Přejít na obsah

MDI


Doli

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Nabíjení iPod:

iPod 3G - nenabíjí

iPod/iPhone - nabíjí pokud není úplně vybitý

ale osobně bych do iPodu nešel protože komunikace MDI-iPod má hromadu omezení v přehrávání. U některých modelů nefunguje převíjení, opakování, MIX, vyhledávání skladeb ...

Já mám připojenou flešku i SD a krom rychlosti odezvy při procházení adresáři jsem max. spokojen. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

MDI a pevný disk

Máte někdo zkušenost s připojením přenosného HDD (USB) přes MDI ke Columbusu ? Zvládne MDI napájení disku přes USB (samozřejmě takového, který to podporuje) ?

Pokud má někdo již nový Columbus firmware, umí tento FW již přes MDI kopírovat na vestavěný HDD v C. ?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevím jak Columbus, ale na Boleru to funguje bez problémů (2,5" TEAC 160GB)

- jelikož mám normálě připojenou Flash paměť a nechtěl jsem kupovat nový kabel s koncovkou miniUSB tak jsem jednoduše použil další kabel USB->miniUSB

Editováno: , autor: Kvido27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak Tvoje rádio, ale můj Columbus nějak nechce přečíst kartu větší než 2GB..... Ale jinak nezbývá než souhlasit s tím, že 20 + 2 + 4,7 GB pro uložení archívu mp3 stačí....

Ale asi je to jen otázka názoru... třeba jednou taky sáhnu po připojení externího USB disku :)

Musíš provést update firmware, pak už to bude žrát karty až do 32GB. Já tam mám teď 8 GB a jede to naprosto bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
MDI a pevný disk

Máte někdo zkušenost s připojením přenosného HDD (USB) přes MDI ke Columbusu ? Zvládne MDI napájení disku přes USB (samozřejmě takového, který to podporuje) ?

Pokud má někdo již nový Columbus firmware, umí tento FW již přes MDI kopírovat na vestavěný HDD v C. ?

Díky.

Takze jiz vyzkouseno a vyreseno - v aute mam jiz instalovan miniaturni prenosny 500GB pevny disk do nepohody Imation Apollo s napajenim po USB, ve spojeni s MDI perfektne funguje (vcetne napajeni), a na Columbovi plne ovladatelne. Na disku mam zkonvertovanou kopii (z FLAC na MP3 320/CR) cele me domaci hudebni databaze (doma ulozena na domacim NASu, jako soucast meho domaciho multiroom a multiplayer systemu), ktera v original cita cca 600 GB (v originale je takrka vse ulozeno ve FLAC formatu).

Takze jsem jiz moc spokojen, v aute mam jiz vse co doma, obcas to zaktualizuji o novinky, a muzeme ja i zena poslouchat vse na co prijde chut, cas a nalada. V tomto tichem aute se SoundSystemem a "tichymi" skly SunSafe je to jiz predurceno na kvalitni poslech, toto jiz bylo posledni, co jsem k tomu jeste potreboval k nastoleni dokonalosti :)

SD slot pro karty budu jiz nadale vyuzivat zejmena pro Podcasty, kdy si poslechnu to, na co normalne nemam cas (zejmena mnoho zajimavosti z archivu CRo), tady ocenim, ze mohu hned to poslechnute mazat, u MDI me to jiz naopak vyhovuje, ze mazat nejde, abych nenaboril zakladni hudebni databazi. Skoda jen toho kopirovani u MDI, ale integrovany disk v C. uz vlastne nepotrebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ je to super, ještě kdyby nebo tak hrozně pomalé přeskakování z jedné složky do druhé. Teď jsem měl tu čest s iDrive u BMW a jeho rychlost se dá srovnávat s rychlostí otevírání složek na počítači.

Nevim, jak Tobe, ale me se jednotlive slozky oteviraji relativne rychle, okamzita reakce na dotek prstem - pokud samozrejme nemas aktivovane zvukove potvrzeni stisku, pote se system opravdu dost zpomali (na starem firmware).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nevím jak Columbus, ale na Boleru to funguje bez problémů (2,5" TEAC 160GB)

- jelikož mám normálě připojenou Flash paměť a nechtěl jsem kupovat nový kabel s koncovkou miniUSB tak jsem jednoduše použil další kabel USB->miniUSB

Mám otázočku - mám novú octaviu busines s bolerom - kúpil som mdi prepojovací káblik - MDI - USB - skúsil som pripojiť cez to Iphon - píše nepodporovaný režim, Skúsil som pripojiť externý HDD 500 Gigový - píše nepripojené zariadenie jediné čo berie je flashpamäť.

