Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

vobec to nie je zbytocne. tie dorabane uz zdaleka nevyzeraju ako original a je to pomocnik na ktoreho si rychlo zvyknes. ja som ti tiez myslel, ze je to zbytocna blbost a ked som po roku stale nevedel odhadnut kde mi auto vzadu konci a to casto parkujem v centre Bratislavy bol som nuteny dat ich dorobit. okrem toho je to k nezaplateniu najma vtedy, ak su za autom veci ktore nemozes vidiet - vselijake stlpiky a ine blbosti. a okrem toho dodatocny senzor nepripojis na CAN BUS aj ked je original Skoda - takze nepodporuje zobrazenie na radii a celkovo nevyzera zrovna najkrajsie......ja som musel najprv parkrat pootlkat zadny naraznik aby som sa poucil...takze, z mojho pohladu jednoznacne do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite to ber, je to parada. Predtym som to na O1 combi nemal a velmi mi to chybalo, teraz uuuplna pohoda pri cuvani do stiesnenych podmienok. Inak to zobrazovanie na radiu je velmi dobre, nakolko vidis aj z ktorej strany mas prekazku (graficky). Ked nemas origo radio, tak to fungovat bude ale iba akusticky pipanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som na to presne ako ty, tiez sa mi zdala blbost za to priplacat. kedze som bol predtym zvyknuty na kratsie auta s dobrym vyhladom dozadu, som neratal s tym, ze si na oktavke ani za rok nezvyknem parkovat. ale z toho auta je tak mizerny vyhlad dozadu, ze je to asi nevyhnutnost, ak nechces mat kazdu chvilu otlceny zadny naraznik. aj ked mam teraz tie senzory nalakovane vo farbe auta, stale to nie je ono ako original. ved pozri na octavia2.blogspot.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovaci senzory urcite ber. 9000 je hodne, myslel jsem si to taky, ale jak jsem byl stasny kdyz jsem diky senzorum nesejmul pekne schovany betonovy patnicek. :D Kombinace se Streamem je moc dobra, hlavne kdyz clovek parkuje do rady a hlida si predek. Od par lidi jsem zaslechl posmesne argumenty, ze za ty penize me klidne nauci parkovat, pak jsem je ale videl parkovat a jeden naraz stridal druhy. Senzory reaguji i na vyssi obrubnik. Jediny problem je, kdyz couvas nekde, kde je vysoka trava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovaci senzory urcite ber. 9000 je hodne, myslel jsem si to taky, ale jak jsem byl stasny kdyz jsem diky senzorum nesejmul pekne schovany betonovy patnicek. :D Kombinace se Streamem je moc dobra, hlavne kdyz clovek parkuje do rady a hlida si predek. Od par lidi jsem zaslechl posmesne argumenty, ze za ty penize me klidne nauci parkovat, pak jsem je ale videl parkovat a jeden naraz stridal druhy. Senzory reaguji i na vyssi obrubnik. Jediny problem je, kdyz couvas nekde, kde je vysoka trava..

Vysoka trava je problem pre VSETKY snimace (aj neorigo). Kombinacia s Audience je este lepsia :p (mam na mysli radio samotne) ale pekelne draha.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje postřehy k parkovacím senzorům jsou následující. Jezdil jsem v OI bez senzorů a jenom zřídka jsem po sžití s autem měl problém s odhadnutím konce auta. Po přesednutí do OII jsem zjistil že je OI je proti ní „hatchback“.

POROTO SENZORY PRO OII ZCELA URČITĚ!

Pokud smím ještě radit. Při koupi nového auta z výroby bych raději připlatil a pořídil senzory přímo ve výrobě! V ceně auta za min. 500.000 se to tak nějak „ztratí“. Myslím to obrazně protože těch téměř 10.000 je kuva kuevska suma!

Ušetřených 5.000 za dodatečnou montáž je sice super ponuka ale ať si kdo chce co chce říká ať děláš co děláš když něco rozděláš už to nikdy nedáš tak jak to bylo.

Jestli někdo bere parkovací senzory jako potupu…určitě změní názor až se mu povede díky nim nepřejet malou shrbenou babičku s hůlčičkou která se rozhodla obcházet auto zrovna když couvá…(opravdu se mi to stalo v zrcátku nebyla vůbec vidět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak, zavisi od toho co si predstavujeme ako original. neviem ci je mozne zohnat tie, co sa davaju do auta vo vyrobe a potom ich dodatocne prirobit - vtedy to je o inom. ale ak myslime original prislusenstvo, ma to svoje muchy:

1, uz je vidiet, ze je do naraznika vrtane a aj pri najlepsej snahe sa to nepodari vzdy rovnako

2. chyba tam ta manzetka, ktora je na origo a ta prekryva okraje toho otvoru v narazniku - mozete to mat aj nalakovane ale stale tam bude asi 1mm medzera medzi senzorom a dierou v narazniku

3. podla mojich skusenosti dorabane maju mensi dosah - original uvadzaju tusim 1,2-1,3 m co pri tychto je mozno tak 80 cm, mozno menej - moja skusenost.

4. ale aj tak je dorabany senzor zo Skody jedno z tych elegantnejsich rieseni co som na nete nasiel - k vavsine lacnejsich boli displeje ala KnightRider a to na mna nie je

takze jednoznacne original z fabriky

to Bzuk: tvrdis, ze vsetko sa da zohnat...co tak pristrojovy stit s Maxidotom? len tak pre zaujimavost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 4500 ti namontuju original park system na OCII

To me zajima, pokud je to skutecne jak pises "original park system O2", tzn. vc. napojeni na CanBUS, a indikace na displeji radia Audience, a pekne "zamanzetovanych" senzoru v narazniku.

Ta cena se tyka zadnich, nebo i prednich senzoru ?

Umis na to udelat doklad ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim rict ze sem taky tvrdil zbytecny a blbost a pod. ..... ale zvyknes si a to rychle :t spis by me ted zajimala otazecka, zda by mi nekdo umel zapojit tento orig. couvak s audienci .... couvak tam mam origo ale radio tam byl ten nejlevnejsi MELODY a ted na AUDIENCI bych chtel tu grafiku.... co panove? <_<

a jeste jak pise kvak: jen pro zajimovost co maxidot? co by to vse obnaselo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host kunikosita

Na tý Audienci je nutné to aktivovat v nastavení rádia pokud, už to máš na rádiu aktivovaný a nejde ti to tak zkus odpojit a připojit baterii. Maxi - Dot taky není problém, pouze výměna přístrojovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tý Audienci je nutné to aktivovat v nastavení rádia pokud, už to máš na rádiu aktivovaný a nejde ti to tak zkus odpojit a připojit baterii. Maxi - Dot taky není problém, pouze výměna přístrojovky.

Co vše je potřebné kvůli tomu Maxi-Dotu měnit + ceny nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...