Přejít na obsah

Superb II Combi


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

chtel bys jako stejne dlouhou horni hranu jako spodni ? neco jako nekorunovany (mozna i korunovany co ja vim) kral tridy stehovaku Ford Mondieee predchozi generace ? Takovej krabicovej zadek ? Soucasna generace F M uz to taky nema tak krabicove, s koncernovejch combi aut se tusim vubec zadne nepriblizuje ani soucasne ani predchozi generaci FM co se tyka pomeru delky hori a spodni strany. Mozna by to mohlo bejt delsi, ale papirove jim to litry neprida pac se to meri po hranu okna pokud se nepletu. Asi to ze nemam rodinu ktere bych sebou tahal 2 kocarky a tasku s hromadou plen na posrani dela to, ze mi to nejak nevadi a na to auto se fakt mooc tesim, hadam ze tak od pristiho roku nejpozdeji cervna budu zrat pristich par let suchej chleba maximalne s horcici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepotesili ste ma. Mam kriteria:

kombi

velky kufor

rovna podlaha v kufri

good soundsystem

vela miesta na zadnych sedadlach

minimalna spotreba (bars aj slabsi motor)

prijatelna cena (tu v UK su superby celkom fajn)

aka taka kvalita

zmena, lebo mam passata a uz sa mi donho znova nechce :feve:

a aj ten dvoj-prevodovkovy automat by potesil

myslim, ze az na tu podlahu by superb combi vyhovoval.. Ci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjoctavian dokazal ze me dobre info, jako u RS. ;)

Maskovany to maji fakt dobre, to jako ze jo. :palec2: Ale prozradila je hned jedna vec, ze jde o "jine" vozy a to ta stresni antena. ;) Takove se zatim nedavaji pri vyrobe a co jsem mluvil pred zacatkem prodeje s jednim clovekem co se podilel na vyvoji Superbu, tak rikal ze ty ploutvicku prijdou...a uz je to tady. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze reklamna kampan je uz spustena :smich:

najviac sa mi paci, ze ho "maskovala" cierna RS, asi tak, ze na kazdej fotke uhyba bokom...

Nevim co je na tom srandy... ja jsem takhle pro autotip nafotil superba a mel jsem s tim RSem co delat... Nebral si servitky a vytlacoval me ze silnice jen abych se k auto nedostal ani na chvilku, takze v.u. tvrzeni ze vybocuje bokem jsou kecy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co je na tom srandy... ja jsem takhle pro autotip nafotil superba a mel jsem s tim RSem co delat... Nebral si servitky a vytlacoval me ze silnice jen abych se k auto nedostal ani na chvilku, takze v.u. tvrzeni ze vybocuje bokem jsou kecy...

no ved ked to potrebuju testovat, nech to testuju na svojich uzatvorenych okruhoch - a nie ohrozovat bezpecnost premavky vytlacanim ludi (ktori ich logicky chcu odfotit) - o co im aj samozrejme ide...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...