Přejít na obsah

Ostrikovace svetel-nefunguji


PetrKV

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Předpokládám, že vodu máš až nahoru a páčku jsi poprvé držel déle jak 5sekund aby to tam stříklo. Zopakovat klidně 2x-3x za sebou.

A pak prostě změřil, jesli ti tam jde štáva - do ostřikovače. Třeba máš nefunkčního, i to se může stát! A když bude vrčet a nepůjde voda, tak se mrkni hned u nádobky na to plastové kolínko a napojení hadičky. Kamarád to tam měl cely "zpuchřelý" a voda mu nikam nešla a vrčelo to jak o život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mám pro tebe po včerejšku další novinku.

Kamarádovi nefungoval ostřikovač. Vody dost, ostřikovač tlačil, "terčíky" ve světech vyjeli a nic!Tak jsem laborovali .. ladily a ono pořád nic. Když jsem ho trošku popotáhl do krajní polohy --- mohutný ostřik.

Taak jsem vypáchal svůj motorek, dal mu ho tam a ejhle .. stříkalo mu to. No a u mne to samé.

Takže prubni s někým, až ostříkneš a ono to vyjede, at to chytne a ty stříkni znovu a on to opatrně dotáhne do krajní polohy - ne že to vyrvete. No a když ti to stříkne závada je jasná. Motůrek!!

Prý se to občas stává, že už nemá takový tlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=7je25Kazz60

jak jsem psal više, daval jsem tam novej motorek aj na svetla aj sklo.ale ja to hned po vymene zkoušel asi 3x a nic se nedelo ani nevyjeli ostřiky,a pak už jsem nemel vodu tak jsem to nechal bejt,na druhy den jsem dolil vodu, ručne oba ostřiky vytahnul aby jse to rozhybalo,a pak asi na 5xco to ostřiklo okno ostřiklo to aj svetla tak asi to bylo potreba po zime rozhybat a napumpovat vodou.

Editováno: , autor: Tomáš Belina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím Vás,

tak jsem dneska zjistil, že mi také odešli ostřikovače světel, na okna mi to stříká v poho. Tak zkusím vyměnit ten motorek a uvidí se. Snad to bude v poho.

A je po problému. Dneska jsem zkusil, tak jak někdo radil, to ručně povytáhnout a skutečně se to rozhýbalo, asi to bylo nějaké zatuhlé. Takže už OK :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Přidám se se svojí záhadou. Při dolití se mi po par dnech vždy rozsvítila signalizace že je málo vody na ostřik. Pak jsem začal bádat,a koukam,dole kolem nárazníku to kape. Ok,kolo dolu,plastová vložka blatníku taky a pak to přišlo. ZÁHADA!!! Koukam,že mam v Supovi nádržku i s ostřikem světel,koukal jsem na netu a delaji se s dirou i bez na to čerpadlo pro světla. Čerpadlo bylo total a teklo to kolem (viz foto) ale mě zajíma,jak je to možné,když mam Supa v základu bez xenonu...A taky jestli když to koupim,jestli to bude ostřikovat světla,nebo tam jestě něco chybí. protože hadice tlustá od toho vede.Nebo to jen zaslepit a kašlat na to. . Je mi to divne,nebo se snad dávala nějaká předpříprava?? (to je asi kravina co?? ) Díky moc za každou odpověď.

post-52837-0-45932400-1309630052_thumb.j

post-52837-0-18184700-1309630097_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...