Přejít na obsah

Superb II Combi


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

2010 by melo mit i VW konecne Bi´Turbo 2,0 TDi 150Kw ... pasik cc aj. by to citelne potrebovali, kdyz uz nemaji V6 TDi.. 170HP je dost malo..

zase tak málo to není a v CC i v SII to jede pěkně. Souhlasím ale, že biturbo bude dobrá alternativa místo 6ti hrnců. Navíc nepochybně s menší spotřebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyz ze zacatku sem tomu moc nedaval tak ted musim rict ze jak moc kombi v lasce nemam, tak S2 me nadchnul.Povedl se zkratka :palec: Zvlaste ta panoramaticka strecha je super :) Ikdyz ten zadek mi stale prijde dost podobny lagune (byt renolty nesnasim) a ty lampy taky mohly byt min "octaviacke".Stale je take dle meho velka vykonova mezera mezi TDI 125kw a V6, kterou by bylo treba zaplnit...

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal na jiném fóru, ale dám to pro diskuzi i sem:

Malá úvaha. Co říkáte na to, že Škodovka vlastně představením Superba Combi došla po 20ti letech od doby "prvního krůčku" k moderním automobilům v podání Favorita na svůj možný vrchol? Modelově výš díky postavení značky Škoda již zcela určitě nepůjde, protože limuzínu konkurující třeba A8 pod značkou Škoda by si asi mnoho zájemců nekoupilo. Nyní vlastně na výšku půjde jen o jednu kategorii níž pod Fabii (Up!) a pak se bude věnovat jen rozšiřování portfolia do stran různými modely a deriváty které už ale zřejmě nikdy nebudou výš než představený SIIC. V každém případě je to za 20 let celkem pokrok ne? Před 20ti lety byl vrcholem Favorit 136LS kde k nadstandardní výbavě patřily mlhovky, otáčkoměr a světlo v kufru. Střešní okno a digitální hodiny byly jen za příplatek a dnes tu stojí pomalu 4-litrový šestiválcový kombík s pohonem všech kol, skleněnou střechou a tunou dalších vychytávek... myslím že je třeba zatleskat tomu, kam se za těch 20 let (a z toho 18 pod křídly koncernu) automobilka dostala a doporučuji se podívat, kam za tu dobu došly ostatní automobilky z východního bloku...

oldersfavorittop900x200.jpg

skodasuperbestate10.jpgskodasuperbestate50.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal na jiném fóru, ale dám to pro diskuzi i sem:

Malá úvaha. Co říkáte na to, že Škodovka vlastně představením Superba Combi došla po 20ti letech od doby "prvního krůčku" k moderním automobilům v podání Favorita na svůj možný vrchol? Modelově výš díky postavení značky Škoda již zcela určitě nepůjde, protože limuzínu konkurující třeba A8 pod značkou Škoda by si asi mnoho zájemců nekoupilo. Nyní vlastně na výšku půjde jen o jednu kategorii níž pod Fabii (Up!) a pak se bude věnovat jen rozšiřování portfolia do stran různými modely a deriváty které už ale zřejmě nikdy nebudou výš než představený SIIC. V každém případě je to za 20 let celkem pokrok ne? Před 20ti lety byl vrcholem Favorit 136LS kde k nadstandardní výbavě patřily mlhovky, otáčkoměr a světlo v kufru. Střešní okno a digitální hodiny byly jen za příplatek a dnes tu stojí pomalu 4-litrový šestiválcový kombík s pohonem všech kol, skleněnou střechou a tunou dalších vychytávek... myslím že je třeba zatleskat tomu, kam se za těch 20 let (a z toho 18 pod křídly koncernu) automobilka dostala a doporučuji se podívat, kam za tu dobu došly ostatní automobilky z východního bloku...

Možem len potvrdiť ... :palec2:

Ale Sup Combi sa im fakt podaril, ako málo ktorá novinka počas 20-tich rokov...

Samotný dopit, následný predaj nám to všetko ukáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, spíše pograrulujme a poděkujme koncernu, který automobilku dovedl tam, kde je a nevyužil jen její továrny k výrobě svých vozů, nebo paskvilů typu Logan.

No a kvůli tomu mě štve spousta primitivů, kteří na koncern nadávají, co všechno nedovolil. Myslím, že toho dovolil hodně..

Jinak na tu panoramu se opravdu těším a rozhodování, co za pár let dál, je zase o trochu komplikovanější. Mám pevnou, strašně se mně to líbí. Možnost votevřít by ale občas bodla, jet s otevřenou střechou první jarní dny je pocit k nezaplacení.. je ale pravda, že tohle určitě 16k stát nebude..

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...