Přejít na obsah

Povinné ručení


Mairek

Doporučené příspěvky

někteří tady ti do toho motají havarijka, připojištění skel ap., Já jsem si obešel pojišťovny, ne jejich velké kanceláře ale malé zastoupení kde mi udělali nabídky, nakonec jsem zůstal u generali kde mám pojištění baráku, odpovědnost v práci a 4 ručení 2xauto, přívěs, moto. Madam v kanceláři mi započítala bonusy, propojištěnost, úsměvy a moje řeči, po přepočítání šli dolů od desítek až po stovky korun na vozidlo a to určitě nešla na jejich minimum, za ušetřené jsem připojistil na oktávce skla a ještě zbylo, havarijko mám jinde a tam slevili litr.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně doporučuji  porovnat nabídky vždy přes internet, protože docílíte fakt bezvadných cen. Já jsem si porovnal povinné ručení na povin.cz a havarijní pojištění na havarijko.com. Výsledkem je:

 

Škoda Octavia 2 (faliceft) r.v. 2009 - 2.0TDi - věk 23 let - 300.000,- Kč

 

Povinné ručení - AXA - 75/75 - 3.251,- Kč

Havarijní pojištění - Servisní pojišťovna - 5.000,- Kč | 5% spoluúčast - 5.054,- Kč

 

U Servisní pojišťovny mám osobní zkušenost s krádeží vozu po 2,5 měsících od koupi, takže fámy typu, jen počkej až se něco stane mám za sebou. S vyplacením i postupem jsem byl spokojen!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pojištěno u makléřské společnosti http://www.nemecpartners.cz/ a naprostá spokojenost. O nic se nemusím starat. Každý rok mi pošlou nějakou slevu. S tím fiatem jsem  před 5ti začínal sám na pov.ručení u Alianzu na 8.600 Kč!!!  Proto jsem přešel k té makléřce.

Mám tam dvě auta a skůtra. Věk 44 let.

Fiat stilo 1,9 JTD 2003 - pov. ručení - 2850 Kč 50/50

Oct II FL 1,9TDI 2009 - pov. ručení + full havarijko cena auta 250.000 Kč - 6.076 Kč  50/50

Skůtr čína 125ccm - 300 Kč

 

Loni se mi pojistka na octu vyplatila. Po koupi jsem to po dvou měsících trochu odřel. Cena opravy 25.000 Kč . Zaplatil jsem akorát spoluúčast 5.000 a všechno proběhlo v pohodě bez jediného zádrhelu.

Editováno: , autor: 1968
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Svoji 1,8 TSI mám pojištěnou u ČP za 14 712,-Kč /rok s 5% spoluúčastí včetně havarijního poj.

Povinné je na škodu do 100 mil. a havarijko je All risk s připojištěním čelního skla ,zvěře...

Pojistná částka vozu je 480 tisíc.Pojistka sepisována na 1 a půl roku starý vůz a je to i s bonusy .

(bez bonusů by stejné pojištění bylo za 24 158,- !!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl 3 roky pojistku u ČPP na 1.8T za 8 tis.... :feve:

Před týdnem jsem se dokopal zajít na pojišťovnu a vyřídit slevu,nebo odstoupit atd...

Tak jsem na paní vybalil,že na netu to stojí tolik a tolik a co udělat na zrušení pojistky.

A najednou panečku mi udělala jinou smlouvu na 3300 smile.gif

Řidičák mám asi 3 roky,takže nevim kde ty bonusy atd nahrabala.

Takže ono to jde,když se chce.

ČPP ti propůjčí plný bonus,ale nesmíš nějakou dobu nic vykosit,jinak platíš všechno zpětně.

Taky je fajn vědět,že minimální spoluúčast u ČPP při nehodě v zahraničí je 10000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová Oktávka-Povinné i havarijní pojištění v plné palbě,bohužel první škodná událost-kuna mi vykousla a díru do tapecírunku na kapotě,který slouží na odhlučnění motoru.

Chtěl jsem hradit z PR-jo,ne,jo ne,jo,ne-nakonec,volal pán z pojišťovny,že na to se to nevztahuje,že to je jen,když prokouše kabely nebo hadice a podobné bazmeky mající vliv na motor,že to můžu uplatnit z HP,kde je ovšem spoluúčast 1000 a ten tapec stojí prej kolem 700kč:-D

Říkám-super-já tam dám příště kuně jídelníček,co může a co nemůže jíst!

Doufám,že brzy začnu pomalu zjišťovat na co se moje super pojištění na všechno vlastně nevztahuje!Pojišťovna Allianz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať taková nebo maková pojišťovna, chce to hlavně starat se o tu pojistku. Kdo má líný nohy a hubu a neřekne si o lepší cenu, platí víc. Já jsem byl dobu v cizině a bylo mi jedno že jsem platil za povinný a havarijní v čechách asi 14litrů (začínal jsem s nulovým bonusem a fungl novým autem). Po návratu jse´m to začal dělat tak, že každej rok před koncem smlouvy si zajdu do pojišťovny a řeknu jim, že se mi nechce platit tak moc za teď už starý auto. Při první návštěvě jsem sjel z těch 14ti na 8.500 a za další rok už jsem platil jen 6500 a za měsíc, za dva se tam chystám znovu. Podotýkám, že pojištěný mám kdejaký pitomý riziko, limity tuším 70/70 a spoluúčast tuším 5000.  Takže závěr je: na pojišťováka radši takhle: :blbec:  a nebýt línej si dojít každej rok na pobočku a uhádat si tam slevu. Jo a některý pojišťovny mají i takovou tu "další slevu" třeba 1000Kč když nebudete bourat. Pokud bouráte dáte jim 1000zpět a pak vás pojišťovna odškodní. Je to sice jakoby vyšší spoluúčast, ale dá se to používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

1.9 tdi, rok 2004, ridic 23 let, auto stoji na parkovisti venku, ma vinka na sklech, cebia kody na sklech, ambiente vybava s dodelavkama

 

Vse u kooperativy, mam 150 m bonus (z doby, kdy to slo prevest z smlouvy rodinneho prislusnika, neboural jsem svou vinou za 4 roky vlastnictvi ruznych aut)

 

povinne + lepsi asistence + zivel do 150 tis - 3200

havarijni pripojisteni k povinnemu - 0% spoluucast (resp vzdy 2000 kc) - 4400

vsechny skla (limit 10 tis) - 1500 kč

 

Suma sumárum jsem kolem 9000 kč při roční platbě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No a já mám problém . V 2011 jsem zrušil pojištění u České pojišťovny a přešel k ČSOB. Od ČP jsem dostal papír s bonusama 82 měsíců . Na základě toho jsem je uplatnil u ČSOB . Doteď bez problémů . V Pondělí jsem zašel do ČSOB , aby přepočítali havárko a

slečna praví " no my už to nemůžeme zadávat ručně a podle České kanceláře pojistitelů máte bonusy jen 45 měsíců" . Tak valím do ČP

a tam to začalo . Mám tam ještě pojištěnou motorku tak prý asi bonusy převedly na ni a na nic jinýho se to nevztahuje . Nemůžu prý využívat jeden bonus na 2 auta a motorku . Je to pravda ? :kol-32:  :kol-44:

Editováno: , autor: hanesek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...