Přejít na obsah

Povinné ručení


Mairek

Doporučené příspěvky

Od zástupce té pojišťovny. Snad každá pojišťovna má zástupce, kteří za tebou přijedou do práce, domů... kam člověk potřebuje, vše se vyřídí takhle, člověk nikam nechodí a má to zařízené. A zástupci mají ještě možnost lepších nabídek, než kamenné pobočky. Proč to tak je nevím a jestli je to tak i u jiných pojišťoven taky nevím...

A necituj poslední příspěvek. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, asi všichni mají nějaké "své" místo jako "pobočku", nepolezou ti do bytu, toho bych se nebál. :-D Velké slevy jsou taky za další pojištění, pokud u nich má člověk pojištění majetku, tak na pojištění majetku má slevu asi 10 % a na pojištění auta asi 20 %, takže to se celkem vyplatí. BTW - pokud někdo četl mou story s nehodou - totálkou v Chorvatsku a následnou asistencí od pojišťovny, tak to je myslím hodně dobrá recenze pojištění asistence skutečnosti funguje. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, potřeboval bych změnit pojišťovnu, ale jaksi jsem to nestihl na výpovědní lhůtu 6 týdnů, tj. mám do 13.listopadu ... Z nové pojišťovny mi paní povídala, že je možné toto obejít dáním značek do depozitu na jednu hodinu ... nevíte někdo co to vše obnáší a zda je vůbec možné jen na hodinu použít depozit? Druhá varianta by byla fiktivní prodej, ale bohužel to z jistých důvodů nepřichází v úvahu ...

Co jsem doposud zjistil:

Dám do depozitu značky, asi včetně malého techničáku, velký snad jen kvůli kopii s sebou ...

Dostanu potvrzení o odevzdání, tj. potvrzení pro současnou pojišťovnu, na základě tohoto dokladu dojde k okamžitému zrušení povinného ručení ...

Vyzvednu si značky z depozitu, toto už stará pojišťovna vědět nemusí ...

K vyzvednutí potřebuju novou zelenou kartu, tj. potvrzení o zaplaceném povinném ručení ...

Asi hotovo? Jinak jsem někde četl, že asi dělají nějaký zápis do velkého techničáku ... z tohoto mám obavy, aby stará pojišťovna nechtěla pro zrušení ručení taky kopii velkýho techničáku a tam napsáno že už značky mám zase u sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já za 2.0 3356,-Kč ročně!!! a to mám 21let :) (bonus 50%, + nějaké bonusy od známého pojišťováka). Ze zacatku me to delala nejaka pani kterou mi doporucil kolega v práci ta me u wustenrotu (rikala ze sou nejlevnejsi) napocitala 13.500,- rocne. meli ste videt jak jsem se tvaril :) No a nakonec me to udelal kamos za tak levno :) ne levno ale pakatel bych rekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už chápu, proč pojišťovny tak kvetou... Když každý ňouma tady platí takové šílenosti. Moc Vám nerozumím, ale přeju Vám to. Asi si myslíte, že když budete pojišťovnu potřebovat, bude se k Vám chovat jinak - lépe.. Haha!

Liďi jsou pohodlní - "už to platím, tak to měnit nebudu. Pojišťovna mi nedělá žádné problémy, tak co bych ji nezaplatil..."

Nemusím ani chodit daleko - můj brácha platí pololetně to samé co já ročně a je mu to fuk. A to mám 1,8 a on 1,4. Když měl loni nezaviněnou nehodu, na peníze čekal 5 měsíců... Jojooo...

Tak plaťte plaťte. Vlastně teď nee, až Vám přijde složenka... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Na podzim jsem nechával překalkulovávat pojistku u manželčiného auta (zákonná + havarijní), protože každý rok nechávám pro havarijko snižovat cenu auta o 10-15%. Nabídka u stávající pojišťovny byla o 3% nižší než předchozí pojistné. tak jsem si nechal udělat nabídku u konkurence a jedna z renomovaných pojišťoven byla o 30% níže. Tak jsem vzal jejich nabídku a nabízenou částku řekl v mé pojišťovně s tím, že jesem schopen tolerovat rozdíl v ceně v procentech, ale ne v desítkách. A elhle, za 2 dny telefonát, že to jde a cena byla najednou ne o3% nižší, ale skoro o těch 30. Takže jedno zeptání a manželka ušetřila na benzín na 2 měsíce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj, tak jsem zrušil k 23.4.2011 povinné ručení u ČSOB - sleva za rok 5% na bonusu a navýšení ceny pojistného o 7% ročně mě už přestalo bavit. Platil jsem i s pojištěním skel 1500 Kč čtvrletně.

Teď bych rád přešel k jiné pojišťovně, bonusy za 24 měsíců můžu doložit, co myslíte, že je nejlevnější ? U triglavu akce končí na konci března, takže to je out (navíc zvýhodněná cena platí pouze 1. rok), u Allianz mi to vyšlo dle výpočtu na 1 671 Kč čtvrtletně, což je více než u ČSOB. U Generali 4968 Kč ročně bez pojištění skel.

Co navrhujete ? Nějaký tip ?

P.S.: Na argument při zrušení pojistky u ČSOB - mám levnější nabídku paní nereagovala, prý se s tím nedá nic dělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirina5 - ty jo, kdyby ses zeptal, byl bych ti vděčný :)

Millosh - no triglav má teď dobrou akci, vyšlo by mě to ročně na nějakých 4500 Kč, ale akce končí na konci března a platí jen pro první rok. A pak cena vycházela mnohem vyšší, než u ČSOB /cca o 2 tisíce/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

... u Triglavu platim 2500 rocne s plnymi bonusy, bez skel, skla 590-1000Kc za rok (dle vyse plneni) ...

Tak málem jsem spadl ze židle, taky jsem u Triglav, loni včetně skla něco přes 4k, teď mi včetně 590,- za sklo z kalkulátoru vypadlo 2500,- :kuk: , tak jsem zvědavý, co bude na složence (mám roční, vždy od pololetí)...

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na slozence budes mit stale to same, nebo podobne... pokud se sam neprihlasis nebo navrhnes zruseni smlouvy, automaticky ti to nesnizi !!!

(proc by to taky delali, ze? :p )

Neuplatňuj své zkušenosti s Českou pojišťovnou automaticky na ostatní ;) , já si schválně počkám na tu složenku, kdyžtak na ně udělám BU BU BU a oni se leknou, aby nepřišli o mých těžce vydřených 2.500,- :)

----------------------------

Tak omyl, fakt chtějí zase 4.038,- kurvy... změna smlouvy vypadá na "problém", tak uvidíme...

Ostatním Triglavákům doporučuju vypovědět (pokud to Triglavu dojde min. 6 týdnů před výročím smlouvy) a založit znovu přes web !

----------------------------

Takže stará smlouva vypovězena a na cestě je nová, na 2.501,- :) včetně 590,- připojištění skel bez spoluúčasti, aspoň tu 1,- si neodpustili přihodit navíc starému klientovi :smich:

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...