Přejít na obsah

Snímač teploty paliva


adller

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny odborníky TDI.....

Opět mám takovej špek. Volal jsem do Škody "Porsche Brno" Co pak stojí snímač teploty paliva na motor AGR r.v99 m.ř00 odpověd pane váš motr nemá snímač teploty paliva... Zdálo se mě že spotřeba šla nahoru proto jsem se na tohle zaměřil. Pak mě to nedalo a šel jsem za kamarádem na VAG...

VAG napsal .... (17571-snimac teploty paliva (g81)- preruseni / zkrat na plus p1163 - 35-10 ---Sporadická)

Opravdu jsem zvědavej na vaše odpovědi předem Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo super, dík za odkaz. V Brně sem něco takového postrádal :)

a jakou jsi měl spotřebu před a po že ti to kleslo o dva litry ??? nebylo to třeba jen chladnějším počasím?

Teď jsem jezdil za 7,2 a přes léto 6,8 zatím ještě nemám dost najeto po opravě prozatím 5,2 popřípadě ještě upřesním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

caute mam problem vag mi pise tuto chybu: (17571-snimac teploty paliva (g81)- preruseni / zkrat na plus p1163 - 35-10 ---Sporadická), začlo to dělat po 8-hodinovém stání na dešti, nevím jestlli to je náhoda..... nebo to nejak souvisí. Ale najednou mi taky přestal fungovat budík rychlosti, a rucicka palivomeru si dělá co chce( když jedu do zatačky). Dale motor zacal strasně skubat na dvojku v nizkych otačkách. ještě včera nebyl vůbec žádný problem.. Muze to dělat vsechno ten snimac?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde najdu ten snimač rychlosti? vim že je nekde na převodovce, ale kde presne, popř. nejake foto by se hodilo, kdyby ste byl nekdo hodný... jiank vsechny kabely sem prochazel a nikde nic upadle, rozpojene neni. tak sem z toho jelen, a aby za jednu noc odesli dva snimace, to je kurva divne v cem je zakopany pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to uměj naprosto neviditelně.Takhle mi přehryzly hadičku od turba do rána a zjistil jsem to až za jízdy když jsem chtěl přidat spadlo to nouzáku a já půl dne lítal s nouťasem a hledal závadu a mazal opakující se chybu.Po rozhodnutí že vyndám turbo jsem narazil na hadičku která na první pohled byla OK ale po zatáhnutí za ní byla vejpůl asi tak. Tak pořádně koukej pokud to bylo přes noc tak to bude někde nahlodaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
V Friday, July 22, 2011 at 12:24, klimji1989 napsal:

caute mam problem vag mi pise tuto chybu: (17571-snimac teploty paliva (g81)- preruseni / zkrat na plus p1163 - 35-10 ---Sporadická), začlo to dělat po 8-hodinovém stání na dešti, nevím jestlli to je náhoda..... nebo to nejak souvisí. Ale najednou mi taky přestal fungovat budík rychlosti, a rucicka palivomeru si dělá co chce( když jedu do zatačky). Dale motor zacal strasně skubat na dvojku v nizkych otačkách. ještě včera nebyl vůbec žádný problem.. Muze to dělat vsechno ten snimac?

Ahoj mam ten samy problem jak jsi ho vyresil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...