Přejít na obsah

MDI


Doli

Doporučené příspěvky

Ahoj. Koupil jsem O3 a mam tam i MDI. Zeptam se asi blbě, ale k čemu je to dobré, respektive v čem je lepší než usb?

Já vždy v autě používal buď BT pro poslech audia nebo. USB, když jsem chtěl i nabíjet. Vždy to bylo stopro funkční.

Na co tedy mdi? Navíc škoda nemá v nabídce ani light konektor pro novější iphony. Jsem z toho jelen :-)

Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam Octavii 2 po faceliftu, r.v. 5/2009, eleganci, Columbuse, s MDI z vyroby. Nedavno jsem zakoupil novou flashku, ktera podporuje 2.0 i 3.0 USB. Kdyz jsem flashku pripojil, napasalo mi to: MEDIA-IN: ZARIZENI NENI FUNKCNI. Odpojeni a zapojeni nepomaha. Pokud zapojim puvodni flashku co jsem tam mel, funguje to, akorat nacteni flashky trva cca 2-5min. Nevite, v cem je problem?? Upgrade softwaru MDI mi v minulosti delal Ferdak, takze by to melo byt v poho. Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Octavii 2 po faceliftu, r.v. 5/2009, eleganci, Columbuse, s MDI z vyroby. Nedavno jsem zakoupil novou flashku, ktera podporuje 2.0 i 3.0 USB. Kdyz jsem flashku pripojil, napasalo mi to: MEDIA-IN: ZARIZENI NENI FUNKCNI. Odpojeni a zapojeni nepomaha. Pokud zapojim puvodni flashku co jsem tam mel, funguje to, akorat nacteni flashky trva cca 2-5min. Nevite, v cem je problem?? Upgrade softwaru MDI mi v minulosti delal Ferdak, takze by to melo byt v poho. Diky za rady.

Skus si overit svoj USB flash disk napr prostrednitvom H2testw to je taky programik ktory ti moze overit ci je disk v poriadku a ci nie je vadny ja som mal skusenost s novym USB diskom zo Skodovky a tento softik ho diagnostikoval ako vadny ... takze sa riesi reklamacia ... soft pre download tu http://www.heise.de/download/h2testw.html  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím

Přidávám trochu komplexnější příspěvek se spoustou dotazů.

Uvažuji o montáži MDI do své Octavie 2 FL 1.9 TDI rv.2010

Mám možnost zakoupit MDI jednotku s označením 5N0 035 342D. 

 

tak bych se rád zeptal:

A: Bude mi pasovat k rádiu SWING? Mám originální parkovací senzory v předu i v zadu, a aux výstup.

B: Existuje někdo na severní moravě kdo je mi schopen tuto jednotku do auta namontovat a nakódovat?

C: Vlastním iPod Classic, a zajímá mne zda jej bude možno ovládat v pohodě z volantu. Mám Maxidot, tak zda to bude zobrazovat i skladbu která hraje :)

 

Děkuji za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, 

 

chtěl bych dodatečně dodělat MDI k rádiu Swing u O II FL. Našel jsem si tohle a nejsem si jistý, zda je to přesně to co chci a aby to fungovalo.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-RNS510-MFD-SKODA-Columbus-MDI-AMI-MediaIn-Media-IN-USB-MP3-5N0035342-/180729978836?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item2a14589fd4&clk_rvr_id=1317430619919&afsrc=1&rmvSB=true

 

Chci abych do tohoto připojil USB a mohl to v rádiu procházet, tak jak je to uložené na USB Flash (ne ty mrdky co se připojují do CD měniče). 

 

Našel by se prosím někdo, kdo by mi to potvrdil a někdo kdo by to v okolí HK uměl nakódovat?

 

Případně, má smysl výměnu rádia za Columbus/Amundsen? Jak je to s doděláním GPS apod.?

 

Díky Tomáš

Editováno: , autor: Tomáš Dvořák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tomáš Dvořák napsal:

Sorry, ale tak to mám dávat dva dotazy, když jde v podstatě o jednu věc? 

"Případně, má smysl výměnu rádia za Columbus/Amundsen? Jak je to s doděláním GPS apod.?"

 

Tohle opravdu nemá s MDI nic společného! Všelijakých témat o výměnách a Columbovi/Amundsenu je tady dost. Takže není nutné to tahat ještě jinam. A také to tady nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 24. 9. 2017 na 11:24, Tomáš Dvořák napsal:

Ahoj, 

 

chtěl bych dodatečně dodělat MDI k rádiu Swing u O II FL. Našel jsem si tohle a nejsem si jistý, zda je to přesně to co chci a aby to fungovalo.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-RNS510-MFD-SKODA-Columbus-MDI-AMI-MediaIn-Media-IN-USB-MP3-5N0035342-/180729978836?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item2a14589fd4&clk_rvr_id=1317430619919&afsrc=1&rmvSB=true

 

Chci abych do tohoto připojil USB a mohl to v rádiu procházet, tak jak je to uložené na USB Flash (ne ty mrdky co se připojují do CD měniče).

 

Ahoj funguje to se swingem?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš na mysli pod názvem Bolero? Google mi vyhodí taneční školu a další chujoviny a ebay zase dámský hadry. Ani jedno mi k rádiu moc nepasuje :-D

V celku je mi jedno co tam připojím. Mám pouze požadavek, aby to mělo USB vstup, šlo přepínat složky, přepínat a "přetáčet" skladby a aby to psalo na displeji názvy písniček. MDI je jistota, ale když to půjde vyřešit levněji jinak, tak se tomu nebráním. Originál rádio chci zachovat kvůli park asistentu a taky kvůli příjmu signálu, který si troufnu říct že ho bude mít vždy lepší  nežli jakýkoliv neoriginál radio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cest hoši koupil jsem kompletní jednotku na rapida 2014 jednotka má na konci G akorát mám problém ze po zapojeni nefunguje :-D jednotka není nová ale co mi nejde do hlavy je ta kabeláž mezi mdi a rádiem .. vše zapojeno ale pořad tam jsou dva nějaké do sebe smotane kabely nikde nejsou připojeny ke koncovkam tudíž co s nimi? Dále tam je zřejmě kostra tu mám kde připojit.. ? A ještě mě zajímá jak je to s kódováním kde co zapnout jelikož na amundsen+ nemám v dlouhém kódování žádné texty.. můžete poradit?? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...