Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám problém s tím že mi parkovací senzory přestaly fungovat, zároveň z zpátečkovím světlem. Vyměnil jsem čidlo zpátečky v převodovce ale stále nic.

Diagnostika říká: řídící jednotka pomoci při parkování nevím jestly není problém zrovna v ní. A potřeboval bych se zeptat, dost jsem na internetu hledal ale nikde jsem nenašel kde se řídící jednotka nachází. Moc děkuji za odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, rad bych se zeptal na radu, dodatečná montáž předních parkovacích senzoru, nevím si rady kam připojit do 12 pólové svorkovnice do jednotky kabel barvy červené a hnědé viz foto. Jedná se o piny od předního konektoru pro připojení samotných čidel viz foto. 

4FA917C2-6C8D-43C5-9060-A50747C86E6A.jpeg

518DCE97-D8C0-4FFC-8F9A-349511084865.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Čaute,

 

dajú sa zadné parkovacie senzory manuálne vypnúť po zaradení spiatočky na Octavii II predfacelift? Totiž na stredovom ovládacom paneli mám len tlačidlá "ESP OFF" a "AIRBAG OFF", tlačidlo na parkovacie senzory (druhé zľava) tam nemám. Znamená to, že sa senzory nedajú manuálne vypnúť na mojom aute?

 

Díky.

 

cuGl8yJ.jpg 

Editováno: , autor: Pilifo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravim. Citam to tu krizom/krazom, ale neviem zatial najst ziadnu odpoved na moj problem. Mam Octaviu 2 predface a prestali fungovat zadne senzory. Pri zaradenej spiatocke len 3-4 sec. dlhe pipnutie a dalej nic. Na radiu sa nezobrazuje ani auto. Po vyradeni spiatocky vsak na malu chvilu preblikne. Napichol som to na OBDeleven VAG a nevypisalo ziadne chyby. Mal niekto podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 10. 2023 na 17:30, Meno napsal:

Zdravim. Citam to tu krizom/krazom, ale neviem zatial najst ziadnu odpoved na moj problem. Mam Octaviu 2 predface a prestali fungovat zadne senzory. Pri zaradenej spiatocke len 3-4 sec. dlhe pipnutie a dalej nic. Na radiu sa nezobrazuje ani auto. Po vyradeni spiatocky vsak na malu chvilu preblikne. Napichol som to na OBDeleven VAG a nevypisalo ziadne chyby. Mal niekto podobny problem?

Mne toto robilo dvakrát, presne toto chovanie ... vždy odišiel jeden zo sensorov -> výmena. Ale v diagnostike bolo aj ktorý sensor je chybný, ale zase O2FL ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...