucky by sa to malo robit v ponuke SYSTEM, tam ale podobnu ponuku nemam. Zobrazuje mi to potom bludne casy pri dopravnych hlaseniach. Ma Bolero nejake skryte nastavovanie casu a podobnych funkcii? Myslim ze v DANCE bolo viac moznosti nastavenia zvuku. Radio montovane v Skoda servise. Vdaka za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,

jelikož mě stále zlobí zobrazování údajů z Bolera na Maxíka, tak jsem se pokoušel sehnat nějaké info ohledně odstranění "chyby" převodníku. Obvolal jsem pár servisů, originál Škoda a i servisů specializovaných na audio do aut a nic moc dobré jsem se nedověděl. Většinou ani nevěděli, že Bolero je nějaký typ autorádia a když ano, tak netušili o jakou závadu by se mělo jednat. Až nakonec jsem zavolal na servis do Kosmonos, kde provádějí opravy originálních autorádií montovaných do vozů Škoda a zde jsem se dozvěděl, že převodník, tak jak jej známe, je primárně a jen a pouze určen pro převod z Navigačního systému Cruise, který se za příplatek montuje do Fábií II jako originální příslušenství, tzn. umí převádět signál z této a jen a pouze této navigace do Maxíka ... Proto asi občas ta hláška na Maxíku DNS CRUISE.

Tedy pokud jsem dobře pochopil, v mém případě, kdy mám Bolero v FII s převodníkem, to že to občas něco ukáže na Maxíku, je spíš náhoda ... :wacko:

Tak a teď už mě jen zbývá čekat, než někdo chytrý najde způsob, jak by šel převodník ukecat, aby uměl převádět i jiná autorádia - třeba nějaký upgrade FW ... :t

Editováno: , autor: Soldier_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak to je docela napikacu. Ja chci Bolerko do R, ale ten prevodnik taky resim. Ten puvodni pry nekdy nepipnul radio ( i kdyz to tka vypadalo) a pak to vybilo baterii. Nekdy ted by mel byt novej, tka cekam. jeto informace stara asi pul roku, takze mozna uz je to jinak. hcjoo.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím mám dotaz, má výbava vozu vliv na montáž rádia. Nebo jinak chci Bolero do F II kde je ted osazen od výroby Dance jestli mi Bolero padne stejně do základní výbavy jako do tý v plný palbě ? A ještě jeden dotaz klimatizace Climatic a Climatronic má nebo nemá vliv na instalaci rádia děkuji ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolero ma presne taky rozmer ako Dance (celny panel - futro je vacsie), montaz bez problemov. Klima myslim nema na radio ziadny vplyv. Nezabudni na prevodnik - inak vybija baterku. :kuk:

Tak nějak přemejšlim jestli se do toho mam pustit sám a nebo to kopnout do servika. Sice jsem uplnej amatér,ale zase zapojit pár káblíků by neměl bejt problem.Možná by pomohlo nějaký schémátko zapojení (jestli teda existuje) nevíš o něčem? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to dal namontovat do servisu - 90€ prevodnik + robota. Schema zapojenia je niekde na fore. Fotku ako to mam zapojene pridam poobede. teraz ju nemam k dispozicii. :feve:

To schematko zkusim pohledat a za ty fotky by si byl hodnej. Jinak ta cena za ten prevodnik je docela pálka, ale asi to má svuj význam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi som to zle napisal. 90€ dokopy - 30robota + 60 prevodnik. Prevodnik je tam pre to, aby prepojil CAN 2.0 na ktorom pracuje Bolero a CAN 1.6 na ktorom fachci FII, bez neho to za 3 dni vytaha baterku - vycitane z fora.

Jo jo to sem taky někde vyštudoval, že se to jeví jako vypnuté, ale baterku to papká pořád proto právě shánim nějaké to schematko , ale ještě sem nic nenašel. stejně si myslim že to dopadne tak jako u tebe tudíž servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem tak nějak zmtenej co koukam v tomto topicu tak na první stránce má Fan!s daný foto z fábky s radiem Bolero, ale když se juknu na stránky škodovky do origo příslušenství tak tam radio Bolero na té fotce vypadá uplně jinak. Toto co tam má Fanis vypadá skoro jako columbus nebo amundsen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stranke Skody je Bolero len pre Supa, Octu a Yetyho. Vypada ako Columbus ale ma po stranach len 3 tlacitka (Columbus 4). Prebehni fora o Boleru - su tu myslim 2 rozsiahle kde sa da vsetko vycitat. Podla nich mi montovali Bolero v Skoda servise. Na mojom odkaze - Vase vozy/Bubova blue-white mam fotky Bolera za bieleho dna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

To Fousky: podle toho, co jsi napsal soudím, že si tam nedal ten převodník. Protože já mám Bolero a vše funguje tak jak má tzn. zapíná se a vypíná po vložení a vyjmutí klíčku a to že se ti rádio po cca 30min vypne je tím, že ho nemáš napojené na ten převodník, nemá CAN.

ano, přesně tak, nedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...