Přejít na obsah

Povinné ručení


Mairek

Doporučené příspěvky

já 2900,- bonus 50% u generali a bez dobrého známého, reklamy typu že vškodu proplatíme do 5 dnů jsou to jen řeči - je to od té doby kdy věc uzavřou se všemi podklady. Mám zkušenost u jedné ryze české, kdy jsem z nich tahal 50litrů 4 měsíce, vinník i já jsme u nich byli pojištění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec, platil sem na O1 1.8T 5200kč ročně, stačilo se jenom nasrat a udělat si den volna na pojišťovny a ono ejhle to najednou šlo krásně dolů, to člověk jenom zírá kam až ty hajzly jde stáhnout. Stačí pohrozit že jdu jinam a kolik mi nabízejí jinde a rázem to už není 5200kč/rok ale 2200kč/rok. lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám povinný u generali s 50% bonusem platím 3428kč + jsem si za 592kč nechal pojistit skla.Zdá se mi těch 3428kč dost vůči 50% bonusu,asi půjdu jinám. :aggressive:

Akorát jsem před necelým měsícem zaplatil pojistku na letošek,jak to je v případě že bych třeba zítra odešel,kolik mi z toho co jsem jim zaplatil vrátí?

Editováno: , autor: herrkomisar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám povinný u generali s 50% bonusem platím 3428kč + jsem si za 592kč nechal pojistit skla.Zdá se mi těch 3428kč dost vůči 50% bonusu,asi půjdu jinám. :aggressive:

Akorát jsem před necelým měsícem zaplatil pojistku na letošek,jak to je v případě že bych třeba zítra odešel,kolik mi z toho co jsem jim zaplatil vrátí?

když odejdeš tak ti nespotřebované pojistné vždy vrátí (já bych to přepočítal třeba dle dní pojištění) a odejdeš jak? min. 6 týdnů před výročním dnem uzavření smlouvy tj. řádně - můj případ od ČP ke generali a čekal jsem 7 měsíců, fiktivním prodejem či jinak? Já jen že kolega v práci s tím má teď nějaké patálie ale podrobnosti neznám (fiktivní prodej).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na 1.6 ku u zlodeju generali 4400 za rok -osobne jsem zasel na pobocku stim ze pokud neudela prijatelnou cenu tak odchazim .na to mi pani velmi prijemnym tonem rekla at si rovnou napisu vypoved-inu ne vsede si vazi klientu. Sel jsem tedy k podnikatelske a spocital me to na 2800 za rok, a to se vyplati pul dne dovolene na vyrizeni!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když odejdeš tak ti nespotřebované pojistné vždy vrátí (já bych to přepočítal třeba dle dní pojištění) a odejdeš jak? min. 6 týdnů před výročním dnem uzavření smlouvy tj. řádně - můj případ od ČP ke generali a čekal jsem 7 měsíců, fiktivním prodejem či jinak? Já jen že kolega v práci s tím má teď nějaké patálie ale podrobnosti neznám (fiktivní prodej).

Tak na toto mám jednoduchou radu, dej značky na jeden den do depozitu za 100kč, přijdeš na pojišťovnu a oni Ti ihned zruší smlouvu a můžeš jít kam chceš. Já to tak teďka udělal z favoritem.

Nyní mám česká pojišťovna 55%bonus favorit 1.3 50kw za 1822kč/rok 50/50mil.

55%bonus octavia 1.6 75kw za 2650kč/rok 50/50mil. + 500kč čelní sklo

Dnes jsou totiž tři možnosti jak přejít k druhé pojišťovně - 6 týdnů výpověď před ukončením smlouvy

- fiktivní kupec ( nedoporučuji )

- depozit (klidně i na jeden den, cena 100kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harry Korek :

Ty si to hlavička, dobrej nápad :palec2:

