Přejít na obsah

potřebuju odhadnout cenu


Aischylos

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, chystám se prodat svoje auto a potřeboval bych vědět, kolik tak zhruba bych mohl čekat...

Fabia 1.4 55kw, předface 94000 km, 8/2004, červená corrida, malý kožený paket, chrompaket, loketní opěrka, okna v elektrice, potahy od MAD (nové), kompl. síťový program, vana kufru, křídlo GT, lemy podběhů (originál škoda), kompletní zakrytí motoru spodku motoru a převodovky, zatmavená okna dle atestu (Trieste), dělená sedadla, 3 opěrky hlavy vzadu, stříbrný paket od milotecu (dekor kolem rádia, ofuků a ve dveřích - velice luxusní pohled), rádio symphony s CD a 8 reproduktorů, šuplík pod rádiem - ale chystám se na měnič, rozpěrná tyč motoru, odhlučnění kapoty (škoda), svíčky denso ir. power, filtr KaN, brzdy od Zimmermana (děrované) + destičky, koncovka výfuku - originál škoda, pedály RS, černá lišta předního okna (originál), pískovaný VIN všech oken, centrál + 2x sklopnej klíček, větrné clony předních i zadních oken, kryty prahů střírno černé (škoda) tlumiče Bilstein jeté 10000 km. Celkově příšerně zachovalé auto, interier jako z fabriky, nic nevrže, museli byste vidět, je fakt jak novej, staral sem se (představte si zevnitř nové auto)...auto garážované, pravidelně voskované, vypadá i z venku velice slušně. Servisované v autorizovaných servisech, jsem první majitel, servisní knížka, jezdil jsem jen delší tratě, takže motor je v celkem slušné kondici...

Důvod prodeje - uvažuju o roomsteru (nevím co jiného v dané kategorii by stálo za to...poraďte)-.---

Díky moc za ocenění...

Editováno: , autor: Aischylos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aischyle zdar,

s cenou ti neporadím.Už jen čas,kterej sis pro prodej auti vybral není asi zrovna ideální..Zkus to na ceně,kterou si představuješ a pak uvidíš. ;).Ale k věci-píšeš,co všechno máš v autě za vychytávky,to je sice príma,ale stejně budeš muset prodat za tržní cenu.Za to,že tam máš KaN filtr a spostu dalších Ti nikdo určitě ty peníze co jsi do toho vrazil,nepřiplatí.Zkus to udělat jako každej tady a to prodat "nadstardní" věci zvlášť,třebas tady v bazáči a auto vrať do "seriovýho" stavu a tak spíš utžíš nějakej ten peníz nad rámec ceny,za který se teď momentálně Fabošky prodávaj.

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce...

Hmmm, tak zhruba tolik sem čekal...

Jinak ABS samozřejmě ano, 4x airbag, klima ne....jo a já truba zapomněl na tempomat, parkovací asistent...

Jinak co myslíte, vzít Roomster? Nebo něco jiného podobného typu???

Editováno: , autor: Aischylos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuješ väčšie auto, alebo len chceš nové? Aký máš dôvod predaja? Lebo ak ti netreba väčšie a auto sa nesere, tak si ho nechaj.

Abych pravdu řekl, hlavně jde o to, že si říkám, že tak 5 let je pro auto hranice...ale pokud to není pravda, řekněte...přirozeně větší auto by se hodilo, taky si říkám, že až pak cena auta klesne moc nízko, tak bude leasing šíleny....jinak proti fabce nemůžu říct křivého slova...a taky čekám kde se časem objeví rez....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuj.tak jsem koukal na ceny těch našich prdítek a už to zasejc dlouho neudělám ;).Padaj a padaj.Mno,holátka 1,4 55kw od kilča-ale bílý kombajny a prodávaný v Teplicích......Krátká s klimačkou a podobnou vejbavou jako máš ty 125 tácku a nabízí to přímo prodejce škodovky.Z druhý strany jsou tam "rekordmani" co za ně chtěj 179 tis.Takže asi jak píše Bobík,140 zlatej střed....

Růmstr se v týhle době dá udělat novej za cca 250+,tak proč ne.Mě ho loni v Brně nabízeli ve Stylu za 3 kila funglovku,tak v době dnešní "finanční krize" to zvládnou i za míň.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tebou musím souhlasit-pět let asi fakt maximum.Já loni prodával 4letou 1.2,nálítano 90 tis. a novýho majitele při 114 tis. km potěšila smrtí motoru-utavil se kus a spadnul přímo do třetího válce-GO stála padesátku,na Jarově za to chtěli skromnej 120.A to podotýkám,že měla pravidelnou a poctivou údržbu.....Ale tohle byl asi extrém.....

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v září jsem prodal

1,4 50 kW, květen 2002

105 tkmbez ABS a bez klimy

těch blbinek co píšeš u auta jsem měl asi 3x tolik

+ xenony (vlastně to co mám v avataru), maxidot, tempomat............

a cena 142

podvozek jsem dal za 7

kola za 11

auto šlo na zimákách

takže já jsem prodal ještě megalomansky královsky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to rozepíšu

maxidot roomster, přední RS sedačky přečalouněný do origo, koberečky, gumový koberce, RS stropnice, těsnící gumy dveří černé, RS perály s opěrkou nohy, KaN, symphony na CD a propojený s maxíkem, bílej podsvit budíků a ovladačů, modře podsvícenej interiér, RS stabilizátor přední nápravy, tlumiča taky v podstatě nový, tempomat s kontrolkou na budíkách, stahování oken dálkáčem, čalouněný ABC sloupky do černý, ostřikovače světel, lakovaný podběhy, lakovaný kliky, boční lišty v laku, přední RS nárazník, zadní nárazník elisplast. lak bez jediný promáčklinky, bez jakýhokoliv škrábance, koženej paket, chrompaket, loketka přečalouněná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tebou musím souhlasit-pět let asi fakt maximum.Já loni prodával 4letou 1.2,nálítano 90 tis. a novýho majitele při 114 tis. km potěšila smrtí motoru-utavil se kus a spadnul přímo do třetího válce-GO stála padesátku,na Jarově za to chtěli skromnej 120.A to podotýkám,že měla pravidelnou a poctivou údržbu.....Ale tohle byl asi extrém.....

Tom

Tak to moje felda měla bejt už dvakrát po smrti lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...