Přejít na obsah

O1 1,8T kolísání otáček na volnoběh


bArt_Teschen

Doporučené příspěvky

V 19. 7. 2006 na 20:05, borivojk napsal:

Tak je po problému. Po vyčištění váhy vzduchu mi otáčky padaj tak jak mají. Zřejmě to jedno čidlo, který bylo zasviněný, dávalo řídící jednotce zkreslený údaje a tam byl asi ten problém. Nemám to ověřený, protože jsem najel málo km, ale na úseku, kterej jezdím obden, mi to vzalo i míň benzinu.

Hmm ten problém mám taky .musím vyzkoušet taký 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2008 na 16:50, Miki RS napsal:

No ona ta řídící jednotka je po tom dlouhém vypnutí baterie asi 50 km v základním nastavení a učí se, takže může být tech cca 50 km trochu větší spotřeba a trošku problém s těmi otáčkami. Takže i další den jízdy ho sem tam ještě pořádně protáhněte a po dojetí ho nechte aspoň 2 min běžet naprázdno ať si pořádně zapamatuje ty volnoběžné otáčky. Po 50 až 100 km by měli všechny problémy ustat pokud je jinak motor v pořádku

Zdravým mám taky problém váha vzduchu je vyměněna i škrtící klapka ale otáčky pořád kolísají ráno když nastartují volnoběh ani nedrzi6a spadne až po druhé se to zpamatuje ale otáčky pořád kolísají 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...