Přejít na obsah

Díra v podlaze před zadníma sedačkama u Roomstra


mrmobil

Doporučené příspěvky

jj je fakt, ze ma vlastne vzadu sedacky vcelku, tkaze to bude mozna jinak. Nemam ted zadnou po ruce okouknu dopoledne. :kuk:

Tak sem to okouknul u FIIC a je to hodne podobny. Primo na boku ten vylisek pod kobercem sedi lepe, nez u R, ale vpredu je to taky duty.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojky, koukal jsem na tu podlahu u R, a nic jsem neobjevil... Mám autíčko 3 měsíce, vzadu nikdo nejezdí, třeba si to ještě sedne :( . Co se týká reklamací, začalo zlobit el. okno u řidiče, občas se to chovalo, jako by tam při zavírání byl strčený nějaký předmět, aktivovala se ochrana před sevřením, hlavně při přejezdu nerovností. V servisu absolutně bez problémů, opravili a autíčko gratis umyli... :)

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek! Doporucuji radne prostudovat!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
Tak tomu nerozumím, v polovině listopadu jsem otevřel stejné téma, poslední příspěvek do něj byl 25.11. a

NĚKDO TO CELÉ SMAZAL, téma je prostě fuč.

1. Ptám se tedy znovu všech , co vlastní Roomstra. Opravdu jste si nevšimli, že podlaha, resp. čalounění podlahy před zadníma sedačkama je špatně udělané a v těch místech se to citelně prošlapuje? Snažím se věc reklamovat Škodě a prosil bych, jestli mi to někdo potvrdí, anebo i vyvrátí?!

2. Pochopil jsem, že tady na foru je dost lidí přímo z výroby - linek od Škody, není zde také někdo, kdo viděl na páse, jak tu podlahu dělají a proč je tam díra - prohlubeň?

Jestli bylo smazáno, protože jsem něco porušil, pak se omlouvám, ale ničeho si nejsem vědom. :help:

cus,mam to taky :aggressive: ....mam nove auto!Jsem pekne nasranej!Rozhodne to budu resit reklamaci....jsou to uplni debilove v te skodovce,je to konstrukcni vada,prece to museli vedet.....napiste,jak jste pochodili s reklamaci....ja mam auto od Klokocky!

mejte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny,taky jsem se díval na svým R.mám to tam taky..Ale mám podezření,že ve škodovce by se kroutili jak hadi,kdybych toto reklamoval.Protože já

jsem už tam za 9 měsíců měl 5 reklamací.A za chvílu bude 6.-výměna ventilátoru topení kvůli drnčení na nerovnostech-např.na kostkách.A to jsem si myslel,že

když si koupím nový auto budu mít klid. :help: Jinak dělám mechanika v autorizovaným servisu tak mě je jasný,že žádný auto není dokonalý.Ale tato vada je řekl

bych zanedbatelná závada,ale naštve to na novým autě za poměrně dost peněz.Předtím jsem měl feldu po prvním majiteli v perfekt stavu a takový problémy s tím

neměl. :aggressive: Ale jinak si myslím že Roomster je dobrý auto-jen má pár dětských nemocí,který se musí vychytat,poléčit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeeee zis. Komu vadi mala dudina pod kobercem, at si koupi trikolku. Za vice nez 3 roky provozu sem na to ani jednou neprisel. A ani nikdo z desitek lidi, co sem vozil. SRY, ale myslim, se rejpate v nesmyslech. :kuk:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sorry ale narky typu "sou to uplny debilove", " budu reklamovat", mi prijdou zbytecny. Je to neprosto zanedbatelna vec. Neco jako bych bulel, ze kdyz zatlacim na stresni tapec, tak se prohne. :p

Navic vime prd, jestli jeto nejaka chyba, nebo by proste bylo moc drahy to nejak resit.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Souhlasím s Honzou29: taky už těch reklamací mám plné zuby a to mám FII. Větrák mi taky měnili ale nepomohlo to, takže jsem to dneska dal do servisu a budou ho magnetizovat. Mám auto 9 měsíců a už bylo asi s 8 věcma na reklamaci. u sebe jsem na tu podlahu nekoukal ale pokud tam vyloženě jenom nevysí to postrování a ni pod tím není tak bych to neřešil. Jestli vám to vadí tak si dejte něco pod kobereček na zpevnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdarek :-)) tak jsem to na sve fabii II taky ohmatal a mam to take, ale kdyz uz jsem byl v garazi a vedle stoji jeste astra G tak jsem ji ohmatal take. A k velikemu prekvapeni jsem zjistil, ze je to uplne stejne jako u fabie... tak to bude asi u vsech aut a nevidim v tom zadny problem. Jeste vyzkousim osahat tatuv peugeot 307. Treba fakt nekde ti nemci udelali chybu a frantici to maji lepe vychytane lol

Mozna bychom meli kupovat auta od arabu :-)) ti delali prece dobre koberce :palec2:

Editováno: , autor: štír
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem si konečně v garáži, kde mi stojí úplně novej Roomster naj.60 km, vzpoměl ohmatat tu podlahu vzadu. Nikdo tam nikdy neseděl, takže ohmatání přímo z výroby-ano jsou tam malé nerovnosti, ale v životě nebýt tohoto tématu by mě nenapadlo, že je něco špatně, nebo že to tak nemá být. Můj závěr, toto téma mohl založit a dále to řešit jako problém jen nesoudný a nesvéprávný věčně a se vším nespokojený člověk :-) Nikdo se neuražte, ale je to fakt pitimost :-) Když mě žena viděla ohmatávat podlahu jen si ťukala na čelo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...