bArt_Teschen

O1 1,8T kolísání otáček na volnoběh

187 příspěvků k tomuto tématu

Modrou Vervu 100 jsem zkoušel. Po jedný nádrži jsem nepociťoval rozdíl, oproti N95.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý podvečer prajem,

kedže som na tomto fóre nový, tak som si pred tým ako som pridal príspevok prečítal dosť podobných tém ako tá moja.

Týmto Vás chcem poprosiť o pomoc, momentálne ma trápi jeden problém s ktorým si neviem rady. 

Popis problému:

Auto ako naštartujem tak klasicky ide na cca 1300 otáčok kým nedosiahne pracovnú teplotu. Potom otáčky sú na 800 to je klasický scénar. No poslednú dobu si všímam jednu vec, po čase jazdy alebo aj na volnobehu no nie vždy! len občas, autu klesnu otáčky na 200 ! no auto nezdochne ale proste ide len na strašne nízkych otáčkach je to počuť. Tak klasika bol som na diagnostiku lambda sonda, kúpil osm novú samozrejme bo*h značkovú :) no neprestalo to. Ďalej nasledovalo prezretie hadíc, na pohlad všetky krásne tesné nikde neprefukuje ani nič. Tento problém sa na 80% dá odstrániť jednoducho vypnem a zapnem motor. 

Chcel by som Vás veľmi pekne poprosiť o pomoc, čo to ešte môže byť.

1.8T 110Kw, AGU

post-93559-0-85539000-1428090089_thumb.j

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím.Když je motor studený i zahřátý dělá mi toto:Mám na volnoběhu 1000ot.Když přidám plyn a pustím pedál,tak otáčky klesnou na 500 a motor si sám přidáva až se dostane opět na 1000.Zní to jakoby chtěl chcípnout. nevite cim by to mohlo byt tento problem mam uz 3 mesice a uz si nevim rady. za kazdou pomoc budu vdečny jezdim pouze na vervu 100. mam vycistenou klapu a serizenou,nove cidla, hadice ok, lambda nova,vaha vzduchu ok, tak nevim jak je mozne ze volnobeh stale nedrzi 

Upraveno uživatelem filip.3333
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosím o radu mám problém s mojí Octavia I RS kolísání volnoběhu..

A jsou tam tyhle závady.

post-92638-0-42687900-1456445061_thumb.j

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Lambda sondy byli vyměněny jak první tak druhá..

Tak nevím čím by to mohlo být??

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, prosím o radu. Motor po nastartování drží otáčky kolem 2tisíc a po zahřátí jsou strašně nízké.
VAG píše toto:
17524 - rada 1 -sonda 1: topny okruh Preruseni
P1116 - 35-00 - -
17511 - rada 1 -sonda 1: topny okruh Vykon prilis maly
P1103 - 35-00 - -
16684 - Zjisteno vynechavani zapalovani
P0300 - 35-10 - - - Sporadicky
16685 - Valec 1 Zjisteno zapalovani vynechava
P0301 - 35-10 - - - Sporadicky
16688 - Valec 4 Zjisteno zapalovani vynechava
P0304 - 35-10 - - - Sporadicky

Díky za rady.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nazdar. Mám taký problem že na voľnobehu my kolíšu otáčky okolo 900 +/- 50. Nezáleží či je studený alebo teplý, ći ide na benzín alebo lpg. Pôvodne tam bol dorabany blow off ventil ale ten som vyhodil a dal tam seriovy bosch >turbo>sanie> tenká hadička do toho liatinového sania. Problém je že auto malo problém s alternátorom. Ten som vyriešil ale otáčky ostaly. Má niekto nejaký typ načo sa zamerať? Založil som osobytnú tému ale bola zamknutá aj keď neviem prečo, lebo môj problém na fóre nebol vyriešený.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stalo sa. Klapka vyčistená, všetky filtre nové. Práve že to kolisa len jemne

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam myslim volnobeh 750, treba mas vetsi odber proudu a altik to chce dohnat, tak zvysi otacky, mas zaplou klimu?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nie. Ked je zapnuta ma trochu viac ale ked je vypnuta tak stale toci cca 800 plus minus 50. Je to male kolisanie ale pocut to

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zistil som že bola vypadnutá hadička regulácie paliva ale robí to stále aj na LPG

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se