Jinak k tématu : Octavia I 1,8 20V Turbo - jsem u Kooperativy cena před rokem 3500,-/rok - ted po bouračce 4500,-/rok + moto 2000,-/rok. Ceny jsou možná trochu víc, ale vždy všechno OK ( první bouračka cca 30 000,-, druhá cca 60 000,- a i moto cca 7 000,- vše do 3 týdnů hotové ) Vím, že si mne ruce ten, co to odnesl, ale představa, že mě dávaj spoluúčast mě děsí, ale taky jim asi pohrozim.... lol )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bývá taky pravidlem, že pokud zajdeš na pojišťovnu (v době kdy jde vypovědět pojištění) a řekneš že se ti jejich cena nelíbí a že to chceš zrušit Ti udělaji nižší cenu (dost to funguje třeba u KOOPERATIVY

tak tohle je pravda, v práci na služebákách, kdyby jsme se nezeptali, tak jsme platili havarijku o cca 15 litrů víc na jednom autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem teda u Generali mám to teď nově i se sražením zvěře. Platím 6000, bohužel nemám zatím žádné bonusy, ale musím uznat že po měsící co to mám jsem srazil srnu a auto bylo vyřízene a opravené do týdne, v neděli srážka, v pondělí oběhnout pojišťovnu a do servisu, v pátek auto hotové v originálním servise, bez zbytečného papírování jen na pojišťovně vše sepsat, nafotit, dostal jsem papír zajeďte s ním do servisu, který jsem si sám zvolil, a bylo hotovo v pátek mi zavolali že mám auto hotovo, jen jsem složil spoluúčast 1000Kč a podepsal papír že souhlasím s převodem peněz z pojišťovny na servis a tím to pro mě haslo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den ,

Jak jistě víte, blíží se období, kdy většina lidí řeší otázku ohledně povinného ručení. Každý chce samozřejmě mít svoje povinné ručení co nejvýhodnější a nejlevnější. A právě v tomto vám může pomoci tento skvělý odkaz. Zde, http://jdem.cz/fefa5 po vyplnění jednoduchého formuláře kam zadáte údaje svého auta, si zjistíte, jaké povinné ručení je právě pro vás to pravé. Někdy to můžou být i značné částky. Vyplnění je samozřejmě zcela zdarma a jen pro vaši informaci. Mně,člověku v invalidním důchodu to velmi pomohlo a sem rád že jsem takovýto formulář našel. Je to super! A proto sem dávám tento odkaz aby jste měli tu možnost co jsem měl já i Vy. Vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verte nebo ne, ale ja platil za svoji O1, 1,9TDI, 2003, 81kW neskutecnych 8400/rok!!! To jsem vydrzel rok a rikam ze to neni ani mozny. Proto jsem smlouvu vypovedel. Pani mi ihned vystavila u te same pojistovny smlouvu jinou, ale uz za 5400!!! Doslechl jsem se, ze to jde urcite levneji. Pani uz neslevila, tak jsem odesel. Vyuzil jsem moznosti pojistovaci spolecnosti, zabyvajici se mimo jine i pojistenim povinnym. Za 2tejdny co jsem ji navstivil, mi pani nabidla smlouvu za 4000/rok i spojistenim skla u CSOB. Rekl jsem si, ze je to vice jak polovicni uspora, tak jsem to vzal. Mno a tady z komentu vidim, ze to jde jeste levneji....mam 122mes/bez nehod a 50% slevu dobreho ridice..... :palec2: :palec2: :palec2:

PS: ta "skvela" predchozi pojistovaci spolecnost je GENERALI.

Editováno: , autor: Decimus_75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Allianz má teď hodně slevových nabídek, co jsem se bavil s jejich makléřkou, tak se jí i občas stane, že se se slevami dostane nad hodnotu 85 %, což je ale maximum, člověk musí platit alespoň 15 % původní pojistky. :-)) (to se taky člověk moc často oficiálně nedozví...)

Kolega si teď pojišťoval novou Mazdu CX 7 2,3 diesel a kompletní pojištění proti všemu bez spoluúčasti a s asistencí plus ho vyšlo na 11 000 Kč. Z toho povinné je asi 2500 Kč. :-) A to je bez nějaké makléřské společnosti, pojištěné přímo od Allianz, žádné flotilové pojištění... takže... dá se, jen vědět jak na to a hlavně nechodit do kamenné pobočky, tam ani se slevami tak nízko jít nemohou. Tedy dle mých informací od Allianz. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...