Přejít na obsah

OI - nefungují blinkry,stěrače,topení,palubka,atd. - vadná spínací skříňka?


cajzl

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Tak dnes to potkalo za prudkeho deste i me.Dojel jsem na parkovacky a nastesti jsem mel na skle nastrikane Flash Off.Jinak,je to opravdu ve spin.skrince v tom orisku.Me to stalo na Octavii 1.9TDi 2002 350,-.Povolit 4 samorez.sroubky,jeden torx a pak na spinacce dva zapecetene cerviky a cele to vytahnout,rozpojit,dat novej orech a cele to slozit zpet.Prace na 20 minut. Takze diky Fabiahtp. Jo a jeste,pokud by to nekoho potkalo na ceste a chce dojet v klidu,tak kdyz lehce budete tocit klickem ve spinacce sem a tam,auto je nastartovane,tak se to chyti a vse funguje.Je tam asi spatny kontakt.Ale pak to chce fakt vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj všichni .. dnes se mi zastavily stěrače uprostřed okna. Zároveň nejdou směrovky. Jinak vše funguje jak má, včetně světel, ostřiku okna, přepínání dalkových světel i ventilátoru. Taky mám pocit jako by auto poškubávalo při přidání plynu. Nejel jsem dlouhou trasu, protože prší a štěrače jsou off. Může to být taky spínačkou anobo odešlo některé relé? Co je pravděpodobnější? O1 1,6 benzín 74kW

Editováno: , autor: Scanman1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Dobrý den, 

 

přidávám pouze svou zkušenost se špatnou spínací skříňkou. Vůz: Škoda Octavia 1.9TDi AGR 66kW 98

 

Příznaky:

1)Přestalo chodit vyhřívání sedaček, pokud se vyhřívání zapnulo, rozsvítily se všechny kontrolky, spadly budíky a auto chcíplo

1 rok jsem to nechal

2)Auto přestalo startovat, nechtěly se rozsvítit kontrolky, převážně hlavně žhavení, díky tomu mi to vypisovalo chybu: Řídící jednotka motoru blokována - sporadicky/trvale, projevovalo se to hlavně teď při menší teplotě a za studena, ale udělalo to klidně i při zahřátém motoru, kdy jsem jsem k autu vrátil po 10 minutách.

3)Kontrolky svítily nevýrazně, občas pulzovaly

4)Vyměnil jsem LED žárovky na zpátečku za normální žárovky, auto při zařazení zpátečky chcíplo, asi moc velký odběr.

 

Vyměnil jsem spínačku a vše funguje, třeba to někomu pomůže.

 

Mějte se.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...