Ako je možné , že tebe to funguje? čo robím zle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s ifounem to bude asi problém s podporou USB MASS STORAGE u IPHONE

a co se týče toho HDD tak jsem zjistil, že to neběhá s každým 2,5" diskem, mě to chodí jen s TEAC 250GB, WD 500GB ani TEAC 500GB rádio nevidí :angry:

Myslíš , že to je veľkosťou toho hdd? alebo mu nevyhovuje značka. Ja mám myslím Samsung? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Myslim, ze bude rovnez zalezet na souborovem systemu toho "Mass Storage" (je jedno, zda-li HDD, USB Flash, SSD atd.), tzn. zda-li NTFS, FAt, ci FAT32. Urcite to neveme systemy ETX... (Linux). Samozrejme jen HDD, ktere umi byt napajeny po USB..(i tam muze byt nejake oemezeni).

A mám to - HDD tam môže byť akýkoľvek len nesmie byť naformátovaný len na NTFS. FAT32 bez problemov.

Dá sa Bolero použiť tak aby zobrazovalo navigáciu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Mám dotaz na MDI jaké je číslo dílu MDI - 5N0035342 ; 5N0035342B ; 5N0035342C nebo jiné? Jaký je v nich případně rozdíl?

Jaké je obj. číslo přihrádky spolujezdce s přípravou na MDI?

Je to 5L1863383B 9B9 ; 5L1863383C 9B9 nebo jiné?

Sháním přihrádku spolujezdce s přípravou na MDI do OII FL MR 2010, s osvětlením, klimatizací a vypínačem airbagu spolujezdce. Potřeboval bych pokud je to možné čísla dílů.

Díky za info

marecd1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nazdar chlapi,

předem se moc omlouvám, jestli jsem uplně off topic, ale nepodařilo se mi najít odpovídající vlákno pro můj post.

...no, o co jde ... mám týden starou, teda novou Oktávku a potřeboval bych nějakého Guru fanatika, který by byl ochoten mi:

- (sehnat) a namontovat MDI + nakodovat radio o ostatní věci okolo

- nakódovat (povolit) Corner Lights (pokud se nemýlím, řídící (komfortní) jednotka by to měla umožňovat

- pokud to lze, tak také nakódovat (povolit) zapnutí světel při otevření, zavření auta

Pokud někoho takového znáte a můžete doporučit, tak sem s ním :) ...jo, ideálně Jižní Morava nebo okolí Prahy...

Dikezz moc!

Vojta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj,

Mám dotaz, chcel by som si objednat MDI + dodatočnú montáž v Skodovke (nakolko mám ešte na octaviu záruku a nechcem o nu prijsť ) ale na Stranke skoda-auto CZ nie je MDI pre Octaviu v ponuke, iba pre Superb a Yety

YETY 5N0035342C

SUPERB 5N0035342F

Na stránke Škoda-Auto.SK je MDI pre Octaviu s číslom 5L0051592 (neviem či je to správen čislo kt. som opísal)

link: http://skoda-originalneprislusenstvo.oneclicksk.com/servis/originalne_prislusenstvo.php?filter=9&kategoria=1&id=10262

Jelikoš chcem ušetrit a nekupovat to v škodovke za nehorazne peniaze, tak na stránke: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=339

predávaju MDI s čislom 5M0035342D vraj pre Octaviu a aj ostatné druhy.

Zasa Na Ibay: http://www.ebay.de/itm/Volkswagen-SKODA-SEAT-MDI-AMI-MULTIMEDIA-BOX-MEDIA-IN-RNS-Columbus-5N0035342E-/200864167181?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D5448925370438235710%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D2%26sd%3D200657168806%26

je MDI pre Skodu všeobecne 5N0035342E

Nechcem kupit nejakú volovinu za lecnejšie a potom budem nadávať. Viete mi prosím v tomto niekto poradiť či je to jedno aké čislo ma ta jednotka, alebo musim kupit konkretny druh?

Montáž v servise Škoda by mala vyjsť, podla odhadu technika zhruba 1500czk, čiže cca na 2 hodiny roboty.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...