Přejít na obsah

bouchání v podvozku


jarda109283

Doporučené příspěvky

Zdravim neni to tak dlouho co se mi občas ozvalo bouchnutí z podvozku od spolujezdce. Jel jsem a najednou bum a hrozná rána do nohou spolujezdce. Řikal jsem si, že to může občas asi něco odlítnou od kol.. Ale už uběh nějaký ten čas a dělá to pořád. Jednou takhle uklízím autíčko v garáži vše bylo vypnuté, klíčky na stole a najednou bum a bouchlo to když auto stálo... Nevíte někdo co to může být??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim neni to tak dlouho co se mi občas ozvalo bouchnutí z podvozku od spolujezdce. Jel jsem a najednou bum a hrozná rána do nohou spolujezdce. Řikal jsem si, že to může občas asi něco odlítnou od kol.. Ale už uběh nějaký ten čas a dělá to pořád. Jednou takhle uklízím autíčko v garáži vše bylo vypnuté, klíčky na stole a najednou bum a bouchlo to když auto stálo... Nevíte někdo co to může být??

Tak tohle bouchnutí co popisuješ jsem už taky párkrát zaslechl a taky by mě zajímalo co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Nechci zakládat nové téma, můj problém je taky v "bouchání v podvozku". Mám úplně novu O2 FL 1,9 TDI PD s paketem pro špatné cesty (najeto cca 1500km) - občas registruji dunivý zvuk, lupnutí, když začnu couvat, nezávisle na zařazení zpátečky; u domu se otáčím tak, že vyjedu na mírný kopeček, a se zařazeným neutrálem sjedu dolů, no a většinou mi prostě lupne v nápravě. Dělá to nepravidelně. Dnes mi udělalo 2x, pak jsem s tím couval asi 30x a nic. Netušíte? Může to být tím, že je to nové, a že si to ještě "sedne"? Byl jsem s tím v servise, ale zrovna to prostě neudělalo a oni prý nic nenašli. Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravím, dnes jsem při jízdě po přejetí ne nijak vysokého betonového retardéru (na kterých bývají přechody pro chodce), slyšel kovový zvuk, resp. ránu, jako když bouchnete kladivem do kovadliny. Hned jsem zastavil a nikde nic. To že bych zavadil o retardér něčím z podvozku je vyloučeno. retardér zase není tak vysoký. Nemáte někdo zkušenosti? Rána to byla dobrá. Vedle šel člověk po chodníku a taky se otočil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dnes jsem při jízdě po přejetí ne nijak vysokého betonového retardéru (na kterých bývají přechody pro chodce), slyšel kovový zvuk, resp. ránu, jako když bouchnete kladivem do kovadliny. Hned jsem zastavil a nikde nic. To že bych zavadil o retardér něčím z podvozku je vyloučeno. retardér zase není tak vysoký. Nemáte někdo zkušenosti? Rána to byla dobrá. Vedle šel člověk po chodníku a taky se otočil. 

 

S největší pravděpodobností se jen pružina vrátila do své správné pozice.  :kol-47:Čas od času se to stane.

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím chlapi mám  Octavia II Combi 1.6 TDI CR 4x4 77kw  R.V 2011. chip na 100kw od dieselpower. začíná mě to čím dál víc mlátit při rychlém puštění spojky a při přeřazování jako by byl silentblok morotu špatnej ale na zvedáku se to nezdá..někdo říká že dvouhmota ale to se mi nezdá..a pak mi to při 1400 tis otačkách na 6 kvalt začne jako by bubnovat ale není poznat jestly je to ze předu nebo uprostřed nebo dokonce ze zadu.. oleje mám komplet vyměnění origo takže nevím co dál je možný že by to mohl být ten kloubovej korouč? https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k0521307a-kloubovy-kotouc-4x4-de-22812.html díky za odpovědi na oba problémi nevím jestlly můžou se sebou souviset..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...