Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

62454: No, možno na tom niečo bude - je pravda, že zatiaľ som to videl len na Streamoch...

...i keď teraz ma napadá že niekto tu na fóre to spomínal aj na Audience...

Na Audienci (MR 2006) jsem uvedené problémy z času na čas zaregistroval. Začalo to ale dělat tak po půl roku (cca).

Teď mám Stream (MR 2007 - již s MP3) a zatím se mi to nestalo. Je ale pravda, že Okťu zatím týrám jenom cca 5 měsíců...

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovaci senzory urcite ber. 9000 je hodne, myslel jsem si to taky, ale jak jsem byl stasny kdyz jsem diky senzorum nesejmul pekne schovany betonovy patnicek. :D Kombinace se Streamem je moc dobra, hlavne kdyz clovek parkuje do rady a hlida si predek. Od par lidi jsem zaslechl posmesne argumenty, ze za ty penize me klidne nauci parkovat, pak jsem je ale videl parkovat a jeden naraz stridal druhy. Senzory reaguji i na vyssi obrubnik. Jediny problem je, kdyz couvas nekde, kde je vysoka trava..

Radši zbytečný poplach kvůli stéblu trávy než zrušit zadek o patník -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky Audienci MR2006 a zlobí mě to na ní...teda stalo se mi to jednou, ale mám tam fw. 18.0.0.0. Uvidíme zda se to nechá přehrát...

ja tu o tom pisem uz rok!

mam audience, robi to od vyroby, povodne som mal Audience MR2005, teraz MR2006 a robi to stale, hlavne pri nizkych teplotach po starte.

FW 18.0.0.0. Zevraj novy soft neexistuje, alebo je to iba mantak v servise :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak jsem navštívil včera DC Auto a rozhodl jsem se že si nechám namontovat originál zadní parkovací čidla, objednali je, předlakujou dle barvy auta a už jsem si dojednal termín na montáž, přijde to prý se vším všudy na 6 500 Kč.

Tak to jsem zvědavý, jak se s tím kluci poperou, pak dej vědět..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem navštívil včera DC Auto a rozhodl jsem se že si nechám namontovat originál zadní parkovací čidla, objednali je, předlakujou dle barvy auta a  už jsem si dojednal termín na montáž, přijde to prý se vším všudy na 6 500 Kč.

Tak to jsem zvědavý, jak se s tím kluci poperou, pak dej vědět..

Samozřejmě že dám vědět, mám je připravit na to, že tam taky přijedeš na montáž? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem navštívil včera DC Auto a rozhodl jsem se že si nechám namontovat originál zadní parkovací čidla, objednali je, předlakujou dle barvy auta a  už jsem si dojednal termín na montáž, přijde to prý se vším všudy na 6 500 Kč.

Tak to jsem zvědavý, jak se s tím kluci poperou, pak dej vědět..

Samozřejmě že dám vědět, mám je připravit na to, že tam taky přijedeš na montáž? ;)

No, já už je tam naštěstí mám :) Jinak nemít je tak bych si je tam já osobně určitě dával sám, baví mně to :) Teď jsem např. dával tažný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teď jsem koukal do Etky..tak za zěch 6500 se vejdou jen do dílů (4 senzory v základu, krytky na ně v základu, kabelový svazek, řídící jednotka a bzučák do B-sloupku..a to tam není lakování, práce a oživení.. Tak jsem zvědavý, na kolik jim to nakonec vyleze

No uvidíme, taky jsem zvědavej, každopádně dám vědět, objednanej jsem tam na 5.4. ráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...