Přejít na obsah

Ostrikovace svetel-nefunguji


PetrKV

Doporučené příspěvky

Ahoj tak jsem měl dneska cestu do Liberce tak jsme objel tři vrakoviště a do dalších dvou jsem volal a nikde žádného supa nemají. Na to je prý Liberec vesnice jedině Praha. Kde sháníte díly? Jezdíte do Prahy nebo je nějaký dobrý web o kterém nevím kde jsou díly z vraků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurde tak jsme se pustil do těch ostřiků a zjistil jsem že nemám na nádržce s kapalinou díru pro čerpadlo. Ten co to měl přede mnou tak tomu auto del tedy zabrat. Myslíte že by stačilo do nádobky vyvrtat dírku a trochou silikonu utěsnit? (kabel tam natežen je a ve světlech ostřiky jsou a hadici s moturkem jsme dnes koupil) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se v tom vrtal a stále nic. Stále si nejsem jist zda je chyba v čerpadle nebo v napájení. Tak jsem ke kabelu co vede k čerpadlu připojil 12V žárovku a vždy když jsem pustil ostřiky tak to 2x rychle problikne. Tudíž proud tam jde jenom si nejsem jist zda to není moc rychlé na to aby to stihlo ostříknout. Tak jsme to natočil. Co myslíte je to dostatečné? A je závada v čerpadle nebo mám hledat ještě někde jinde?

 

Video: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

vick len co komplet kupit ???? Trisku ? alebo krytku .. o to ide... to ze to nieje v Etke to je mi jasne ... ze sa neda objednat ale nikde nieje ani ziadna poznamka o tom a ani nic podobne ... ze napr: triska obsahuje drziak krytky alebo Krytka obsahuje Drziak  na trisku...  rozumies... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mám stejný problém, čerpadlo nové, zkoušel jsem vypojit hadičku a dávku dá, písty se povysunou ale oba jen trochu..ostřik žádný. Ale stejně jako ZUZI mám pocit, je cca vteřina, co to dá tlak, je málo. Co řídí délku signálu pro čepadlo? Nemůže TO být ten problém? Dalo by se čerpadlo připojit ke kabeláži k čerpadlu pro ostřik světel?? To, že by to dávalo dávku stejnou dobu pro světla i pro čelní okno by mi nevadilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhýbat jsem zkoušel.. a čerpadlo dávku dává. Ke kompresoru se jen tak nedostanu.. ale zkusím někde zaškemrat. Každopádně konektory vypadají aspoň podle fotky z předchozích příspěvků stejně, tak to zkusím z oken dát do toho od světel.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim chlapi,

mám taky problém s ostřiky. Byl špatný motorek, který jsem vyměnil za nový (Meyle). Po kompletní rozborce, kontrole hadic, promazání a profouknutí trysek kompresorem, trysky pouze vyjedou, ale neostřiknou. Říkal jsem si, že i nový motorem může být špatný. Dneska jsem dal další motorek prozměnu Febi a zase nic.

Po napojení přímo na baterku ostřiky jedou, ale potřebují necelé tři sekundy na vyjetí a ostřiknutí. Při zapojení v autě je na motorku napětí pouze cca sekundu.

Věděl by někdo poradit?

Dík

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...