Přejít na obsah

rádio Symphony - zapojení


Doporučené příspěvky

Můžete mi někdo poradit,kterak správně zapojit do OctavkyI rádio Symphony 303?Právě jsem si koupil Octavii,bývalý majitel si své rádio nechal,koupil jsem si jinde rádio Symphony 303 na kazety.Když ho napojím na konektory,zapnu rádio a zadám kod,kod přijme,ale na displeji se objeví nápis PHONE a nemůžu ladit stanice,jen ovládat basy a hlasitost,bohužel z repráků se nic neozývá.Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem nemyslel . Myslím tím konektory,vzadu by měly byt tři části toho eurokonektoru,spodní-napájecí,prostřední-repráky a nejhornější ,skládající se ze tří barevných částí (modrá,zelená,žlutá)-CDměnič,telefon,výstup.De mě o to jestli tam máš zapojenej ten nejhornější barevnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo poradit,kterak správně zapojit do OctavkyI rádio Symphony 303?Právě jsem si koupil Octavii,bývalý majitel si své rádio nechal,koupil jsem si jinde rádio Symphony 303 na kazety.Když ho napojím na konektory,zapnu rádio a zadám kod,kod přijme,ale na displeji se objeví nápis PHONE a nemůžu ladit stanice,jen ovládat basy a hlasitost,bohužel z repráků se nic neozývá.Díky za každou radu

Nemáš náhodou něco zapojeno na svorkovnici A Pin2?

post-1028-1229463545_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Ahoj Všem,

 

snažím se propojit radio s maxidotem, ale marně. Mám Fábii 1 po FL a budíky mám z Fábie 2 před FL s maxidotem.

 

Označení rádia mám 6Y0035156C čili neCanové a propojení mám po 3 drátu. Rádio mám nakódované na 00400. Při pokusu na překódování na 00404, 00405 i 00407 zahlasí VCDS chybu zápisu nebo něco takového, ale nastavené kódování se uloží. Nicméně po tomto překódování se rádio nevypne po vytažení klíčku a blbne čidlo venkovní teploty. Ani po resetu gateway nic neukazuje - odzkoušeno s kódováním 00400, 00404 ,00405 i 00407.

 

Propojení mezi maxidotem a rádiem mám:

30 (modrofialový) - 8 (fialový)

31 (hnědožlutý) - 9 (žlutý)

32 (hnědobílý) - 10 (bílý)

 

Po načtení chyb z rádia a gateway, tak není žádná.

 

Konektory mám mezi s sebou proměřené z pinu na pin a vše v pořádku.

 

PS: Rádio bylo měněné, protože u toho prvního se mi rozsypalo ovládání hlasitosti a vypadávalo mi to kolečko pro zapínání a vypínání rádia.

 

Může mi prosím někdo poradit kde je co špatně? Předem díky

66b85f44-52dd-41b2-ba1f-06e322c0ea78.jpg

20200523_083002.jpg

20200523_125559.jpg

20200523_125617.jpg

radio.jpg

Editováno: , autor: she4lock
špatný typ vozu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...