Přejít na obsah

OI - nefungují blinkry,stěrače,topení,palubka,atd. - vadná spínací skříňka?


cajzl

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, dneska mě přestaly fungovat blinkry(varovné světla fungují) nejdou ani stěrače a topení. Na pojistky jsem se díval jsou v pořádku, tak neví co s tím je a to musím v pondělí na služebku je to na po....ání. Nemáte s tím někdo zkušenost, nebo neznáte někoho z okolí Brna?

Dík Všem :help:

Editováno: , autor: cajzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahojte viem ze sa tu nieco podobne rozoberalo ale moze mi niekto poradit? Mam octaviu 1,9 TDI a mam taky problem normalne si idem a zrazu mi padli vsetky budiky na nulu rozsvietila sa mi kontrolka dobijania ako by zdochol motor ale motor bezi dalej lenze mi nejde ani elektrika v oknach ani spetaky a ani osvietenie pristrojov ale vonkajsie svetla svietia vie mi niekto poradit co to moze byt vopred diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Probém - nefunguje větrák,blinkry ani stěrače?? Poradíte mi někdo co s tím??? Pojistky jsou v pořádku. Nefunguje větrák na žádnou polohu, ani blinkry(přepínání dálkových světel na páčce funguje) a ani stěráče se nespustí v žádné poloze a ostřikovače také neběží :) vše přestalo jít naráz. prosím o radu co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahojte všichni,

mám malý problém, od zítra bych měl být s autem v pohotovosti, čekáme přírůstek v rodině, ale samozřejmě, kdy se asi něco posere... :-(. Mám octu I r.v. 00, tdi 66kw. Včera jsem normálně zaparkoval a asi za 10 minut chci vyrazit dál, nastartuju v pohodě, ale nejdou mi následující:

ventilátor topení nejde, světla svítí jen parkovačky, výhřev zadního skla, nejdou blinkry, netroubí..... Jediný co fachčí je motor (ujel jsem od včerejška asi 60 km), elektrická okna, el. zrcátkam, rádio a centrál. Kontroloval jsem pojistky a pojistky u baterky, všechno se tváří v pohodě. Vyndal jsem baterku, očistil kontakty, ale nic. Zítra jdu oběhávat fachmany :-). Jsem auto lama, ale je tu na fóru spousta borců. Mohu poprosit o radu........ Díky všem :palec2:

Editováno: , autor: henky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to napadlo, na tu jsem nekoukal, spíš mě zaráží, že auto pozná, že nechám rozsvícené světla nebo páčku na blinkry v zapnuté poloze..... Ale nevim......

PS: ještě mi fuguje ABS a brzdový mi svítí....

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak KaJe děkuju a potvrzuji, že to byla spínací skříňka teda ten spodek....... Za svý vzaly roky okty a silnější H4 a prý jsem měl dodělávané přední mlhovky... no nevím, já můžu jen za ty H4......... Děkuji všem a prosím lock téma...... díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dneska mi přestali fungovat na Octavií 1,9TDi 2003 komplet stěrače i s ostřikovači, potkávací světla, levý a pravý blinkr a větrák klimatizace. Parkovačky a dálková světla normárně fungují, pojistky OK. Nevím co to může být ale asi nějaká blbost když odešlo víc věcí najednou, každopádně díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Problém vyřešen "relé 108" pod palubkou

Co s tym rele bolo? Mne za jazdy zrazu prestali ist stierace, smerovky a vetrak som si nevsimol,nebol cas, prsalo, bol som v meste v premavke a isiel som si oci vyocit, aby nebol pruser :-(. Po chvili to zase zacalo ist....

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s tym rele bolo? Mne za jazdy zrazu prestali ist stierace, smerovky a vetrak som si nevsimol,nebol cas, prsalo, bol som v meste v premavke a isiel som si oci vyocit, aby nebol pruser :-(. Po chvili to zase zacalo ist....

Dakujem

mal som taky isty problem prepaleny kontakt "S" v spin. skrinke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím kolegové, mám problém s mou octávou 1.6 55kw r.v. 1997... Je to asi dva týdny co se mi při startování rozsvítila kontrolka ABS, říkal sem si že to bude asi jedno z čidel, ale potom mně zaskočilo i to, že se svítící kontrolkou nefunguje topení, směrovky (výstražné ale fungují), nesvítí potkávací světla a nefunguje ukazatel rychlosti.. Vše ostatní nejevilo žádný problém. Po několika pokusech vypnout motor a znovu nastartovat kontrolka zhasla a vše ostatní zase začalo normálně fungovat. Vag mi nehlásil absolutně nic a to mě dost zmátlo. Pojistkový blok (nebo co to je),který je na baterce jsem vyčistil a vystříkal WDčkem, na chvilku to pomohlo ale po dvou dnech se chyba objevila znova. Poraďtě mi prosím nějaká dobrá duše, jsem už z toho na nervy... Díky Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...