Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Mohl by mi nekdo napsat, jak se chova tlacitko parkovaciho asistentu jen se zadnimi senzory? Je tam vubec toto tlacitko? Pokud ano, k cemu slouzi? Lze jim deaktivovat senzory tak, ze se po zarazeni zpatecky nezapnou? Prosel jsem navod, ale tam je to popsane pro situaci i s prednimi senzory. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi. Potřeboval bych radu. Mám octu 2 mr 2005 a ráno když je vlhko a dám zpátečku tak mi práva strana hlásí překážku. Jenže dojedu do práce a ukazuje jak má. Neřeší někdo podobný problém. Nevíte kde je chyba a co to bude stát? myslíte si že je to čidlo vadné nebo mi jen někam teče voda či leze vlhkost?

Editováno: , autor: Svoby85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes opět déšť a čidlo pořád hlásí. Byl sem i na diagnostice a ejhle žádná chyba...poradil by mi prosím někdo kde může být chyba..či jak alespoň zkusit vyndat a nějak ho zkusit vyfoukat či podlepit silikonem najduli nějaké místo kudy by tam mohla jít voda...či snad by mohl být nějaký zkrat???ale to by snad měla ukázat diagnostika...prostě to hlásí jako bych měl překážku nadoraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, potreboval bych poradit...

Mam Octavii MR2007, navigaci Columbus 3T0 035 680 A (FW 4120), bez MF volantu, Gateway 1K0 907 530 K, zadni Park Assist 1Z0 919 283 B

Rad bych vymenil jednotku parkovacich senzoru za novejsi 1Z0 919 475C(A), aby mi ukazovala na Columbusovi + dodelat predni senzory + asi i parkovaci kameru RVC bez jednotky (low verzi)

1/ Budou fungovat stare senzory s novou jednotkou?

O nutnosti predelani kabelaze viz nize vim
http://forum.skodahome.cz/topic/5813-parkovací-asistent/?p=1100495


V navigaci mam dohrany update, aby mi gateway nevybijela baterii (battery drain).

2/ Je nezbytne kvuli nove parkovaci jednotce menit gateway?


U meho soucasneho (tovarne originalniho) reseni jde zvuk pri couvani z reproduktoru ve sloupku (ne z radia)

3/ Jak to funguje u novejsiho FL reseni?

Diky za info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gateway musíš měnit kvuli face parkovací jednotce, čidla můžou zůsta a upraví se jen kabeláž, budeš přidávat druhý repráček pro přední čidla a samozřejmě dotahovat kabeláž plus tlačítko. Pokud použiješ kameru z golfa nebo tiguana budeš zvětšovat díru otvírání pátých dveří, protože žádná originál se pro O2 nedělala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...